Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“…Ir jāņem un jāķer visu, kas tev ir šobrīd.” Ieva Brante atklāti par mazdēliņa zaudēšanu

Ieva Brante "STV Pirmā!" sarunu šovā "Sapņu ķērājas", ekrānšāviņš

Ieva Brante "STV Pirmā!" sarunu šovā "Sapņu ķērājas", ekrānšāviņš

Kāpēc tik ļoti cenšamies izpatikt un būt perfektas? Kā pieņemt to, ka, neskatoties uz sapņiem un iecerēm, dzīve mēdz visu nolikt pa savam un nereti sist ar pašiem sāpīgākajiem ieročiem? Sestdienas vakarā pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāks iedvesmojošā šova “Sapņu ķērājas” jaunākā sērija, kurā Una Ulme, Grēta Peide, Liene Stepena un Ieva Adamss dalīsies savos veiksmes un neveiksmes stāstos par tik aktuālu tēmu kā hiperkontrole un sevis nepārtraukta turēšana grožos, kas nereti rezultējas ne tikai emocionālos pārdzīvojumos, bet arī mūsdienās tik 'populārajā' kaitē - veģetatīvajā distonijā.

Lidzās skandalozajam basketbolistam, kurš šobrīd pievērsies boksam - Kasparam Kambalam un horeogrāfei Ievai Biteniecei, pieredzē dalīsies arī atraktīvā Rīgas domes deputāte un juriste Ieva Brante. Lai arī viņu nekad nav apturējis citu viedoklis, Ievu no perfekcionisma atbrīvoja īpaši sāpīgs notikums – mazdēliņa aiziešana. Viņa sapratusi, ka patiesībā mēs neko nespējam kontrolēt un jebkāda plānošana ir bezjēdzīga, tāpēc ik diena ir jādzīvo tieši tā, kā pati vēlies. “Tu vari plānot kā tu gribi, bet kādam nekontrolētam spēkam tas būs absolūti vienalga. Un viss notiksies tā, kā tas notiksies,” raidījumā sacīs Ieva. Tāpat viņa neslēps, ka Ievas provokatīvā fotosesija zārkā, kura pirms laika burtiski sašūmēja sabiedrība, ir sava veida noslēgums viņai tik sāpīgajam dzīves posmam. “Tu pulksten trijos pēc pastaigas un atpūtas noliec bērnu gulēt un pulksten sešos viņš ir nedzīvs. Un tu vari plānot savu laiku un perfekcionismu, cik vēlies....”

Skaties raidījumu "Sapņu ķērājas" sestdienās 19:30 ar atkārtojumu trešdienās 22:35 telekanālā STV pirmā!

Izlasi arī:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...