Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Macbook modeļu apskats – labākie Apple datori profesionāļiem

2020. gadā Apple neatgriezeniski mainīja portatīvo datoru standartus, paziņojot par jaunajiem Macbook M1 datoriem. Jaunākie Apple datori ir aprīkoti ar revolucionārajiem Apple M1 un M2 čipiem, kurus Apple ir vairāku gadu garumā izstrādājis tieši priekš Macbook datoriem. Salīdzinot ar iepriekšējiem Intel Macbook datoriem, jaunie Macbook ar M1 un M2 čipiem ievērojami uzlabo datora ātrumu un kopējo jaudu, kā arī paplašina foto un video apstrādes spējas. Turpini lasīt rakstu, lai uzzinātu vairāk par jaunajiem Apple Macbook datoriem, un atrodi savām vajadzībām piemērotāko modeli!

Kādi ir populārākie Apple datori?

Līdzās stacionārajiem Mac modeļiem, Apple piedāvā divus portatīvo datoru veidus – Apple Macbook Air un Apple Macbook Pro. Gan Macbook Air, gan Macbook Pro modeļi ir pieejami dažādās procesora un izmēra konfigurācijās – tālāk rakstā apskatīsim galvenās priekšrocības un atšķirības starp modeļiem.

Izdevīgs, ātrs un uzticams – Macbook Air M1

Macbook Air M1 ir maciņam izdevīgākais modelis no jaunā Macbook piedāvājuma, kas netaupa ne uz darbības ātrumu, ne uz baterijas ilgumu. Macbook ar M1 un M2 čipiem sniedz līdz pat 3,5x ātrāku CPU un 5x ātrāku GPU veiktspēju nekā iepriekšējās paaudzes modeļi ar Intel procesoriem. Pateicoties M1 čipam, Macbook Air M1 bez piepūles tiks galā gan ar ikdienas interneta sērfošanu, gan ar darba vajadzībām.

Macbook Air M1 ir izcila dāvana studentam, jo 18 stundu baterijas darbības laiks neliks raizēties par datora izlādēšanos lekcijas vidū. Šo datoru no konkurences atšķir tas, ka modernais M1 čips tiek darbināts bez ventilatora, tāpēc dators neizdod nekādu troksni. Kā jau visi Apple datori, arī šis ir raksturīgs ar elegantu dizainu, kā arī tas ir ļoti viegls, padarot to par izcilu izvēli, ja dators bieži jānēsā līdzi uz darbu vai mācībām.

Elegants, jaudīgs un viegls – Macbook Air M2

Macbook Air M2 ir jaunākais Macbook Air modelis, kas saglabā visas Macbook Air M1 sniegtās priekšrocības, bet arī ievieš ātrāku procesoru un vairākus citus jaunumus. Šī Macbook jaunais dizains ietver lielāku displeju, kas tagad ir 13,6 collas plats. Macbook Air 13 modelim arī ir uzlabots displejs – skaistais Liquid Retina displejs nodrošina perfektu krāsu attēlojumu un augstu izšķirtspēju. Jaunā dizaina rezultātā Macbook Air ir kļuvis vēl kompaktāks – tas ir tikai 1,24 kg smags un 1,13 cm plāns.

Kompakts, tomēr jaudīgs – Macbook Pro 13

Macbook Pro M1 un Macbook Pro M2 ir izcila izvēle profesionāļiem, kam nepieciešams tāds dators, kas ir ļoti jaudīgs video un foto apstrādei, bet arī pietiekami kompakts ikdienas gaitām. Macbook Pro 13 ir līdzīgs Macbook Air, tomēr šim modelim ir ilgāks baterijas darbības laiks, kā arī labāka veiktspēja. Protams, ka arī šis Apple dators ir aprīkots ar izcilu stereo skaņas sistēmu, kā arī skaisto Retina displeju.

Labākā izvēle profesionāļiem – Macbook Pro 14 un Macbook Pro 16

Macbook Pro 14 un 16 collu modeļi ir vismodernākie portatīvie datori tirgū, kas pārspēj konkurentus ar savu veiktspēju, izcilo displeju un iespaidīgo baterijas darbības laiku, vienlaikus saglabājot Apple eleganci. Šie Macbook datori ir ļoti jaudīgi – modeļi ar M2 Pro čipu ietver iespaidīgu 12 kodolu CPU un 19 kodolu GPU, savukārt M2 Max čips ar 38 kodolu GPU ļaus profesionāļiem sasniegt radošuma virsotnes. Jāpiemin, ka Macbook Pro 14 un 16 ir izcili piemēroti biznesa sapulcēm, pateicoties trīs studijas kvalitātes mikrofoniem un 1080p web kamerai.

Macbook Air ir izcils portatīvais dators cilvēkiem, kas novērtēs datora vieglo korpusu, savukārt Macbook Pro sniedz nepārspējamu veiktspēju, kas perfekti piemērota profesionāļiem. Ja tevi interesē Macbook datori, tad iesakām ielūkoties 1a.lv internetveikalā, kur pieejams plašs klāsts ar jaunākajiem Apple datoriem!

Apmaksāts saturs

Foto: macbook, Unsplash.com/jamesyarema

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas