Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Madara Biedriņa aicina ziemas peldētājus būt piesardzīgiem

Izrādās, ka pieaugoši populārā ziemas peldēšana nav sveša nodarbe arī Madarai Biedriņai – viņa ar to regulāri nodarbojas jau vairākus gadus. Kā atklāj Madara sarunā ar “Kad viņas satiekas” dāmām, tad šī aukstuma terapija viņai jau kļuvusi par tādu kā maniakālu apsēstību:

“Iedomājieties, tumšā ziemas rītā modinātājs vēl nav nozvanījis, bet tu jau pamosties un dīda tas nemiers – nu vajag! Un tad es paņemu suni, mēs izstaigājamies, un es ielienu tajā aukstajā ūdenī. Un tad ir tik kolosāla sajūta, ka esi uzlādējies visai dienai.”

Madara atklāj arī, ka sākot savu “roņa karjeru”, viņai pietrūcis nepieciešamo zināšanu un viņa bijusi nevajadzīgi pārgalvīga – varējusi kaut nakts vidū viena pati āliņģī līst, rekordus mēģināt sasniegt. Tagad viņa grib likt pie sirds visiem ziemas peldētājiem – nekad nedodieties šai nodarbē vienatnē! Arī pārmērīgi ilga atrašanās ledainajā ūdenī var novest pie bēdīgām sekām – labāk īsāku laiku ,bet biežāk!

Madarai viņas “roņu” pieredzē ir bijis arī kāds pavisam satraucošs gadījums, kur apjukuma brīdī lieti noderējis blakus esošās draudzenes miers un saprātīgā rīcība. Kas tieši toreiz noticis, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kaspars Kambala ekstrēmā veidā izaicina meitas uz ziemas peldēšanu

Madarai Raabei ziemas peldes kļuvušas par neatņemamu rituālu

Ieva Florence-Vīksne pie aukstumpeldēm pieradinājusi arī vīru


Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas