Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Magone Anglijā dodas uz tikšanos ar kādu noslēpumainu vīrieti

Pašmāju šova "Slavenības. Bez Filtra" skatītāji jau kādu laiku var sekot Magones gaitām Anglijā. Viņa šeit ieradusies mazliet atpūsties un ir devusies uz Latviešu biedrības "Daugavas vanagi" organizētu koncertu. Koncerta laikā Magone pamana, ka viņu vēro kāds noslēpumains vīrietis.

“Magone nebūtu Magone, ja nebūtu pārsteigumu. Šodien viens “frukts”, stāv te tāds, skatās…a, kas viņš tāds ir – es nezinu. Ko viņš no manis grib – arī nezinu, Gatis kaut kāds.”

Pēc koncerta beigām Magone dodas uz kādu latviešu iecienītu ēstuvi ieturēt vakariņas. Magone ir pārsteigta par tukšajām telpām, jo kādreiz šeit bijis pilns ar vietējiem tautiešiem. Vakara gaitā viņai pievienojas jau iepriekš satiktais Gatis.

“Visums dzird, ka Magonei garlaicīgi…Gatis kā puķes zied dārziņā ir klāt!”

Vakars tiek aizvadīts sarunās, atklājas, ka abi ir nesen šķīrušies un viena iemesla – attāluma dēļ. Vakaram beidzoties, abi apmainās kontaktiem, tiesa, Gatis aizmirst iedot telefona numuru.

“Kombinācija forša, es zinu vairākus pārus, kuri tā dzīvo, bet še, redz arī – es izšķīros, šis izšķīrās...un kāpēc? Jo ir nacionālā nesaderība, pārāk tālu. Kur Japāna, ja es ar lietuvieti nevaru saprasties, kas ir Baltu cilvēks, kur nu vēl ar japānieti."

Vakars beidzies, jādodas mājās, un, šķiroties jāapmainās telefona numuriem, nu labprāt Gatis arī piekrīt. Dod lapiņu, uzrakstīšu… bet atkal, ar pletni pa pakaļu. Vārds, uzvārds ir, a, numura ta nav! Kam tad es zvanīšu? Cik tādu Gatu nav…Tad nu nekā, varbūt tikai cauri nesa.”

Vairāk par Magoni:

Magones sētu izpostījis tornado

Magone ar “Lauku sētas” Magoniņu ķemmē humpalu bodes

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas