Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Sirsnīgais šovs “Pasaki to skaļi” atgriežas ar jaunu sezonu un jauniem pateicības vārdiem

Ikdienas ritmā, kad steidzam pabeigt iesākto un sākt jauno, aizmirstam pateikties par apkārtējo, kas vienmēr ir līdzās. Sirsnīgais un siltais šovs “Pasaki to skaļi” atgriežas ar jaunu sezonu un jauniem pateicības vārdiem. Elīna Fīrmane un Roberto Meloni ir gatavi vairot pateicību caur viesiem, atgādinot katram no mums, ka patiesi silts “paldies” spēj raisīt pozitīvas emocijas un sniegt gandarījumu par paveikto. Atklāšanas raidījums būs sevišķi sirsnīgs un emocionāls, jo savu paldies Valdis Melderis adresēs Dainai Jāņkalnei. Nepalaid garām “Pasaki to skaļi” jauno sezonu jau no 8. februāra plkst. 21:05, kanālā 360TV un arī internetā – slavenību portālā 1188 Play. Lai paldies vārdi iedvesmo un rada smaidu!

“Pasaki to skaļi” jau 6. sezonu ir iemantojis skatītāju mīlestību, rosinot katram savā ikdienā teikt paldies, jo tas ir tik vienkārši. Sezonas garumā studijā pie Elīnas un Roberto viesosies sirdssilti cilvēki, kas dalīsies savās pieredzēs un dzīves stāstos, atgādinot mums, ka katra iespēja vai aizvērtās durvis ir jauns sākums, kam vēl nebijušam. Vienmēr ir aizkustinošs brīdis, kad mūsu viesim tiek teikts paldies, jo tajā brīdī studiju pārņem laipnība, pateicība un siltums.

Šova veidotāji tic, ka pasakot skaļi paldies, mēs radām pasauli par kripatiņu labāku. Pirmajā raidījumā Elīna Fīrmane un Roberto Meloni studijā sagaidīs žurnālisti, TV personību Dainu Jāņkalni un TV, radio raidījumu un pasākumu vadītāju Valdi Melderi. Abi viesi atklātā sarunā par dzīvi, dalīsies stāstos un atmiņās par savu dzimtu. Stāsts būs patiesi emocionāls, kas aizkustinās gan viesus, gan raidījuma vadītājus. Daina un Valdis savā dzīvē ir saskārušies ar tuvinieka nāvi, kas ir bijusi sāpīga pieredze un atstāj savu nospiedumu. Valdis atsauks atmiņā notikumu, kur viņš pats ir saticies ar reālām nāves bailēm. Bet par ko Valdis vēlas teikt paldies Dainai?

6. sezonas laikā raidījumā viesosies iemīļotas pašmāju personības – brīnišķīgās balss īpašniece Linda Dinsberga (Anmary), harizmātiskais Arnis Mednis, jaunā uzlecošā zvaigzne Dārta Stepanova, dziedošā aktrise Karīna Tatarinova un daudzi citi – visas Latvijas priekšā teiks skaļu paldies saviem dzīves skolotājiem, tuviem draugiem un nejauši satiktiem cilvēkiem, kas izmainījuši viņu dzīvi.

Nepalaid garām sirsnīgo šovu “Pasaki to skaļi” jau no 8. februāra plkst. 21.00 katru trešdienu, kanālā 360TV!Elīna Fīrmane un Roberto Meloni Foto: 360TV

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas