Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Mākslas centrs Zuzeum sveicina pavasarī!

Foto: Dasha_Trofimova, Mākslas centrs Zuzeum

Foto: Dasha_Trofimova, Mākslas centrs Zuzeum

Mākslas centrs Zuzeum ir piemērs tam, kā māksla var būt saskanīga ar modernu un inovatīvu vidi. Mākslas centra arhitektūra apvieno pagātnes mūra un mūsdienīgu konstrukciju harmonisku savienojumu, radot pārsteidzošu atmosfēru ikvienā Zuzeum notikumā.

Zuzeum piedāvā unikālu un neaizmirstamu pieredzi viesiem, kuri vēlas rīkot pasākumus pasaules līmeņa kultūras institūcijā. Vai tas ir korporatīvs pasākums, kāzu svinības, dzimšanas diena vai jebkurš cits nozīmīgs notikums, Zuzeum nodrošina mūsdienīgas telpas, izcilu apkalpošanu un māksliniecisku vidi, radot patiesi neaizmirstamu svētku atmosfēru.

Sākoties siltajai sezonai, ir atvērta Zuzeum jumta terase. Ikdienā terasē iespējams baudīt Zuzeum kafejnīcā iegādātos dzērienus un ēdienus, kā arī vērot skatu uz industriālo Rīgu. Līdz ar vasaras sezonu uz terases būs atvērts bārs, kā arī atgriezīsies muzikālie notikumi un deju vakari. Apzaļumotā jumta terase pieejama arī privātiem notikumiem – korporatīvajiem pasākumiem, dažādām svinībām, nodarbībām utt.

Īrei pieejamas dažādu platību un noskaņu telpas. Lielāka formāta pasākumiem piemērota Viesistaba vai viss Zuzeum 1. stāvs. Šīs telpas regulāri uzņem dažādu uzņēmumu konferences, sapulces, produktu prezentācijas, korporatīvos un cita veida pasākumus. Siltajā sezonā īrei piedāvājam arī Skulptūrdārzu un Būvlaukumu.

Mazāka formāta notikumiem lieliski piemērota ir telpa Zuzeum The Ear jeb Auss, kas nosaukumu ieguvusi mākslas centra lokācijas – Lāčplēša ielas – dēļ, jo šim varonim spēks bijis tieši ausīs. Gaiša un saulaina telpa maza formāta pasākumiem ar projektoru, ekrānu un skaņas sistēmu. Telpu papildina arī neliela virtuvīte, izeja uz jumta terasi un mākslas darbi no Zuzānu kolekcijas. Papildu telpu īrei klientiem piedāvājam gan ēdināšanas pakalpojumus, gan bezmaksas autostāvvietas.

Zuzeum telpās iespējams rīkot visdažādāko formātu pasākumus – biznesa brokastis, produktu prezentācijas, sapulces, konferences, lekcijas, diskusijas, privātas biznesa tikšanās, koncertus, vakariņas, darbnīcas, dažādas svinības, kino vakarus un citus.

Kā īpašu papildinājumu iecerētajai pasākuma programmai iesakām aktuālo izstāžu apmeklējumu, kas ļaus pilnvērtīgi izbaudīt telpas un mākslas sinerģiju, kā arī bagātinās pasākuma viesu iespaidus par notikumu. Tiem, kas vēlas iepazīt mākslas pasauli arī praktiski, piedāvājam privātās radošās darbnīcas, kuru saturs tiek pielāgots aktuālajai izstādei un klientu vēlmēm. Iespējams organizēt radošās nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem – nekad nav par vēlu atklāt sevī mākslinieku, iedvesmojoties no Zuzānu kolekcijas mākslas darbiem!

Sazināties par aktuālo īres piedāvājumu, cenrādi un citiem jautājumiem iespējams, rakstot e-pastā: events@zuzeum.com

Foto: Dasha_Trofimova, Mākslas centrs Zuzeum

Foto: Dasha_Trofimova, Mākslas centrs Zuzeum

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas