Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Muļķīgākās dāvanas, ko sievietes jebkad saņēmušas no saviem vīriešiem

Dāvanas. Foto:RODNAE Productions, Pexels.com

Dāvanas. Foto:RODNAE Productions, Pexels.com

Protams, ka sievietēm patīk saņemt dāvanas un lielākajai daļai vīriešu patīk tās dāvināt. Tomēr ,kā jau dzīvē tas mēdz gadīties - pat centīgākajam vīrietim ar savas sirdsdāmas iepriecināšanu reizēm var gadīties nošaut greizi. Aicinājām septiņas sievietes padalīties ar saviem smieklīgākajiem un mulsinošākajiem dāvanu saņemšanas stāstiem.

Agrita, 32 gadi: Man ļoti patīk visas dāvanas, ko man dāvinājis vīrs. Ar vienu izņēmumu. Piektajā kāzu jubilejā vīrs man uzdāvināja auskarus ar zaļām un rozā spalvām. It kā nepietiktu ar to, ka ar šiem auskariem es izskatītos pēc papagaiļa – man nemaz nav ausīs caurumu. Un viņš to ļoti labi zina. Man līdz šim brīdim nav skaidrs kur un kādu motīvu vadīts viņš dabūja tos drausmīgo auskarus.

Lilita, 38 gadi: Uz kādiem Ziemassvētkiem vīrs man uzdāvināja sarkanas string biksītes ar virsū uzzīmētu sniegbaltīti. S izmēra. Biksītes bija ne tikai vulgāri muļķīgas, bet arī krietni par mazu manam L izmēra dibenam. Toreiz vīrs apvainojās, ka viņa dāvanu tā arī neuzvilku. Viņš neticēja, ka tas gluži vienkārši fiziski nav iespējams.

Alise, 23 gadi: Kāds pielūdzējs man uz 18 gadu jubileju uzdāvināja priekšautu un virtuves cimdus. No šausmām gandrīz apraudājos. Man tolaik nemaz nebija savas virtuves un mammas virtuvē es mācēju vien uzvārīt tēju. Acīmredzot viņš manī saskatīja potenciālo saimnieci. Bet es viņā saskatīju potenciālo bijušo pielūdzēju.

Viktorija, 29 gadi: Pirmajā iepazīšanās jubilejā vīrs man uzdāvināja lielu mīksto mantiņu – spilgti zaļu krokodīlu. Uz manu izmisīgo lūgumu paskaidrot, kāpēc tieši šāda dāvana viņš spēja atbildēt tikai to, ka krokodīls esot izskatījies ļoti mīlīgs. Atdāvināju viņu māsas dēlam un apvainojusies biju diezgan ilgi. Kopš tās reizes gan esmu saņēmusi tikai normālas dāvanas.

Līva, 40 gadi : Slēpes! Uz 35 gadu jubileju vīrs man uzdāvināja dārgas slēpes. Es nekad mūžā neesmu slēpojusi, man riebjas ziema un viņš to ļoti labi zina. Viņš pats neslēpo, neviens mūsu ģimenē neslēpo. Bet viņam redz esot salicies, ka man vajagot jaunu hobiju. Slēpes liku aiznest atpakaļ uz veikalu.

Annija, 27 gadi: Bijušais draugs man uzdāvināja pundurtrusi. Tas esot tikpat mīļš un pūkains, kā es. Trusis varbūt tiešām bija pūkains, bet noteikti nebija mīļš. Viņš caurām naktīm ārdījās savā būrītī un izlaists ārā sagrauza visu, ko redzēja savā ceļā. Kad šķīrāmies, liku trusi viņam ņemt līdzi. Kā viņiem abiem tagad iet – nezinu un negribu zināt.

Marija, 41 gads: Desmitajā kāzu jubilejā es saņēmu tapetes. Iedomājieties – tapetes. Es biju minējusi, ka mums guļamistabā vajadzētu remontu, bet lai dāvinātu sievai desmitajā kāzu jubilejā tapetes… Tā gandrīz bija mūsu pēdējā jubileja. Tapetes vēl joprojām kaut kur mētājās, kā kompensāciju es saņēmu braucienu uz SPA. Par remontu guļamistabā vairs neesmu pat ieminējusies.

Lasi arī:

Vīrs Olgai Kambalai pasniedzis vairākus tūkstošus vērtu dāvanu


Dāvanas. Foto:RODNAE Productions, Pexels.com

Dāvanas. Foto:RODNAE Productions, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas