Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Mūsdienīgs iepakojums – kvalitatīvs, dizainiski interesants un videi draudzīgs

Iepakojums, Photo by Conor Brown on Unsplash

Iepakojums, Photo by Conor Brown on Unsplash

Lai veiksmīgi strādātu, mūsdienu uzņēmējam pamatā ir nepieciešamas trīs lietas – laba ideja un izpildījums pašam produktam, pareizi izskaitļota mērķa auditorija un plāns, kā šo savu pircēju sasniegt. Lai biznesa plāns izdotos, nozīme ir it visam, arī pārdomāti izvēlētam un kvalitatīvam produkta iepakojumam. Pieredzējušie iepakojuma produktu kompānijas PAKELLA speciālisti ir sagatavojuši ieteikumus uzņēmējiem, ko ņemt vērā, izvēloties mūsdienu prasībām atbilstošu produkcijas iepakojumu.

Kāds mūsdienās ir labs produktu iepakojums?

Tieši iepakojums ir tas, kas bieži vien rada pirmo iespaidu par produkta ražotāju – gan vizuālā, gan praktiskā nozīmē. Iepakojuma primārā funkcija ir produktu “sveiku un veselu” nogādāt līdz gala patērētājam. Tas, cik veiksmīgi šis uzdevums būs paveikts, ietekmēs produkta kvalitāti un līdz ar to – pircēju vērtējumu un to, vai viņi vēlēsies šo produktu iegādāties atkal un atkal.

Labu iepakojumu raksturo šādas funkcionālās īpašības:

  • Acīmredzami kvalitatīvs un pietiekoši izturīgs
  • Ja tas ir pārtikas iepakojums, tad – nekaitīgs produktam, kurš tajā tiek uzglabāts
  • Viegli atverams un aizverams
  • Ērts lietošanai un transportēšanai
  • Cik iespējams, ilgtspējīgs un videi draudzīgs
  • Tā izgatavošana iekļaujas saprātīgā budžetā

Iepakojuma dizains kā mārketinga instruments un uzņēmuma identitātes daļa

Ne mazāk svarīgs par praktiskumu un izturību mūsdienās ir arī iepakojuma dizains un tā radītais produkta tēls. Mārketinga psihologi ir izpētījuši, ka pircēji ir gatavi maksāt augstāku cenu par to uzņēmumu produkciju, kura vizuālais noformējums viņiem ir tīkams un ērts lietošanā. Tā ir daļa no pozitīvās iepirkšanās pieredzes, ko tik augstu vērtē mūsdienu patērētājs.

Spilgts un drosmīgs, elegants un klasisks, vai ekoloģisks, draudzīgs un visiem pieejams – iepakojuma dizains piešķir produktam un tā ražotājam raksturu. Tieši tādēļ “Pakella” saviem klientiem piedāvā izveidot arī īpaši personalizētu iepakojumu – lielu daļu no uzņēmuma piedāvātā sortimenta ir iespējams individuāli apdrukāt.

Uzņēmuma moto ir individuāla pieeja katram klientam, piemeklējot visu nepieciešamo tieši viņa vajadzībām – piemēram, konkrētiem izmēriem, krāsām un ar logo apdruku.

Jums taču droši vien atmiņā ir palicis degvielas uzpildes staciju un ātrās ēdināšanas servisa KOOL pievilcīgais vizuālais tēls, kas tā vien vedina piestāt uz uzmundrinošas, karstas kafijas krūzīti? Tas ir tikai viens no daudzajiem “Pakella” veiksmīgajiem klientu sadarbības piemēriem.

Iepakojums un vides piesārņojums

Stāstam par mūsdienīgu iepakojumu ir arī ēnas puses. Nav noslēpums, ka vides sargātāji to nosauc par vienu no lielākajiem piesārņojuma radītājiem visas planētas mērogā. Grūti viņiem nepiekrist, pasaulē ir reģioni, kur situācija ir patiešām katastrofāla.

No otras puses –gan valdības un starptautiskās organizācijas, gan paši iepakojuma ražotāji arvien vairāk piestrādā pie videi draudzīga iepakojuma radīšanas.

Pie videi draudzīgiem noteikti ir pieskaitāms gan “Pakella” plašā sortimentā piedāvātais kartona iepakojums, gan pārstrādājamie trauki siltajam ēdienam.

Videi draudzīga pārtikas iepakojuma alternatīva – cukurniedru trauki

Realizējot ilgtspējas principu, SIA Pakella arī iepakojuma veidu, kas pēdējos gados pasaulē iegūst arvien lielāku popularitāti – cukurniedru traukus pārtikai. Tā ir videi daudz draudzīgāka alternatīva vienreiz lietojamajiem putupolistirola ēdienu iepakojumiem, kurus ES ir aizliegusi kopš 2021. gada jūlija.

Cukurniedru trauki, kuru ražošanai izmanto pēc cukura ekstrakcijas pāri palikušos atkritumus, ir ļoti izturīgi, viegli un salīdzinoši lēti. To ražošanas procesā nerodas atkritumi, bet kompostā tie sadalās vien 30 līdz 90 dienu laikā. Cukurniedru traukiem nav garšas, smaržas vai kaitīgu piemaisījumu, kā arī tos var karsēt, sasaldēt un lietot mikroviļņu krāsnīs.

SIA "Pakella" ir viens no vadošajiem iepakojumu materiālu ekspertiem Latvijā un Baltijā, kurš jau 25 gadus piedāvā visa veida iepakojumu materiālus, iepakošanas iekārtas un to servisu. Uzņēmuma ilgtermiņa klientu vidū ir gan visiem zināmi uzņēmumi kā “Latvijas Finieris”, “Orkla Latvija”, “LIDO”, “Dimdiņi”, “Liepkalni”, “Rimi Latvija”, gan arī mājražotāji un ikviens, kurš meklē iepakojumu risinājumus ikdienas vajadzībām.

SIA “Pakella” galvenais birojs, noliktava un tirdzniecības zāle atrodas Rīgā, Vietalvas ielā 1D.

SIA “Pakella” ir filiāles arī Liepājā – Cukura ielā 27 un Daugavpilī - Miera ielā 57.

Uzņēmuma loģistikas tīkls nodrošina regulāru un operatīvu pasūtījumu piegādi visā Latvijā.

Uzņēmuma pakalpojumu kvalitāti un ilgtspējību apstiprina arī šogad iegūtais ISO 9001 kvalitātes vadības sertifikāts.

Iepako viegli ar “Pakella”!

Iepakojums, Photo by Conor Brown on Unsplash

Iepakojums, Photo by Conor Brown on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas