Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops 14.-20. novembrim

Nedēļas horoskopi, Photo by Łukasz Łada on Unsplash

Nedēļas horoskopi, Photo by Łukasz Łada on Unsplash

Kas par nedēļu mums priekšā! Horoskops saka, ka tā ļaus gan piedzīvot dažādas personīgās virsotnes un neveiksmes – viss būs atkarīgs no mums. Šajā laikā jāapzinās, ka kļūdas pieļaut būs viegli, tādēļ būs jātur groži stingri rokās un jāsaglabā kontrole pār situāciju, taču nebūs nekā tāda, ko nevarēsim pārvarēt! Ieskatāmies, ko tad sola zvaigznes 14.-20. novembrī!

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Lielākā daļa nedēļas Aunam paies, cenšoties sakārtot lietas, kas bija jāsakārto – īpaši darbā un karjerā. Auns jūt, ka gads iet uz beigām un saprot, ka šis nav īstais laiks slinkuma festivālam, tādēļ šajā nedēļā veltīs visu uzmanību sev uzlikto uzdevumu izpildei.

Emocionālā jomā Auns jutīsies kā mazliet nogāzies no troņa – nāks apjausma, ka neesi ne zvaigzne, ne elks, ne karalis. Pirms ļaujies emocionālam sagruvumam, ieelpo dziļi un dari ko jēgpilnu. Centies izvairīties no drāmas un labāk pievērsies darbam.

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Vērsim nedēļa sniegs jaunas perspektīvas. Lietas, ko agrāk nevarēji izturēt, tagad sāks likties pat piemīlīgas un jaukas. Tas, no kā agrāk baidījies, tagad šķitīs viegls un pieejams. Vērsim veiksmīgi izdosies atbrīvoties no negatīvās vēsturiskās pieredzes un atmiņām, lai dotu vietu kam jaunam un pozitīvam, kā arī ļautu sev paskatīties uz pasauli ar jaunu pieredzi.

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Dvīņi šajā nedēļā vienkārši darīs visu, kas jādara, lai novērstu dažādas nebūšanas. Būs daudz lietu, kam nāksies pievērst uzmanību, jāpabeidz iepriekš iesāktais. Dvīnim, iespējams, nāksies pieņemt kādu svarīgu lēmumu attiecībā uz darbu vai pienākumiem. Ja atliksi lēmuma pieņemšanu, vēlāk to nožēlosi, tādēļ esi izlēmīgs un sper drošu soli!

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Vēzis jūtas gana atvērts pārsteigumiem, taču diemžēl visa nedēļa vairāk būs veltīta dažādu darbu pabeigšanai. Lai gan tas nav nekas slikts, tomēr tas nav arī nekas tāds, ko varētu dēvēt par “pārsteidzošu”. Centies šajā nedēļā paveikt visu maksimāli labi, lai sagatavotu sev gludu ceļu, pa kuru virzīties nākamnedēļ, kad varēsi ļauties kam aizraujošākam. Esi pacietīgs un laipns, izrādi līdzjūtību arī pret citiem. Nedēļa būs kopumā veiksmīga, ka ļausi, lai to vada mīlestība.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lava gribēs parādīt savu skarbo un bezbailīgo pusi, tomēr vairāk dominēs gļēvā un nepacietīgā. Lauvam ļoti nepatīk kļūdīties, taču nesenās ne visai pievilcīgās uzvedības dēļ Lauva šonedēļ būs kā nedaudz “apdedzinājies”. Visgrūtāk Lauvam būs atzīt savas kļūdas, tādēļ viņš centīsies likt izskatīties apkārtējiem kā muļķiem, lai kompensētu savas neveiksmes. Lauvam vajadzētu saņemties un atgriezties pie savas laipnās un murrājošās dabas, citādi viņu neviens vairs neuztvers nopietni. Atceries, ka pirmais solis ir cieņa pret sevi un apkārtējiem!

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Jaunavu sagaida lieliska nedēļa biznesā un karjerā. Ir liela iespēja, ka Jaunavai tiks piedāvāts paaugstinājums darbā vai iespēja nopelnīt vairāk naudas. Finansiālajā ziņā nedēļa pozitīva un nesagādās pārmērīgus uztraukumus. Jaunavas veikums šajā nedēļā daudziem liks smaidīt un pateikties.

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Svariem priekšā nedēļa, kas ļaus novērtēt visu, kas Jums ir. Centies nevērtēt lietas pārāk stingri, kā arī nepārvērtēt tās. Vienkārši ļaujies situācijai un izbaudi laiku, kurā dzīvo, neapšaubot tā vērtību. Jūsu laime un veiksme būs saistīta ar Jūsu spēju novērtēt lietas, kas jums dotas un pieredzes ko jums ļauts piedzīvot.

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Skorpions šonedēļ nonāks situācijās, kas liks uzlikt “smaida masku” un izskatīties apmierinātam pat tad, kad tā nemaz nejutīsieties. Nedēļa kopumā paies labi, bet ļoti virspusēji. Laiku pavadīsiet ar paziņām, kurus ne vienmēr varēsi dēvēt par saviem draugiem. Lielāka nozīme tiks piešķirta kontaktu veidošanai, savu spēju un ietekmes parādīšanai cilvēku lokā, kurā atrodies. Skorpionam jāsāk rast mierinājumi lietās, kas viņam padodas un jācenšas pārtraukt sevi piespiest darīt lietas, kas viņu grauj.

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Strēlniekam šonedēļ vislabāk būtu apstāties un ievilkt elpu, lai turpinātu savu ceļu ar prātu, nevis impulsīvi. Strēlnieks baidās, ka piepildīsies kaut kas, kas vēl nav noticis. Ja nekontrolēsiet savu prātu un domas, tad var gadīties, ka šīs bailes realizējas īstenībā.

Attiecībās Strēlniekam būs grūti uzticēties savai otrajai pusītei. Atceries, ka ikvienma ir nepciešama zināma brīvība un jebkurām attiecībām ir zināmas robežas. Strēlniek, esi stiprs, nekrīti panikā, neļauj bailēm sabojāt tavu nedēļu. Atceries, ka tu esi lielāks un stiprāks par savām problēmām.

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Mežāzim nedēļa būs labvēlīga, ja viņš spēs pieņemt to, kas notiek, un saglabāt mieru. Neizdari pārsteidzīgus secinājumus, vispirms domā un tikai tad rīkojies. Noteikti izpēti situāciju, pirms pieņem lēmumu darīt ko neapdomīgu. Šajā nedēļā Mežāzī atkal sāks mosties talanti, kas jau ilgāku laiku bija atstāti novērtā.

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Ūdensvīram nāksies nonākt viedokļu krustugunīs – viņa viedoklis būs pilnīgi pretējs kāda cita viedoklim, bet Ūdensvīrs nevēlēsies piekāpties. Ūdensvīrs būs tuvu emocionālai eksplozijai. Ja Ūdensvīrs nespēs ar šo savu spītību tikt galā, tad var pat atsvešināties no kāda sev tuva cilvēka uz laiku. Padomā, vai tas ir tā vērts. Varbūt ir pienācis laiks vienkārši atzīt, ka arī citiem cilvēkiem ir talants, reizēm taisnība un arī citi ir uz kaut ko spējīgi!? Varbūt vienīgais cilvēks, kas stāv tev ceļā, esi Tu pats?

Zivis (19. februāris–20. marts)

Zivīm šonedēļ varētu nākties uzņemt viesus, lai gan pašas zivis, iespējams, nemaz nebūs gatavas šādiem apmeklējumiem. Taču labā ziņa – cilvēki, kas ieradīsies pie Zivīm, nāks ar labām ziņām un nesīs veiksmi. Jāteic gan, ka viņi būs arī ļoti orientēti uz naudu, tādēļ, Zivis, esiet vērīgas! Iespējams, ka Jums tiks piedāvāts kāds izdevīgs darījums, darbs vai paaugstinājums!

Izlasi arī:
Nedēļas horoskopi, Photo by Łukasz Łada on Unsplash

Nedēļas horoskopi, Photo by Łukasz Łada on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas