Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas nogalē aizvadīts "Sieviešu festivāls - Tavai veselībai, skaistumam, izaugsmei!"

Sieviešu Festivāls notika sestdien, 25.martā, Semarah Hotel Lielupe - Jūrmalā. Visa pasākuma programma norisinājās tieši viesnīcā, vairākās zālēs, kurās notika gan lekcijas, gan meistarklases. Bija iespējams noklausīties pašizaugsmes treneres Nikas Lindes iedvesmas runu, fotogrāfes Daces Blūmas uzstāšanos "Kāpēc tik daudzas sievietes sevi nemīl un kā to mainīt?", kā arī uzklausīt stila ieteikumus no Žannas Dubskas interaktīvajā šovā "Pavasara stila tendences".

Pāsakums pulcēja tūkstošiem visa vecuma sieviešu, ārstu, dermatologu, personības izaugsmes treneru un viedokļu līderes no visas Latvijas.

Tāpat varēja veikt bez maksas veselības pārbaudes pie MFD Veselības grupa speciālistiem un krūšu mamogrāfiju mobilajā busā, konsultēties pie dažādiem sieviešu skaistuma un veselības produktu stendiem, fotografēties speciālos fotostūrīšos, piedalīties izlozēs, testos, un tikt pie noderīgām dāvanām.Yana Bruk un Kaspars Bērziņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas