Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Neķītrības horoskops – no puritāniskākās līdz samaitātākajai zodiaka zīmei

Neķītrības horoskops. Photo by  Artem Labunsky, unsplash.com

Neķītrības horoskops. Photo by Artem Labunsky, unsplash.com

Kas attiecas uz seksuālo dzīvi, itin viss ir pieņemami, ja to dara pieauguši cilvēki un ar visu iesaistīto pušu piekrišanu. Tomēr ne visiem ir dotības uz neķītrībām un trakulīgām fantāzijām... Aplūkosim visas zodiaka zīmes un to fantāziju pasauli, secībā no puritāniskākās līdz neķītrākajai!

1. Jaunava

Diemžēl Jaunavai jau zodiaka zīmes nosaukumā ierakstīts, ka viņa ir svētulīga, pareiza un pat garlaicīga. Nav teikts, ka sekss ar Jaunavu ir slikts, bet neko ārpus rāmjiem, īpaši komunikācijā no viņas negaidi.

2. Dvīņi

Neticami, bet Dvīņiem, kam ir divas un pat vairākas dabas, neviena no tām nav sevišķi neķītra vai trakulīga. Dvīņiem nereti raksturīgs bērnišķīgs, pat infantils rotaļīgums, kam pieaugušu cilvēku intīmajā dzīvē īsti nav vietas, jo tur tomēr dominē cita veida spēles.

3. Vērsis

Vērsis ir kaislīgs mīlnieks, taču viņš, tāpat kā darba dzīvē, ir darītājs, nevis domātājs, un seksuālajām fantāzijām tomēr nepieciešama iztēle un drosme, un tās nu nav Vērša stiprākās puses. Bet viņam ir citas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem mīlniekiem.

4. Ūdensvīrs

Ūdensvīram ir ļoti bagāta fantāziju pasaule, taču diemžēl visas viņu trakās idejas, domas un iedomas reti kad ir tik vienkārši nokomunicējamas, un vēl retāk – realizējamas. Ūdensvīrs tomēr ir domātājs, mazāk – darītājs. Diemžēl.

5. Zivis

Zivis ir tik romantiskas, ka nu tikai. Tas, protams, ir patīkami attiecībās ar Zivīm, bet nu negaidi no viņiem neķītras runas vai citas trakulības. Maigums, romantiski randiņi, visādas jaukas banalitātes – to gan Zivis sniegs jebkurās attiecībās. Bet runāšana jāuzņemas tev pašam un, cerams, tas tavu Zivtiņu nenobiedēs.

6. Svari

Svariem ir svarīga komunikācija arī gultā. Mazliet nešpetna koķetērija un arī visādas palaidnības nav tiem svešas. Nav tā, ka Svari būtu puritāniski, bet nu starp neķītrākajām zīmēm tos arī neierindot, jo Svari ir runātāji un pat lielībnieki, bet reāla pamata tur maz.

7. Strēlnieks

Strēlnieks, kā redzams, ticis vismaz tajā topa pusē, kas svārstās uz neķītrības pusi vairāk kā puritānisko. Ne velti – Strēlnieka impulsīvā un straujā daba uzņem apgriezienus arī mīlas dzīvē. Viņiem mēdz būt savi fetiši un interesantas vēlmes, tā ka būs visnotaļ aizraujoši.

8. Mežāzis

Šī zīme ir tik nopietna un privāta, ka tā vien liekas – tur kaut kas slēpjas. Un slēpjas jau arī. Mežāzim ir tik dziļa un intensīva seksuālo vēlmju palete, ka būsi pārsteigts, kas zem šī ārēji konservatīvā personāža slēpjas patiesībā.

9. Vēzis

Vēzim ir tik svarīga tuvība, ka viņu domas un jūtas to vien dara, kā grozās ap otru pusīti un attiecībām. Tieši tāpēc viņu seksualitāte ir tik daudzveidīga – viņi daudz laika pavada savā fantāziju pasaulē un ir atklāti par to arī pret savu partneri.

10. Auns

Ugunīgā Auna zīme sapņo par līderību it visur un viņiem tas arī padodas, ja tik ļaujas viņu iedomām un pēkšņajiem impulsiem. Ja ārpus guļamistabas Aunu stūrgalvīgā daba var tracināt, tad viņu vēlme vadīt visādus procesus gultā var būt galvu nonesoša. Izbaudi to un dod Aunam varu pār sevi!

11. Lauva

Līdzīgi kā Auns, Lauva ir dzimis līderis un viņa kaislīgā un temperamentīgā daba līdztekus ne pārlieku sarežģītajai fantāziju pasaulei sniedz ugunīgu kombināciju dažādu iekāru realizēšanā. Viņš nebaidās runāt to, kas viņam uz mēles, un tas sniedz papildus dzirksteli, esot vienos palagos ar Lauvu.

12. Skorpions

Paredzami, bet Skorpions ir neķītrību karalis. Šī zīme ir tik samaitāta, ka visām viņu vēlmēm, fantāzijām un fetišiem spēj tikt līdzi vien retais. Tikai jāatceras, ka Skorpioniem seksuāla daudzveidība ir nepieciešama pastāvīgi un viņi savu ego liek virs citu vajadzībām un vēlmēm. Kas par daudz, tas var būt par skādi.


Lasi arī:

Vai latviešiem tiešām ir zema seksualitāte un kā to mainīt ar dabiskiem līdzekļiem

Aleksandrs Sokolovs: Seksualitāte nav lielas krūtis vai garas kājas

Sieviete un bauda: Kristīnes Balodes ieteikumi

Kā izpaužas seksuālie fetiši un BDSM?


Arī Uģim Kuģim un Kasparam Kambalam ir savi uzskati par visādām pikantērijām. Kādi? Skaties video!

Neķītrības horoskops. Photo by  Artem Labunsky, unsplash.com

Neķītrības horoskops. Photo by Artem Labunsky, unsplash.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas