Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nepieciešamā informācija kredīta saņemšanai Latvijas bankās

Nepietiek tikai ar banku pārstāvju pārliecināšanu par spēju atmaksāt kredītu laicīgi, lai to varētu saņemt. Latvijā ir dažādi banku kredītu veidi, ar kuriem ir jāiepazīstas pirms sazināties ar iestādi. Īpaši tas attiecas uz uzņēmējiem.

Latvijas finanšu institūcijas piedāvā šādus kredītu veidus:

Bankas ne vienmēr ir gatavas izsniegt kredītu, pat ķīlā pret automašīnu vai dzīvokli, jo laika gaitā to vērtība var samazināties. Kredītiestādei ir jābūt pārliecinātai, ka visa aizdevuma termiņa laikā klients būs spējīgs atgriezt naudas līdzekļus. To galvenokārt apliecina ienākumu stabilitāte.

Latvijas bankas un citas kredītiestādes, konkurējot savā starpā, piedāvā dažādus nosacījumus. To izpētīšana ietaupīs jūs no pārmaksas.

Finlat.lv ir serviss, kas pēc datu ievadīšanas palīdz iegūt informāciju par pieejamajiem kredītu piedāvājumiem. Nosacījumu salīdzinājums ļauj izvēlēties kredītu ar minimālo likmi un atmaksas termiņu. Pateicoties platformai, nebūs atsevišķi jāizpēta katras bankas piedāvājums, kas ietaupīs klienta laiku.

Mēs sniedzam konsultācijas par naudas līdzekļu iegūšanas iespējām, kur par nodrošinājumu kalpo nekustamais īpašums. Mēs palīdzam pēc iespējas ātrāk saņemt bankas apstiprinājumu un naudas līdzekļus.

Kredītu meklēšanas serviss veic pieejamo piedāvājumu atlasi un ļauj izvēlēties piemērotāko. Klientam nav atsevišķi jāapmeklē katras bankas mājaslapa. Platforma sniedz iespēju uzzināt par aizdevumiem tajās iestādēs, kuras meklētājā neuzrādās starp pirmajām.

Piedāvājumu atlase aizņem dažas minūtes un ir pilnīgi bez maksas. Lietotājs pats izvēlas banku, ja ir nepieciešamība, iespējams sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Finlat.lv kredītu atlases servisa dibinātājs Oļegs Meščaņinovs ir sagatavojis ieteikumu sarakstu, kas ir jāzin pirms kredīta noformēšanas:

  • Procentu likme un aizdevuma termiņš. Šie svarīgie rādītāji ietekmē pārmaksu apmēru un parāda atmaksas iespēju nākotnē.
  • Spēja atmaksāt aizdevumu. Ienākumiem vienmēr ir jāpārsniedz izdevumi. Iespējams, ka kredīts tiek ņemts ienākumu palielināšanai, šajā gadījumā ir jābūt pārliecībai par savu plānu īstenošanu.
  • Aizdevēja uzticamība. Nepietiek tikai ar aizdevuma nosacījumu salīdzināšanu starp konkurentiem. Ir svarīgi izpētīt finanšu iestādes un tās dibinātāju reputāciju. Tas palīdzēs jums pasargāt sevi no krāpnieciskām darbībām.
  • Noteikto nosacījumu izpratne. Ja informācija par aizdevumu ir grūti saprotama, tad vērsieties pie speciālista pēc konsultācijas. Sazinieties ar klientu atbalsta dienestu nosacījumu izskaidrošanai.
  • Alternatīvas iespējas. Iespējams jums nepieciešamā aizdevuma summa ir neliela, šajā gadījumā ir saprātīgi vērsties pēc aizdevuma pie paziņām, izmantot kredītkarti ar bezprocentu periodu. Piedāvājumi var izrādīties izdevīgāki, un jūs izvairīsieties no kredītu pārmaksām.
  • Iespēja ātri atmaksāt parādu. Ja esat pārliecināts, ka varat atmaksāt aizdevumu īsā laika periodā, neņemiet to. Iespējams izdevīgāk būs iegādāties preces un pakalpojumus uz nomaksu vai izmantot atlikto maksājumu.
  • Aizdevuma veids. Procentu likmi ietekmē tas, kādam mērķim nauda tiek aizņemta. Piemēram, izsniedzot biznesa kredītu uzņēmējiem, tiek paredzēti īpaši nosacījumi.

Vienkārši padomi palīdzēs izvairīties no riskiem, kas saistīti ar aizņemto naudas līdzekļu iegūšanu. Ja tos ievērosiet, varēsiet izvairīties no lielām pārmaksām un laicīgi atmaksāt parādu.

Finlat.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas