Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nespēj izgulēties? Varbūt pie vainas matracis?

Nav noslēpums, ka tikai labi izgulējies cilvēks, var būt patiesi laimīgs cilvēks. Sliktu miegu var radīt vairākas lietas -nepareiza vēdināšana telpā, nepiemērots guļamistabas apgaismojums, stress, dažādas veselības problēmas vai nepiemērots matracis. Ja pie vainas pēdējais faktors, ar steigu nepieciešams sākt domāt par jauna matrača iegādi.

Kā saprast, ka nepieciešams jauns matracis?

Pirmā pazīme, kas liecina, ka jāsāk domāt par jauna matraču iegādi, ir hroniska neizgulēšanās sajūta. No rīta sāpoša spranda vai mugura tieši norāda uz to, ka esošais matracis savu funkciju nepilda kvalitatīvi. Tāpat arī vizuāli defekti liecina par to, ka jauna matrača iegādi nevajadzētu atlikt. Īpaši rūpīgi par matrača maiņu der padomāt cilvēkiem, kuriem ir alerģijas. Viens no alerģiju pastiprinošiem iemesliem var būt arī sen nenomainīts matracis. Profesionāļi zina stāstīt, ka vidējais matrača kalpošanas ilgums ir septiņi līdz desmit gadi.

Galvenās lietas, kas jāņem vērā iegādājoties matraci :

- Pērkot matraci, ir ļoti svarīga tā kvalitāte. Matrači mēdz maksāt salīdzinoši dārgi, tāpēc būtu pavisam nepatīkami, ja iegādātais matracis jau pēc īsa laika sāktu deformēties un radīt neērtības. Lai izvairītos no šādām situācijām, vēlams matraci pirkt profesionālos veikalos, kur pirkumam tiks dota ilgstoša garantija.

- Jāņem vērā savas personīgās vēlmes. Ja cilvēks iegādāsies konkrēta veida matraci, tikai tāpēc, ka kāds to ieteicis kā labu un veselīgu, bet pats tajā nejutīsieties labi, ilgstoša prieka par pirkumu nebūs. Un arī laba miega nebūs. Tāpēc profesionālos veikalos ir iespēja matračus izmēģināt, lai saprastu kādas sajūtas tas rada.

- Īpaši piedomāt pie matrača pirkšanas nepieciešams alerģiskiem cilvēkiem. Konsultanti matraču iegādes vietās pratīs ieteikt piemērotāko variantu, lai alerģijas draudi tiktu izslēgti.

- Dzīves veids un veselības stāvoklis ir ļoti būtiski izvērtējami faktori, kuriem pievērst uzmanību pirms matrača iegādes. Speciālisti zina stāstīt, ka vecākiem cilvēkiem un cilvēkiem ar veselības problēmām, kuru dēl daudz laika jāpavada guļot, vēlami mīkstāki matrači. Bērniem, savukārt, vēlamāki ir cieti matrači. Speciālistu konsultācija, par piemērota matrača iegādi, īpaši nepieciešama cilvēkiem ar mugurkaula problēmām

Kur iegādāties matraci?

Vienīgais veids, kā izvairīties no nepiemērota matrača iegādes ir došanās uz profesionālu matraču veikalu. ‘’OSSOV’’ specializējas matraču un virsmatraču ražošanā. Šī uzņēmuma produkcija ir roku darbs un ražošanā tiek izmantoti videi draudzīgi, sertificēti materiāli. ‘’OSSOV’’ veikalos strādā zinoši konsultanti, kuriem nekautrējoties var uzdot jūru ar jautājumiem un uz tiem arī rast atbildes. Un vēl ļoti svarīgi – ‘’OSSOV’’ piedāvātie matrači ir pieejami visdažādākajiem budžetiem. Nepieciešamības gadījumā, šeit iespējams pasūtīt arī matračus pēc individuāla pasūtījuma.

Sieviete nespēj izgulēties, Photo by Kinga Cichewicz on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas