Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nestandarta lielgabarīta kravu pārvadāšana – kas jāņem vērā?

Kad plānā ir pārcelšanās vai vienkārši jānogādā priekšmeti uz citu adresi, tad parasti neliela izmēra lietas nesagādā pārāk lielas galvassāpes, tomēr ja nepieciešama nestandarta lielgabarīta kravu pārvadāšana, tad gan nākas padomāt, ko un kā vispār pārvest, sākot no lietu iznešanas no konkrētās telpas līdz pat nogādāšanai galamērķī. Kas jāņem vērā, pārvadājot nestandarta lielgabarīta kravu?

Kas ir nestandarta lielgabarīta krava?

Nestandarta lielgabarīta krava ir tāda, kas sava izmēra vai formas dēļ prasa īpašu pieeju, lai to droši pārvietotu un pārvestu, piemēram, klavieres vai flīģelis. Arī mēbeles – gan augstas, gan vienkārši lielas, piemēram, stūra dīvāns, ir lielgabarīta krava. Pat auto kolekcionāra auto parasti netiek izmantots ceļu satiksmē, to pārvadāšanai tiek pieaicināti pārcelšanās uzņēmumi, un, protams, šāds kolekcionāra priekšmets arī ietilpst nestandarta lielgabarīta klasē. Domājams, ka ir skaidrs, ka viss, kas neietilpst parastā auto, varētu pat teikt, ir lielgabarīta krava.

Kas jāņem vērā iepakojot nestandarta izmēra priekšmetus?

Iepakošana var būt ilgs un darbietilpīgs process, sevišķi, ja runa ir par liela izmēra priekšmetiem. Parasti mums ir tendence sapakot visu telpā un atstāt smagas mēbeles uz pēdējo. Ir svarīgi rūpīgi pārvietot smagās mēbeles un ievērot drošības pasākumus, lai izvairītos no negadījumiem. Vel jo vairāk tas ir jāievēro, ja priekšmeti nav izjaucami un saliekami atpakaļ. Lūk, kas jāievēro, ja jāpārvieto lieli priekšmeti:

Pareiza nešana

Augsta kumode, dokumentu skapis vai plaukti var būt neērti pārvietojami, un tam vajadzētu būt vismaz divu cilvēku darbam. Savukārt gari un plati priekšmeti, piemēram, dīvāni, mēdz būt neērti manevrējami. Smagu priekšmetu pārvietošanai jāpiemēro pareiza tehnika, kas ne vien izlīdzina vienmērīgi svaru, bet arī nerada traumas.

Pārvietojamās un paceļamās siksnas noņem svaru no muguras, izkliedējot pārvietojamās lietas svaru. Tie arī atstāj rokas brīvas, lai vajadzības gadījumā varētu manevrēt ar neērtiem priekšmetiem. Tomēr arī ar šādām siksnām darbojoties neprofesionāli, pastāv liela iespēja sabojāt savu veselību.

Izvairies no interjera sabojāšanas

Lai nesabojātu grīdas segumu savā mājā, uzņēmumā vai jebkurā citā telpā, no kuras vai kur jāpārvieto lieli priekšmeti, vērts izmantot mēbeļu slīdņus. Novietojot zem pārvietojamajiem priekšmetiem slīdņus, tie noņem lielu daļu smagā celšanas darba un nesabojā telpas grīdu.

Pareiza iesaiņošana un pārvešana

Dažas mēbeles būs jāiesaiņo, lai izvairītos no jebkādiem skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Burbuļplēve, plastikāta plēves, audumi ir lieliski piemēroti šim uzdevumam, bet dažkārt noder īpaši lielas kastes.

Uztici šo grūto darbu profesionāliem

“Komanda 24” ir eksperti smagas un neparastas formas mēbeļu un citu kravu pārvešanā. Sazinies ar pārcelšanās servisu komanda24.lv!

Nestandarta lielgabarīta kravu pārvadāšana, foto - Komanda24

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas