Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Olga Kambala autostāvvietu sodos samaksājusi iespaidīgu naudas summu

Izrādās, ka uzņēmēja Kaspara Kambalas sievai Olgai nedienas ar “Rīgas Satiksmes” autostāvvietām un to uzliktajiem sodiem un blokatoriem nav nekas jauns. Nesen pašmāju realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītāji varēja vērot diezgan komisku atgadījumu Vecrīgā, kad pārim bija jāsteidz no kontroliera nagiem glābt efektīgais Kambalas džips.

Šoreiz Olga atklāj, ka viņas paradumam “aizmirst” par stāvvietas apmaksu ir sena vēsture un bijušas arī visai nopietnas sekas – veseli divi tiesas procesi, kuru rezultātā no sievietes piedzīti attiecīgi 370 un pāri par tūkstoti eiro.

“Toreiz tā sistēma bija savādāka nekā tagad, kad pēc trešās reizes mašīna tiek nobloķēta. Bet kādreiz varēja vākt bezgalīgi ilgi un daudz tās soda kvītis, un it kā mierīgi dzīvot tālāk. Tā nu aptuveni desmit gadu laikā es savācu pāri par tūkstoti toreiz vēl latiem, un lieta nonāca tiesā” – savu kādreizējo netikumu komentē Olga, piebilstot, ka tagad visus sodus ir godīgi nomaksājusi un arī mazliet kaunas par toreizējo muļķīgo rīcību.

“Izrādījās, ka esmu dabūjis sievu ar visiem parādiem” – nosmej Kaspars, kurš par Olgas attieksmi gan īpaši neniknojas – “normāls piegājiens īstenībā – nemaksāt viņiem. Būtu labāk par stāvvietu labiekārtošanu vairāk padomājuši, nevis uzreiz klāt ar saviem klamburiem un neadekvātajiem sodiem.”

Bet tikmēr Kambalu ģimenes stāvvietu tiesu drāmas pamazām iegūst episku pieskaņu. Notikumos iesaistīts izrādās pat viņu mājas kaimiņš .. kādā veidā, to uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kambalu efektīgais džips Vecrīgā tiek nobloķēts

Cik izmaksājuši iespaidīgie Kambalu laulības gredzeni ?

Olga Kambala iesaka stilu papildināt ar tirgus somu


Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas