Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Viņš vada auto bez rokām un dievina ātrumu – iedvesmojošais Gatis Caunītis

Kanāla 360TV raidījumā "Rezervēts" Armands Tripāns uz sarunu aicinājis iedvesmojošo Gati Caunīti – vīrieti, kurš elektrotraumas dēļ bērnībā zaudējis abas rokas. Taču šis notikums nav spējis viņu salauzt – viņš ir pozitīvs, mērķtiecīgs un apņēmīgs dzīvot pilnvērtīgi. Un tas nenoliedzami arī izdotas – Gatis ne tikai peld un slēpo, bet ir Baltijas valstīs vienīgais un arī viens no retajiem cilvēkiem Eiropā, kas vada auto bez rokām. Turklāt neslēpj lepnumu, ka ne tikai autovadītāja apliecību, bet arī savu automašīnu nopelnījis paša spēkiem.

Tiesa, nokārtot teorētisko eksāmenu, rakstot ar kājām, ir viens, taču braukšana bez rokām – pavisam kas cits. Gatis atceras, ka piesakoties mācībām autoskolā, raisījis šoku skolas pasniedzējā, kurš teicis – "Gati, te ir automašīna. Parādi, kā tu varēsi, jo es nesaprotu." "Nu, tad es viņam demonstrēju – kā es attaisīšu, kā piesprādzēšos," smejoties saka Gatis.

Drošības jostu viņš iemanījies aizsprādzēt ar kāju palīdzību, bet auto iedarbina ar čipu un starta pogu. Stūri pārvalda un pagrieziena rādītājus ieslēdz ar kreiso kāju, bet ar labo – darbina auto pedāļus. Gatis neslēpj, ka dievina ātrumu - Vācijā uz autobāņa esot pat stūrējis miljonu vērtu Ferrari un traucies ar ātrumu 210 kilometri stundā. Sadzirdi viņu un aizdomājies – kā tu dzīvo ar rokām?! Skaties Armanda Tripāna sarunu raidījumu "Rezervēts" trešdienās, plkst. 21:05, kanālā 360TV.

Foto: Valdis Kauliņš

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas