Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ortodontija un sakodiena regulēšana bērniem un pieaugušajiem

Foto : Sky Dream Clinic

Foto : Sky Dream Clinic

Ortodonts ir stomotoloģijas speciālists, kura galvenais uzdevums ir rūpēties par to, lai sakodiens būtu pareizs un līdz ar to arī smaids - vizuāli estētisks. Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas ļauj ortodonta pakalpojumus efektīvi izmantot cilvēkiem jebkurā vecumā, tomēr ieteicami pie ortodonta būtu vērsties jau bērnībā.

Vai bērniem ortodontu nepieciešams apmeklēt profilaktiski?

Ortodonts, kurš specializējās tieši darbā ar bērniem vizītes laikā vienmēr pievērsīs uzmanību tam vai bērna sakodiens veidojās pareizi vai zobi aug pareizi un taisni, kā arī pārbaudīs žokļu izvietojumu. Nereti ierasts, ka vecāki bērnu pie ortodonta izlemj vest tikai tad, kad jau manāmas kādas būtiskas problēmas. Speciālisti gan uzsver, ka bērnu atrādīt ortodontam vajadzētu arī profilaktiski. Kaut vai tā iemesla dēļ, ka standarta stomatologs var arī nepamīt nelielas novirzes no normas. Taču nākotnē arī šīs nelielās novirzes var radīt būtiskas problēmas.

No kāda vecuma bērnu var vest pie ortodonta?

Ja vien nav manāmas kādas būtiskas problēmas, bērna pirmo vizīti pie ortodonta vajadzētu ieplānot aptuveni 5 – 6 gadu vecumā. Šis ir laiks, kad sāk izkrist pirmie piena zobi un ar speciāla rentgena palīdzību iespējams konstatēt kā un vai veidojas kaula zobu aizmetņi. Pateicoties šādai profilaktiskai vizītei iespējams laikus novērst dažādas problēmas un izvairīties no ortodonta apmeklējuma jau pieaugušā vecumā. Lai arī mūsdienās ortodonti spēj palīdzēt praktiski jebkura vecuma pacientiem, bērnībā šāda veida ārstēšanu veikt ir gan ātrāk, gan vienkāršāk. Jāņem gan vērā, ka pirms pieteikt bērnu pie ortodonta, ir būtiski izvēlēties speciālistu, kuram ir ilgstoša pieredze tieši darbā ar bērniem. ‘’SKY DREAM CLINIC’’ viena no specializācijām ir bērnu zobārstniecība un ortodontija. Klīnikas ortodontam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze darbā ar bērniem, kas garantē, ka šeit parūpēsies ne tikai par mazo bērnu zobu stāvokli, bet arī par komfortu vizītes laikā.

Neredzamas breketes (kapes)? Vai tas tiešām ir iespējams?

Viens no galvenajiem palīgiem sakodiena labošanā un zobu regulēšanā ir breketes. Mūsdienās tās pieejamas dažādos krāsu toņos un izmēros, taču kā atklāj ‘’SKY DREAM CLINIC’’ speciālisti, zinātne ir gājusi uz priekšu un nu jau ir pieejamas arī neredzamas, jeb caurspīdīgas zobu kapes. Šīs kapes ir piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tās ir izgatavotas no caurspīdīga materiāla, blīvi piekļaujas zobiem un paliek sarunu biedriem pilnīgi nemanāmas.

Soļi, kas jāveic, lai tiktu pie AIRNIVOL caurspīdīgajām kapēm?

- Vispirms jāpiesakās vizītē pie ‘’SKY DREAM CLINIC’’ ortodonta, lai kopīgi izvēlētos smaida korekciju tieši ar AIRNIVOL kapēm. Pateicoties 3-D vizualizācijai jau pirms ārstēšanās uzsākšanas varēs iepazīties gan ar ārstēšanās gaitu, gan arī aplūkot potenciālo rezultātu.

- Tālāk klientam tiks izsniegtas zobu kapes lietošanai pirmām mēnesim.

- Vēlāk ortodonts izplānos turpmākās vizītes, kuru laikā tiks secīgi izsniegtas jaunas kapes. Jau šajā ārstēšanas posmā varēs pamanīt pakāpenisku smaida uzlabošanos.

- Pēdējās vizītes laikā speciālists izsniegs klientam kapi lietošanai nakts laikā, kura palīdzēs uzturēt jauno, skaisto smaidu.


Foto : Sky Dream Clinic

Foto : Sky Dream Clinic

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas