Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Padomi, ar ko sākt, lai atrastu savu ideālo mājokli

Foto: PIRO4D/Pixabay

Foto: PIRO4D/Pixabay

Pavasaris ir pārmaiņu laiks – putnu čalās dzirdams dzīvīgums, dienas kļūst ar gaismu piepildītākas un saules stari silda arvien vairāk. Šis ir īstais laiks arī pārmaiņām mājoklī, radot tajā vidi, kur katrs mājinieks jūtas labi un spēj atvilkt elpu no ikdienas skrējiena. JUNG ir sagatavojis vērtīgus padomus, ko ņemt vērā, veidojot savu ideālo māju!

Definē sev jēdzienu "ideāls mājoklis"

Pirms uzsākt mazākas vai lielākas pārmaiņas savā mājoklī, ir svarīgi izprast, kas ir vēlamais rezultāts, ko ar pārmaiņām gribat panākt. Varbūt dzīvojamās telpas vēlaties padarīt mājīgākas, modernākas vai elegantākas? Varbūt jūs jau dzīvojat savā sapņu mājoklī, taču nepieciešams tikai nedaudz to atsvaidzināt?

Domājot par savu ideālo mājokli, pievērsiet uzmanību dažādām niansēm – krāsām, izvēlētajiem materiāliem un tekstūrām, gaismai un akcentiem.

Psihologi ir pierādījuši, ka krāsu izvēle mājoklī ietekmē mūsu sajūtas telpā. Piemēram, zilā krāsa palīdzēs atslābināties un relaksēties, to var izmantot vannas istabā. Dzeltena ir optimisma un dzīvespriecīguma krāsa, kas lieliski iederēsies bērnu istabā. Savukārt baltā krāsa rada tīrības sajūtu un ar tās palīdzību telpu var radīt vizuāli plašāku. Pirms krāsu izvēles, ir vērts nedaudz vairāk papētīt par to psiholoģisko ietekmi uz mūsu labsajūtu, lai tās neradītu nomācošu un negatīvu atmosfēru. Pieskaņojiet elementus, materiālus un tekstūras izvēlētajiem pamattoņiem – kas kopā izskatās labi un kas nē? Padomājiet par akcentiem, lai telpu radītu dinamiskāku un dzīvespriecīgāku. Piemēram, baltā telpā izvēlaties melnus, pelēkus, brūnus vai zaļus akcentus.

Tāpat ļoti būtiska loma ir gaismai. Vislabāk ir ieteicams telpā apvienot mākslīgo un dabisko apgaismojumu. Ja ir iespēja – padomājiet par pietiekamu logu daudzumu telpās, par centrālo gaismekli un gaismekļiem noskaņas radīšanai.

Sastādiet plānu

Brīdī, kad jums ir skaidra vīzija par vēlamo rezultātu, ir laiks uzsākt pārmaiņu plānošanas darbus. Pirmkārt, jāsastāda budžets. Apskatiet dažādus interjera risinājumus, lai atrastu sev izdevīgāko un piemērotāko. Ja acīs iekritis kāds ļoti dārgs risinājums, kas diemžēl nav pa kabatai, meklējiet alternatīvas - varbūt ir iespēja izvēlēties citādākus materiālus vai ieguldīt lielāku darbu pašam, nevis tērēt naudas līdzekļus speciālistu piesaistei. Atcerieties - ne vienmēr dārgāks ir labāks. Svarīgākā ir sajūta, kādu mājoklis jums sniedz.

Meklējiet palīdzību

Plānojot pārmaiņas mājoklī, ir vērts piesaistīt kādu profesionāli, kurš palīdzēs telpas radīt pārdomātākas un jums piemērotākas. Turklāt speciālists visticamāk varēs ieteikt dažādus risinājumus, lai iznākumā tas būtu maciņam draudzīgāks. Taču, ja piesaistīt dizaineri vai arhitektu nevēlaties, tad mūsdienu digitālajā laikmetā ir pieejamas dažādas aplikācijas, ar kuru palīdzību varat telpā vizualizēt noteiktus elementus.

Piemēram, ar lietotnes JUNG AR-Studio palīdzību, savā viedierīcē var atspoguļot jebkuru JUNG piedāvāto produktu konkrētajā telpā, tādējādi nekļūdīgi izvēloties īstos elementus.

Smelieties iedvesmu pārmaiņām interneta avotos, apkārtējos un dabā, radot sev mājokli, kurā jūtaties kā savā miera oāzē!

Informāciju sagatavoja Iveta Puntuze.

Foto: PIRO4D/Pixabay

Foto: PIRO4D/Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas