Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Pieci produkti piecās minūtēs - grima meitares padomi aizņemtām sievietēm

Nav noslēpums, ka lielai daļai sieviešu, līdzīga kā “Stila patruļas” dalībniecei divgadnieka māmiņai Gunai, ikdienas rīti paiet lielā steigā, kur sevis sakopšanai daudz laika veltīt nav iespējams.

Vai savienot saspringtu dzīves ritmu ar koptu izskatu vispār ir iespējams? Atbildi uz šo jautājumu sniedz šarmantā vizāžiste Dita Grauda, piedāvājot piecus produktus, kuru uzklāšana no rīta neaizņems vairāk kā piecas minūtes, bet ļaus ikvienai no mums izskatīties neatvairāmi, izceļot sejas skaistākās “pieturzīmes”.

Lai cik aizņemts būtu rīts, nekādā gadījumā nevajadzētu atstāt sejas ādu bez mitrināšanas, un šim nolūkam grima meistare iesaka izmantot krēmu-serumu.

Neaizstājams palīgs sejas toņa uzlabošanai ir konsīleris, kas ir biezākas konsistences tonālais krēms. Tas pamatā paredzēts tumšo loku zem acīm nomaskēšanai, taču to ļoti labi var izmantot arī citām sejas daļām.

Acu zonas izteiksmīgumam Dita Grauda iesaka uzacu zīmuli un aci laineri, bet fināla akcentu piedod sārts lūpu tonis.

Nu lūk, pieci produkti mazāk kā piecās minūtēs – tas ir absolūti reāli! Kā to visu īstenot praksē, kā pareizi šos produktus uzklāt uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kā uzkrāsot perfekti sarkanas lūpas?

Kā pašas spēkiem izveidot efektīgo smokey eyes grimu?

Interesants paņēmiens, kā paslēpt bojātus matu galusŠī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas