Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Rūta Dimanta un Rojs Puķe atceras, kā nonākuši līdz pirmajam kopīgajam projektam

Raidījuma "Pasaki to skaļi" viesiem – labdarības organizācijas Ziedot.lv vadītājai Rūtai Dimantai un kulinārijas blogerim Rojam Puķem jeb Piparam labdarība ir darbības vārds un vēlme palīdzēt cilvēkiem sakņojas jau ģimenes tradīcijās. Taču viņu pirmais kopīgais projekts – atbalsta akcija ar cerebrālo trieku slima zēna rehabilitācijai – ir ļoti īpašs un atsevišķa stāsta vērts.

“Toreiz man bija 12 gadi un jau pieci tūkstoši sekotāju Instagram. Hei, es nodomāju – tie ir pieci tūkstoši cilvēki, kas manī klausās, tas ir kaut kā jāievirza pareizās sliedēs, viņi ir jāiedvesmu ziedot. Tā tapa ideja “Pipara izaicinājumam” – apēd čili piparu vai ziedo, arī burgeru ballīte bija plānos. Aizrakstīju e-pastu Rūtai Dimantai” – atminas šobrīd 17 gadus vecais jaunietis.

Bet ko Rūta? Vai viņu nemulsināja sadarbības partnera jaunība?

“E-pastā jau to vecumu neredz, redz ideju. Jā, man likās, ka cilvēks ir vecāks un vairāk nobriedis. Bet, kad tikāmies pirmo reizi klātienē, tad jau viss gāja pilnā sparā, grili bija atvesti un burgeru kaudzes. Vecumam jau nav nozīmes, nozīme ir tam, ko spēj izdarīt.”

Tālākais jau ir vēsture – Rojs saņēma Latvijas Lepnuma balvu, uz kuras pasniegšanu slimais Markuss jau ieradās pats savām kājām.

Vairāk par šo aizkustinošo stāstu meklējiet šajā video!

Skatieties arī:

Rūta Dimanta, 1188 Play ekrānšāviņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas