Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Saderības numeroloģija

Lai arī ikdienā to nemanām, mūsu pasauli vada matemātika. Katrai personai ir aprēķināms savs dzīves numurs. Uzzini savu saderības numoroloģiju!

Kā aprēķināt savu numuru un saderību?

Vissvarīgākais skaitlis attiecību analīzē ir dzīves ceļa numurs. Šis skaitlis iezīmē Tavas stiprās un vājās puses, kas ir iedzimtas. Lai aprēķinātu savu skaitli, jāsaskaita visi cipari, kas ir Tavā dzimšanas dienā jeb savu dzimšanas datumu. Ja sanāk divcparu skaitlis, arī to saskaita līdz iegūst 1 ciparu. Piemēram, 02.12.1978 = 2+1+2+1+9+7+8=30=3+0=3

Lai aprēķinātu saderības numeroloģju, šie skaitļi jāaprēķina abām personām.

1.

Pionieris, vērienīga, drosmīga un konkurētspējīga persona. Vieninieki var būt kontrolējoši un agresīvi, ja viņi aizmirst citu vajadzības, tiecoties pēc savām vajadzībām. Vieniniekiem ir nepieciešams partneris ar savu unikālo prasmju kopskatu, kuru vieninieks var cienīt un vadīt.

Labākā saderība ar: 1, 5, 7.

2.

Mīlošs, atbalstošs, līdzjūtīgs un radošs. Divnieka personība var kļūt pārāk jūtīga un nedroša, jo ir ļoti iejūtīga pret citiem un paļaujas uz viņiem. Lojalitāte un pieķeršanās ir divnieka mīlestības dzinējspēks, viņi alkst intensīvas un tuvas saites. Divniekiem ir nepieciešams partneris, kurš ir spēcīgs un uzticams un nebūs ļaunprātīgs pret viņu.

Labākā saderība ar: 2, 4, 8.

3.

Izdomas bagāts, smieklīgs, savdabīgs un harizmātisks – tāds ir trijnieks. Šīs ir sociālas personas, kas mīl tenkas. Mēdz ieslīgt citu problēmās un darīšanās. Viņiem ir vajadzīgs līdzjūtīgs un dāsns partneris, kas viņus mudinātu uz savas personības labo pusi.

Labākā saderība ar: 3, 6, 9.

4.

Četrinieks ir centīgs, apzinīgs, organizēts, intensīvs un uzticams. Četrinieki sliktākajā gadījumā var būt neiecietīgi un spītīgi, jo viņu centība un uzticība ambīcijām var viņus izolēt no citiem, liekot viņiem pārāk koncentrēties uz savu dzīves ceļu. Viņiem ir vajadzīgs partneris ar spēcīgu personību, kurš varētu viņiem pretoties.

Labākā saderība ar: 1, 5, 7.

5.

Piecinieki ir brīvību mīloši, elastīgi, atjautīgi, harizmātiski un azartiski. Piecinieki var būt nepastāvīgi, atkarīgi un pārlieku dramatiski, ja tie atraduši savu īsto dzīves ceļu, kas pozitīvi koncentrē viņu enerģiju. Viņiem ir vajadzīgs partneris, kurš ir stingrs, spēcīgs un piezemēts, lai turētu piecinieku kājas uz zemes.

Labākā saderība ar: 2, 4, 8.

6.

Rūpes, atbildība, kopšana, sargāšana un līdzjūtība ir sešinieku pozitīvās iezīmes. Tie ir perfekcionisti un var atļauties par daudz, iejaukties, ja uzskata, ka zina lietas labāk par kādu citu. Sešiniekiem vajadzīgs partneris, kurš ir neatkarīgs, dedzīgs un personības pilns, lai nepieļautu, ka viņu attiecībās parādās vecāku - bērnu stāvoklis.

Labākā saderība ar: 3, 6, 9.

7.

Septītnieki ir gudri, zinātkāri, analītiski, tehniski un loģiski cilvēki. Tomēr viņi var būt slepeni, ciniski un aizdomīgi, dievina sazvērestības. Viņiem ir vajadzīgs partneris, kurš ir drosmīgs, vērienīgs un enerģijas pilns. Septītniekiem patīk izklaidēties un izaicināt savu partneri, kā arī patīk debates un iesaistīties diskusijās.

Labākā saderība ar: 1, 5, 7.

8.

Astotnieki ir spēcīgi, virzīti, lietišķi, gudri un organizēti. Astotnieku personas var būt valdonīgas, materiālistiskas un iebiedējošas, īstenojot savas ambīcijas, tāpēc viņiem ir jāatrod mērķis – mīloša sirds, lai apturētu viņu tieksmi uz naudas izšķiešanu, trakošanu. Viņiem ir vajadzīgs partneris, kurš ir stabils un laipns, saprotošs un praktisks, lai runātu par savām vēlmēm un palīdzētu viņiem koncentrēties uz savu mērķi.

Labākā saderība ar: 2, 4, 8.

9.

Kaislīgs, dāsns, humāni domājošs, altruistisks un atvērts – lūk, kāds ir devītnieks. Tie ir tādi, kuriem ir labi, ja ir labi, bet patiešām slikti, ja ir slikti - atriebīgi, agresīvi, nepielūdzami. Katrā devītniekā ir “klikšķis”, kas izraisa visu šo aizraušanos nepareizā virzienā. Viņiem ir vajadzīgs partneris, kurš ir bezbailīgs un neatkarīgs, kurš spēj izlīdzināt "raupjās malas" un saglabāt visu pozitīvu.

Labākā saderība ar: 3, 6, 9.

Noskaties arī video, kur ar numeroloģijas palīdzību Magone noskaidro, kāda veida vīriešus viņai vajadzētu izvēlēties, lai kopdzīve būtu izdevusies!


Lasi arī:

Saderība, foto by 3194556, pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas