Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Sanda Dejus - uzticīgi spēj būt tikai ļoti garlaicīgi vīrieši

Lielai daļai cilvēku krāpšana no partnera puses ir viens no sāpīgākajiem nodarījumiem, kāds attiecībās iespējams, un piedot to ir grūti. Taču izrādās, ka tā nedomā visi un visas. Populārā radio ētera personība Sanda Dejus, viesojoties raidījumā “Kad satiekas viņš un viņa”, pauž visai negaidītu viedokli.

Uz Valda Meldera jautājumu, vai viņasprāt vīrietis ir spējīgs būt uzticīgs mūža garumā, Sanda atbild: “Jā, ja tas vīrietis ir ļoti garlaicīgs. Interesants vīrietis to nespētu, un es ļoti ceru, ka viņš nekad to arī sev nenodarīs.”

Sanda esot gatava arī akceptēt neuzticību no sava laulātā drauga puses, bet ar vienu noteikumu – ja viņš to izdara pietiekoši “gudri”, tā, lai viņa par to neuzzinātu. Bet ja nu tomēr partneris vēlētos būt atklāts un visu izrunāt?

“Idiots!” – šī īsā atbilde skan tik daiļrunīgi, ka pat neprasītu tālākus komentārus, tomēr Sanda savu domu paskaidro arī sīkāk. Noskatieties to šajā video, un izsakiet arī savas domas – vai jūs piekristu šādam attiecību modelim?

Skatieties arī:

Sanda Dejus - par smuku mani jaunība neuzskatīja un komplimentus saņēmu reti

Līga Graudiņa - Edgars ir vienīgais vīrietis, kuru neesmu krāpusi

Kā Aleksandra Kurusova pārmācīja neuzticībā pieķertu mīļoto

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas