Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Skaista smaida nozīme

Smaids, Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Smaids, Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Kad cilvēkiem tiek jautāts, kas viņus visvairāk saista pretējā dzimumā, bieži atbilde ir “skaists smaids”. Protams, katram ir savs subjektīvais viedoklis, kāds tieši izskatās pievilcīgs smaids. Tomēr ir kāds vienojošais elements, kas patīk visiem, un tie ir kopti, balti, taisni zobi. Turklāt ne tikai pretējā dzimuma pievilcības kontekstā, bet arī profesionālajā jomā - jo estētiskāks smaids, jo lielākas izredzes iegūt kāroto darbu!

Kādēļ smaids ir tik svarīgs?

Kopts un pievilcīgs smaids izstaro pārliecību un liecina par veselību un vitalitāti. Tas spēlē būtisku lomu ikdienas pašsajūtā - uzsmaidot garāmgājējiem vai savam spoguļattēlam, cilvēks “saražo” laimes hormonus. Ja šāda rota nav dabas dota, tas var pamatīgi iedragāt pašapziņu un likt šķēršļus ceļā uz sapņu īstenošanu. Par laimi, mūsdienās skaists smaids vairs nav gēnu loterijas jautājums - to var iegūt zobārstu kabinetā.

Zobu implanti - ceļš uz pārliecību

Sen ir novecojis uzskats, ka implanti ir tikai pensionāru padarīšana. Ne visiem daba ir devusi taisnus, veselus un baltus zobus un kādēļ gan dzīvot kompleksos, ja šo problēmu var itin ātri atrisināt! Tas pats attiecas uz cilvēkiem, kas ārēju apstākļu ietekmē zaudējuši vienu vai vairākus zobus - tas noteikti nav pasaules gals. Lūk, vairāki iemesli, kādēļ zobu implanti var būt labākais risinājums šādās situācijās:

  • Atjaunots sejas ovāls. Iztrūkstot vairākiem zobiem, veidojas kaulu atrofija un rezultātā var noslīdēt sejas ovāls un parādīties asimetrija un iekrituši vaigi vai lūpas. Zobu implanti ir vienīgais risinājums, kā to novērst.
  • Nekādu blakusparādību. Zobu implanti ir ļoti droši - 96‑99% gadījumu zobu implantācija notiek bez blakusparādībām un komplikācijām.
  • Droši riska grupām. Jaunākās paaudzes implanti ir piemēroti arī cilvēkiem, kuri ir riska grupā - piemēram, aktīvi smēķētāji.
  • Atgūta pārliecība. Skaists smaids nodrošina labākus panākumus kā privātajā dzīvē, tā profesionālajā sfērā.
  • Ilgs kalpošanas laiks. Mūsdienu implanti var kalpot līdz pat mūža galam.

Kad? Jo ātrāk, jo labāk!

Bieži vien cilvēki atliek došanos uz vizīti, jo dzīvē taču ir daudz svarīgākas lietas par zobiem. Bet vai patiesi tās ir svarīgākas? Ja jūs nepārliecināja augstāk uzskaitītie iemesli, tad kā būtu ar šiem? Jo ilgāk tiks atlikta zobu implantācija, jo lielāka iespēja blakus esošo zobu migrācijai, kas attiecīgi sarežģīs turpmāko atjaunošanu. Ilga vilcināšanās gandrīz vienmēr rada sakodiena izmaiņas un problēmas ar žokļa locītavām.

Implantācijas process

Vispirms pacientam jādodas uz vizīti pie zobārsta, lai veiktu izmeklēšanu un sastādītu rīcības plānu. Procedūras laikā tiks ievadīta vietējā anestēzija, kas pilnībā novērš jebkādas sāpes. Ja tomēr kāda iemesla dēļ nevēlaties dzīvot līdzi procesam, tad iespējama arī vispārējā narkoze. Tālāk zobārsts sagatavos implanta vietu, ievietos implantu un uzliks šuves. Ja dzīšanas process būs normāls, tad implanti augšžokļa kaulā pilnībā integrēsies 4-8 mēnešu laikā, bet apakšžoklī 2-6 mēnešu laikā. Katram pacientam šis integrācijas laiks ir individuāls.

Kā tas jums izklausās? Ceram, ka informācija bija noderīga un palīdzēs izlemšanas procesā. Paturam prātā, ka zobi nav tikai līdzeklis ēdiena sagremošanai - tie balsta mūsu žokli un ir būtisks atspēriena punkts ceļā uz pilnvērtīgu dzīvi. Lai izdodas!

Smaids, Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Smaids, Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas