Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Stila Patruļas stilistu komandai pievienojas Una Bernatoviča, bet jaunie policisti būs Yana Bruk un Kaspars Bērziņš

Saka, ka acis ir dvēseles spogulis, kas neviļus ļauj ielūkoties cilvēka personībā un iekšējā pasaulē. Sieviešu pasaulē nereti dvēseli atspoguļo arī ārējais izskatas, tāpēc reizēm ir svarīgi par to neaizmirst un atcerēties dažus zelta likumus, kas tavu ārējo izskatu tikai uzlabos. “STV Pirmā!” modes šovs “Stila Patruļa” atgriežas ar jauno sezonu līdzi nesot aizraujošus pārsteigumus un pārstiedzošas pārvērtības. 2. sezonā redzēsim jau iemīļotos un Latvijā vadošos stilistus, kā Žannu Dubsku, Aleksandru Pavlovu, Kašeru, Alinu Keller, taču šajai brīnišķīgajai kompānijai pievienosies vēl viens stilists - daudzu starptautisko konkursu dalībniece un uzvarētāja, starptautiskās kategorijas tiesnese, imidža skolas-studijas “Unastyle” dibinātāja un tautā iemīļotā stiliste Una Bernatoviča. Pārkāpējus tvers un uz pārvērtībām aicinās jaunie stila policisti, digitālā satura veidotāja Yana Bruk un dzīvesstila blogeris Kaspars Bērziņš. Stila patruļa” ir gatava modes pārkāpējus aizturēt un soda vietā pārsteigt ar žilbinošām pārvērtībām. Nepalaid garām - jaunais pārvērtību šovs pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāk jau 30. janvārī no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst.18.45.

2. sezonas stilistu pulkam pievienosies tautā iemīļota stiliste Una Bernatoviča, kas pārvērtību dalībniekiem sniegs noderīgus padomus, kuri atsvaidzinās ikviena stilu. Una pati atzīsts, ka ” gatavojot cilvēkus pārvērtībām man ir svarīgi skatīties uz cilvēku, un veidot stilu tā, lai tas viņam piestāv. Nevēlos eksperimentēt. Vēlos, lai cilvēks iznes stilu un ir gatavs pārvērtībām. Es pieturos pie tā, ka stilistam nav šausmīgi jāparāda savas idejas, bet jāsaprot, ko no tā cilvēka var izvilkt ārā un pārsteigt viņu pašu, tā lai viņam pašam pēc tam gala rezultāts patīk.

Ar jaunu ķērienu un aci uz modes pārkāpējiem raudzīsies jaunie stila policisti digitālā satura veidotāja Yana Bruk un dzīvesstila blogeris Kaspars Bērziņš. Šāds tandēms sodīs pārkāpējus un sniegs viņiem iespēju divu stundu laikā kopā ar kādu no stilistiem uzlabot savu tēlu un piešķīlt stilam aktuālās modes vēsmas.

Jau iepriekš minējām, ka “Stila patruļas” komandā ir Latvijā vadošie stilisti Aleksandrs Pavlovs, Žanna Dubska, Kašers, Alina Keller un šajā sezonā pievienosies Una Bernatoviča. Jauno “Stila patruļas” sezonu varēs vērot jau no 30. janvāra, no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst.18.45 kanālā STV Pirmā!, kā arī portālā 1188 play!


Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas