Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Swarovski rotas lietas – ideāla dāvana sievietei ar mazu kļūdas iespēju

Būt skaistām un sevi izdaiļot sievietēm ir bijis svarīgi visos laikos un apstākļos. Tāpat sen jau ir pagātnē tie laiki, kad skaistas rotas lietas bija tikai karaļnamu un aristokrātu privilēģija. Mūsdienās šai ziņā ir pieejamas visplašākās iespējas – dažādām gaumēm un maciņa biezumiem.

Rotas lietu dāmu krājumos nekad nevar būt par daudz, tādēļ juvelierizstrādājumi bija, ir un būs viena no labākajām dāvanām sievietei jubilejās, svētkos un citos īpašos dzīves gadījumos. Arī tām, kurām patreizējā dzīves situācijā nav cerību uz šādu apdāvināšanu, nevajadzētu lieki skumt, bet gan, gaidot saulītes un pavasara atgriešanos, jau tagad pašām iepriecināt sevi ar jauniem auskariņiem, aproci, kulonu vai citu iepatikušos rotas lietu.

Iedvesmojošs zīmols ar īpašu stāstu

Lai dāvanas saņēmējas prieks būtu vēl lielāks un tā tiktu arī regulāri nēsāta, ir vērts tuvāk iepazīt gan pašu sievieti, gan viņas vēlmes un gaumi. Taču jebkurā gadījumā – brīnišķīgās Swarovski kristālu rotas ir dāvana, ar kuru ļoti grūti kļūdīties un kuru izcilā kvalitāte priecēs to nēsātāju ilgus gadus. Viņu daudzo kolekciju piedāvājumā noteikti atradīsit ko piemērotu jebkurai valkātājai – no eleganti neuzkrītošām lietām, līdz pat karalienes cienīgai greznībai.

Rotaslieta īpaši tuva un mīļa kļūst tad, ja zinām tās stāstu, un Swarovski zīmolam tas ir patiešām saistošs un iespaidīgs.

Tālajā 1895. gadā Austrijā dibinātais uzņēmums ražo un pārdod pasaulē augstākās kvalitātes kristālus, dārgakmeņus, Swarovski radītos dimantus un cirkonijus, rotaslietas, pulksteņus, aksesuārus, kā arī kristāla dizaina un mājas priekšmetus. Ja gadās būt Insbrukas apkārtnē, noteikti iesakām apmeklēt arī elpu aizraujošo Swarovski Kristālu pasauli, kas daudzām dāmām liek sajusties kā mazām meitenītēm konfekšu veikalā.

Swarovski jaunā kolekcija 2023 – vieta, kur satiekas māksla, zinātne un maģija

Jaunajā 2023.gada pavasara/vasaras kolekcijā Swarovski radošā direktore Džovanna Engelberta klientiem piedāvā aizraujošu ceļojumu uz Matemātikas dārzu, kurā ienākot, atklājas neizsakāmi brīnumi. Šī ir vieta, kur satiekas maģija un zinātne, kur precīza ģeometrija saplūst ar dzīvīgu floru un faunu, un kur skaistie sapņi par kristāliem iegūst dzīvības elpu.

Jaunajā kolekcijā ir sešas līnijas, katra no tām piedāvā svaigas dizaina idejas, vienlaikus pieturoties pie Swarovski raksturīgā stilu un filigrānas precizitātes ikvienā detaļā.

Ar eleganci un tehniski pārsteidzošām formām rotātā Swarovski VOLTA kolekcija, kuras iedvesma nākusi no loka formas, piešķirs jums izteiktu individualitāti. Iemiesojot mūsdienīgu romantiskās sirds un lentes motīvu, šīs rotas palīdzēs bez vārdiem izteikt mīlestības emocijas, kas padara tās par perfektu dāvanu mīļotajai sievietei vai tai, uz kuras atbildes jūtām jūs vēl cerat.

Protams, arī jaunajās kolekcijās bez uzmanības nav palicis ikoniskais Swarovski gulbis. Romantiskajā FASHION SWAN kolekcijā tas ieguvis mīlīgu vintāžas pieskaņu, bet jauneklīgajā un uzmundrinošajā POP SWAN kolekcija apspēlēts, iedvesmojoties no grafiti kustības.

FLORERE kolekcija varētu patikt romantiskām būtnēm. Šīs rotas lietas rada iespaidu, it kā būtu atdzīvojies neparastu ziedu dārzs, atklājoties mirdzošām krāsām un negaidītām kombinācijām.

Savukārt IDYLLIA kolekcija tiecas savu valkātāju ievest maģijas pasaulē. Gan tās utopiskais nosaukums, gan sarežģītie un gleznainie eksotiskās floras un faunas iedvesmotie dizaini iztēlē aizved uz tālām un brīnumainām vietām.

Kontrastam ar iepriekšējām, ROTA kolekcija ir veltījums precīzai inženierijai un industriālajam stilam. Tai ir izteikti tehnisks dizains, kas rada asociācijas ar rotāciju, zobratiem un pārnesumiem.

Mūžam aktuālā Swarovski klasika

Protams, jūsu izvēlei ir pieejama arī vienmēr aktuālā klasika – auskari, aproces, kuloni, gredzeni, piekariņi, aksesuāri no iepriekšējo gadu kolekcijām. Īpaši izcelt vēlamies šīs divas:

DEXTERA

Swarovski Dextera kolekcija lieliski līdzsvaro drosmīgas metāla konstrukcijas ar žilbinošu kristālu salikumu pavē tehnikā. Katra šīs kolekcijas rota ir perfekti nostrādāta un izceļ tās valkātāja spilgto individualitāti, bet lakoniskie dizaini padara daudzas no šīm rotām piemērotas arī stilīgiem un drosmīgiem stiprā dzimuma pārstāvjiem.

MATRIX

Spilgtā, drosmīgā un izteiksmīgā Swarovski Matrix kolekcija piedāvā neatvairāmas krāsas un akmeņu izmērus, kā arī jaunas sirds silueta variācijas. Šie izstrādājumi aizrauj, iepriecina un izstaro mīlestību, vienlaicīgi būdami eleganti un viegli kombinējami ar dažādiem ģērbšanās stiliem.

Savam acīm apskatīt, piemērīt un iegādāties lieliskās Swarovski rotas lietas iespējams veikalā Henry Moon, Tērbatas ielā 23/25, tirdzniecības centros “Akropole Alfa”, “Galerija Rīga” un “Riga Plaza”, kā arī – ērti izvēlēties un pasūtīt uzņēmuma interneta veikalā.


Swarovski rotas

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas