Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Transportlīdzeļa vadītāji alkohola reibumā un ātruma rekordisti. 2022. gada statistika

No 2022. gada 25. novembra stājās spēkā grozījumi Krimināllikumā, kas paredz kriminālatbildību par transportlīdzekļu vadīšanu alkohola reibumā virs 1,5 promilēm. Kopš pagājušā gada ir uzsākti 118 kriminālprocesi un kopumā transportlīdzekļu vadītāju skaits, kuri auto vadījuši alkohola reibumā kopš 2020. gada samazinājies gandrīz par tūkstoti.

Portāls 1188.lv sazinājās ar Valsts policiju, lai noskaidrotu arī pērnā gada ātruma rekordistus, kuri tikuši fiksēti ar stacionārajiem un pārvietojamiem radariem.

2022. gada septembrī posmā Baltezer-Ainaži fiksēts ar stacionāro fotoradaru pie atļautā ātruma 90 kilometri stundā tika fiksēta auto BMW M550D XDRIVE pārkāpums. Autovadītājs brauca ar ātrumu 177 kilometri stundā.

Savukārt 2022. gada novembr;i ar stacionāro fotoradaru Jūrmalā, Asaru prospektā pie atļautā ātruma 50 kilometri stundā tika fiksēts pārkāpējs, kurš vadot VOLVO S60, pārvietojās ar ātrumu 182 kilometri stundā.

Pērn oktobrī pārvietojamais fotoradars pie atļautā ātruma 90 kilometri stundā fiksējis auto BMW 320 ceļa posmā Jēkabpils-Rēzekne-Krievijas robeža, kurš vadīja spēkratu ar ātrumu 186 kilometri stundā/

Tāpat pārvietojamais fotoradars pie atļautā ātruma 50 kilometri stundā Olaines novadā 2022. gada oktobrī fiksējis pārkāpēju, kas vadīja BMW 330 ar ātrumu 132 kilometri stundā.


Alkometrs. Foto: Edijs Pālens/LETA

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas