Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Uģis Kuģis ar ģimeni apmeklē austrumu tirgu un saņem sievas mājienu par meitiņu

Turpinot sekot līdzi Uģa Kuģa ģimenes piedzīvojumiem Indijā, raidījuma “Ģimene burkā” skatītāji ir nonākuši Vrindavanas lielākajā un smalkākajā iepirkšanās paradīzē, dēvētā par “bazāru”. Šeit visas maņas burtiski ņirb no austrumu košā kolorīta – mums nepierasta cilvēku burzma, neskaitāmas pievilcīgas bodītes ar saviem aicinošajiem piedāvājumiem, sievietes krāsainos sari, rikšu taures un to radītā jezga, vīraka smaržas .. visam pa vidu vēl pa kādai svētajai govij un .. paliels risks atstāt šo viltīgi ievelkošo vietu ar tukšu maciņu.

Tā kā Kuģa ģimene Indijā ieradusies ar pavisam minimālu apģērba krājumu, to nepieciešams papildināt, un tā pavisam nemanot iznāk šķirties no visai apaļas summiņas. Visdārgākais pirkums izrādījies skaisti svārki Lindai, taču mīļotajai sievietei Uģim nekā nav žēl. Aplūkojot svārku piedāvājumu, Linda ievēro arī bērnu modeļus un izmet – cik skaisti, žēl, ka mums nav arī meitiņas!

Lai arī pirms kāda laiciņa Uģis ir iztecies, ka viņu ģimenes plānos citi bērni vairs neietilpst, tagad viņam nākas atzīt, ka neuzkrītoši sievas mājieni meitiņas virzienā izskanot ik pa laikam.

Vai šis jaukais sapnis reiz piepildīsies un Uģis tiks pie vēl vienas mīļas sievietes, kuru lutināt, rādīs laiks. Bet pagaidām izmantojiet izdevību ienirt neatkārtojamā Indijas kolorītā ar šā video starpniecību!

Skatieties arī:

Uģis Kuģis izrāda apartamentus, kuros ģimene Indijā iekārtojusies

Uģa Kuģa ģimene Indijā ēd speciāli viņiem gatavotu ēdienu

Kuģu ģimeni Indijā sagaida kā lielas slavenībasSaturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas