Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Uz laiku tiks slēgta lielākā daļa Tet veikalu

No ceturtdienas, 19.marta, lielākā daļa Tet veikalu uz laiku pārtrauks darbu, tādēļ klienti, kam tiešām tūlītēji nepieciešams iegādāties tehnikas ierīces, aicināti to izdarīt līdz tam un, ja vien tas ir iespējams, izvēlēties preces iegādāties interneta veikalā, kur piegāde aizņem tikai divas vai ilgākais – trīs dienas. Atsevišķi veikali turpinās sniegt atbalstu iedzīvotājiem, un līdzīgi arī Tet meistari turpinās sniegt tehnisko atbalstu, lai iedzīvotāji un uzņēmumi saglabātu šobrīd ikvienam tik nozīmīgo piekļuvi internetam un televīzijai.

Pēdējo dienu pieredze rāda, ka klienti veikalus apmeklē un pirkumus veic ļoti mērķtiecīgi, un tieši šobrīd viņiem ir ārkārtīgi nozīmīga iespēja tūlītēji sagatavoties attālinātam darbam un mācībām, kā arī mājokli aprīkot ar ierīcēm, lai tur varētu ilgstoši uzturēties. Tie ir galvenie iemesli, kādēļ klienti pēc preces ierodas klātienē, tādēļ pagaidām turpinās strādāt atsevišķi veikali – tikai darba dienās un ar saīsinātu darba laiku. Arī pēc 19. marta katrā Latvijas novadā strādās viens veikals ar darba laiku no plkst. 10.00 līdz 19.00: Valmierā (t/c “Valleta”), Liepājā (t/c “XL Sala”), Jelgavā (t/c “VIVO”), Daugavpilī (t/c “Ditton Nams”). Savukārt Rīgā Tet veikali t/c “Alfa”, t/c “Spice” (plkst. 10.00-20.00) un “Domina Shopping” (plkst. 11.00-20.00).

Šobrīd kā vēl nekad Tet priecāsies klientus satikt tiešsaistē:

· mans.tet.lv un Mans Tet aplikācija – rēķinu aplūkošanai, apmaksai un savu pakalpojumu pārvaldībai

· tet.lv/veikals – tehnikas iegādei

· tet.lv pakalpojumu pieteikšanai

· palidziba.tet.lv palīdzībai par pakalpojumu darbību

Lai atbalstītu ģimenes, mudinātu laiku pavadīt sociāli distancējoties un palīdzētu rast nodarbes laikā, kad slēgtas izglītības iestādes un liela daļa vecāku izvēlas bērnus nevest uz bērnudārziem, līdz pat 1. maijam visiem Helio interaktīvās televīzijas klientiem Tet uzdāvināja bezmaksas Bērnu tematisko paku un pašiem mazākajiem skatītājiem piemēroto Bērnu stūrīti. Savukārt Helio virszemes televīzijas klientiem – Bērnu un jauniešu paku.


Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas