Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Uz Madonu tagad var braukt arī ar vilcienu, no 4. jūnija katru nedēļas nogali arī uz Gulbeni

Lai uzlabotu vilcienu pasažieru ērtības un piedāvātu iedzīvotājiem iespēju biežāk izmantot vilcienu satiksmi, ir veiktas izmaiņas vilcienu grafikā, un no š.g. 1. jūnija ir pagarināti esošie, kā arī atklāti jauni vilcieni reisi no Rīgas uz Madonu un Gulbeni, informē Aija Babre, AS “Pasažieru vilciens” Mārketinga daļas vadītāja.

Vilcienu kustības saraksts

Turpmāk vilcieni uz un no Madonas kursēs katru dienu – darba dienās viens vilciens turp un atpakaļ, savukārt nedēļas nogalēs šajā maršrutā abos virzienos kursēs divi vilcieni. Līdz šim uz Madonu varēja nokļūt tikai divas reizes nedēļā – piektdienās un svētdienās, bet no Madonas uz Rīgu – sestdienās un svētdienās.

Savukārt no pirmās jūnija nedēļas nogales, t.i., no šī gada 4. jūnija, visas vasaras garumā tiek atklāta regulāra vilcienu satiksme ar Gulbeni. No Rīgas uz Gulbeni vilciens kursēs piektdienu vakaros, sestdienu rītos un svētdienās ap pusdienlaiku, bet no Gulbenes uz Rīgu vilciens aties sestdienās no rīta un vakarā un svētdienu pēcpusdienā. Precīzus vilcienu kursēšanas laikus var apskatīt vilcienu kustības grafikā “Pasažieru vilciena” mobilajā lietotnē vai mājaslapā. Ceļā no Rīgas uz Gulbeni vilciens pavadīs 3 stundas un 17 minūtes, un pilna vienreizējā braukšanas biļete vienā virzienā maksās 7.05 eiro. Atgādinām, ka, iegādājoties e-biļeti, brauciens būs par 10% lētāks nekā ar biļešu kasē pirktu vilciena biļeti.

Madona un Gulbene ir pievilcīgi individuālā tūrisma galamērķi, kur šajā vasarā varēs ērti nokļūt, izmantojot vilcienu satiksmi.

Nelaid garām iespēju uzzināt par citām lieliskām atpūtas vietām Vidzemē - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Gulbenes un Madonas apkaimē iesakām apskatīt:

Dzelzceļš Photo by Johannes Plenio from Pexels

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas