Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai krāsotas sienas iespējams notīrīt no traipiem? JĀ!

Katram no mums ir sapnis, lai dzīvojamās telpas būtu tik tīras un kārtīgas kā tikko pēc remonta. Sadzīves ainas un ikdiena gan ievieš savas korekcijas, jo kas tā par māju, kurā nav uz sienas reiz uzšļakstījusies sula, izliets sarkanvīns vai virtuves siena notraipīta ar eļļas pleķiem. Arī vannas istabā ar laiku mēdz parādīties pelējums un traipi no norasojušās sienas. Taču mūsdienu tehnoloģijām ir milzīgs spēks, un visi domā, kā labās lietas padarīt ilgmūžīgākas. Šobrīd, izvēloties krāsas sienām, ir iespējams jau laicīgi parūpēties, lai ikdienā būtu vieglāk, un sienas būtu tīrākas ilgāku laiku.

Vairs nekādu traipu ar Sadolin EasyCare krāsām!

Visiem Sadolin EasyCare produktiem ir īpašs sastāvs un tehnoloģijas, kas palīdz nodrošināt skaistu, tīru un sakoptas mājas izskatu ilgāku laiku. Krāsām piemīt lieliska virsmu segtspēja, un tās ir viegli mazgājamas. Ir pieejama plaša toņu kolekcija, tādēļ ikviens var izvēlēties savai mājas noskaņai un krāsu izjūtai atbilstošāko.

Krāsa sienām – traipi neiesūcas un ir vieglāk notīrāmi

Traipi uz sienām dažkārt var būt mākslas darbu cienīgi, taču lielākoties tie tomēr mums sagādā rūpes, jo ir vēlme pēc tīrības. Ja mājās ir mazi bērni, tad uz sienas uzšļakstīta krāsaina sula vai limonāde vai biešu zupa, kas notek uz leju un atstāj pamatīgus traipus – ir ikdiena. Arī mūsu mazie draugi – suņi un kaķi – mēdz radīt diezgan lielu nekārtību, pārnākot no kādas draiskas un tai pat laikā dubļainas pastaigas. Mierīgu sirdi uz to var noskatīties tikai tad, ja siena krāsota ar Sadolin EasyCare krāsu, jo tad ir pārliecība, ka krāsotās sienu virsmas ir vienkārši notīrāmas.

Sadolin EasyCare matēta krāsa vispiemērotākā iekštelpu sienu apdarei – bērnistabās, ēdamistabās, viesistabās, priekšnamos un daudzfunkcionālās mājokļa telpās.

Krāsas sastāvā esošais vasks krāsoto virsmu padara izturīgu pret šķidrumu un netīrumu iedarbību. Unikālā krāsai piemītošā tehnoloģija StayClean neļauj uz sienas uzšļakstītajam šķidrumam iesūkties pamatnē – tas pārvēršas mikropērlītēs, kas no krāsotās virsmas ir daudz vieglāk notīrāmas vienkārši ar mitru lupatiņu.

Krāsa virtuves un vannas istabas sienām

Mājas sirds - virtuve - ir vieta, kur sievietes sapņo un iegulda lielu laiku plānošanā. Lai skapīši ir tieši viņas augumam piemēroti, lai būtu ērti izvietota tehnika un, protams, tiek domāts, lai virsmas ir ērti kopjamas. Lieliska alternatīva ierastajām flīzēm vai stikla paneļiem ir krāsa sienām, kas rada ērti tīrāmu un droši mazgājamu virsmu.

Ēdienu gatavošanas procesā rodas mitrums un taukaini traipi, tādēļ, lai virtuve saglabātu skaistu un tīru veidolu ilgāku laiku, ieteikums izmantot Sadolin EasyCare Kitchen&Bathroom krāsu sienām, kuras īpašā StainResist Technology™ pasargā virtuves sienas no traipiem, kas rodas ikdienas ēdienu gatavošanas laikā. Pateicoties izturīgajam, gludajam un traipu noturīgajam pārklājumam, krāsotā sienu virsma vienkārši jānoslauka ar mitru drānu, tāpat kā klasiskās keramikas flīzes.

Vannas istabā ir jādomā, ka vide ir silta un mitra, materiāliem jābūt kvalitatīviem un mitrumizturīgiem. Šai krāsai Sadolin EasyCare Kitchen&Bathroom piemīt MoldResist Technology™ tehnoloģija, kas aizsargā krāsotās virsmas pret pelējumu, mitrumu un tvaiku, tādēļ tā ir piemērota arī vannas istabu un citu mitru telpu sienu krāsošanai. Toņu gamma ir plaša, iespējams izvēlēties toņus un tos kombinēt, pārvēršot vannas istabu par miera oāzi.

Arvien vairāk cilvēku dod priekšroku flīžu ieklāšanai tikai vietās, kas ir pakļautas tiešai saskarei ar ūdeni, piemēram, dušas vai vannas zonā, taču pārējās sienu daļas tiek krāsotas. Pateicoties plašajam toņu klāstam, sienu toņus var pieskaņot gandrīz jebkuram interjera elementam, flīzēm, žalūzijām un citiem priekšmetiem. Ļaujiet vaļu fantāzijai, izvēlieties sienas krāsot un iegūstiet sev tīkamu rezultātu ātrāk un vienkāršāk, kā flīzējot visu vannas istabu!

Krāsa koka un metāla virsmām - skrāpējumu izturīga tehnoloģija garantē, ka mēbeles ilgāk izskatīsies kā tikko krāsotas

Dažkārt lietas nav jāpērk jaunas, tām tikai nepieciešama atjaunošana vai restaurācija, jo ikdienā lietas mēdz nolietoties. Šādiem darbiem iesakām Sadolin EasyCare Wood&Metal – tā ir krāsa, kas piemērota mēbeļu, durvju, logu, radiatoru un citu koka un metāla virsmu krāsošanai, veicot iekšdarbus un ārdarbus. Tā kā ikviens vecāks rūpējas par saviem bērniem, tad svarīgi, ka šis produkts ir testēts arī bērnu mēbeļu un rotaļlietu krāsošanai, to pierādījuši neatkarīgā laboratorijā veikti testi.

Skrāpējumu izturīgā tehnoloģija ScratchResist Technology™ pasargā mēbeles un citas koka un metāla virsmas no skrāpējumiem. Krāsas plēve ir izturīga pret pirkstu nospiedumiem, tas atvieglo ikdienu un nav jāsatraucas, ka bērnu mazie pirkstiņi pieskaras spilgti baltām vai tiši otrādi - tumšām mēbelēm.

Šī ūdens bāzes matētā alkīda krāsa ir ārkārtīgi noturīga, ātri žūstoša un viegli klājas uz virsmas, turklāt laika gaitā tā saglabā savu sākotnējo toni.

Vairs nekādu traipu ar Sadolin EasyCare krāsām!

Plašāk par Sadolin EasyCare www.sadolin.lv


Sadolin gada tonis un EasyCare bernistaba idejas

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas