Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai zīlēt ar Taro kārtīm var iemācīties pats?

Taro kāršu maģija jeb zīlēšana ar Taro kļūst populārāka. Jebkurā grāmatnīcā vai dāvanu veikaliņā var iegādāties savu Taro kāršu komplektu, bet vai tiešām Taro kārtis atklājas ikvienam? Kas jāņem vērā, pirms mēģināt piekļūt Taro pasaules noslēpumiem?

Kurš var zīlēt ar Taro kārtīm un kurš – ne?

Profesionālas zīlnieces, dziednieki un citi pārpasaulīgo spēku pielietošanas eksperti saka, ka, līdzīgi kā ar citām maģiskām spējām, arī prasme lasīt Taro kāršu vēstījumus nav iekaļama kā reizrēķins, bet atnāk kā aicinājums. Tas, kuram dots šis talants, to, visticamāk, dzīves laikā pats sajutīs – vai nu pēctecīgi, šo prasmi un Taro noslēpumus saņemot no kāda sava priekšteča (vecāka vai skolotāja lomā esošas personas tavā dzīvē), vai nu vizītē pie Taro kāršu zīlnieces, vai saņemot Taro kāršu komplektu dāvanā, vai kā citādi. Svarīgākais atslēgas vārds ir intuīcija! Taro kārtis atklājas vien tiem, kas tur savu prātu atvērtu jaunām pieredzēm un ļaujas mazliet iracionālajam, metafiziskajam un citādi neizskaidrojamam savā dzīvē un apziņā. Ja pret Taro attieksies ar ironiju un skepsi, visticamāk, šīs zināšanas tev nemaz nav vajadzīgas.

Ko jautāt Taro kārtīm?

Neformālā pasākumā, tādā kā vecmeitu ballīte vai citā pa jokam ierosinātā zīlēšanas gadījumā, populārākie jautājumi parasti ir par to, kur un kad satiks savu otro pusi, vai mans mīļotais mani nekrāpj, un vai es tikšu pie bagātības. Taču Taro nav tikai zīlēšana, tā ir pašizglītošanās, personības pilnveide un iedziļināšanās psiholoģijā. Turklāt, kā iepriekš minēts, Taro kārtis atklās savus noslēpumus tiem, kas tām jautā no visas sirds.

Svarīgi pareizi formulēt jautājumu un būt patiešām pret sevi godīgam, vai tu gribi zināt patiesību. Uz vienkāršiem jautājumiem, uz kuriem atbilde ir jā vai nē, atbildēt iespējams ar vienu kārti. Uz sarežģītākiem jautājumiem, kurus formulēt var palīdzēt tarologs, atbildes jāmeklēt jau ar 3 kāršu izvilkumiem. Ja jautājums tiks uzdots aizplīvuroti vai pa jokam, tāda būs arī atbilde.

Ko Taro var pastāstīt? Jebko. Par jautātāja personības tipa raksturojumu, līdzšinējo dzīvi un nākotnē gaidāmo – laulībā un privātajā dzīvē, darbā un biznesā, veselībā un citur. Tās var sniegt padomu un brīdināt. Vajag tikai apgūt kāršu nozīmes un ļauties savai zemapziņai.

Kas nepieciešams Taro kāršu lasīšanai?

Pats svarīgākais uzreiz pēc paša Taro lasītāja vēlmes un atvērtības lasīt ir Taro kāršu komplekts. Sākumam var iegādāties Universālo Taro jeb Rider-Waite kāršu komplektu, kas ir pasaulē pazīstamākais un visplašāk izplatītākais komplekts, kas sastāv no Lielajiem Arkāniem (Āksts, Burvis, Imperators, Nāve u.c.) un Mazajiem Arkāniem. Pēc tam, kad apgūti šo arkānu simboli un nozīmes, to savstarpējās pozīcijas un interpretācijas iespējas, ļoti ticams, ka iegrimsi dziļāk Taro kāršu pasaulē un atklāsi, ka to veidu patiesībā ir ļoti daudz un tavs īstais Taro komplekts var būt arī kāds cits.

Svarīgi – Taro kārtis ir tikai tavas, tās netiek dotas nevienam citam. Tās tiek glabātas rūpīgi, skaista auduma maisiņā vai lādītē. Izturies pret tām ar cieņu!

Lasi vēl:

Starp citu - arī Anna Lieckalniņa aizraujas ar Taro kārtīm. Lūk, viņa vieš skaidrīu, ko Taro kārtis var pateikt:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas