Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Vakariņš ar savējiem" ciemos dodas Gundega Skudriņa, Mārtiņš Počs un Sanda Dejus

Sanda Dejus atklāj, kāpēc Ziemassvētkos baidījusies par vecvecāku dzīvībām

Ziemassvētku nedēļas noskaņās, ciemos pie savējiem dodas trīs radošas personas – pasākumu producente Gundega Skudriņa, aktieris un pasākumu vadītājs Mārtiņš Počs, un radio balss Sanda Dejus!

Pirmajā ciemošanās vakarā slavenības sagaidīs mūziķe Ieva ar ģimeni. Kā jau pie kārtīgiem svētku svinētājiem, visus sagaidīs bagātīgs Ziemassvētku galds ar vismaz deviņiem ēdieniem. Sarunu laikā slavenības dalīsies ar savām mīļākajām svētku tradīcijām. Ziemassvētku nedēļā neiztiksim arī bez eglītes rotāšanas un pat kukuļošanas mēģinājumiem. Kurš būs tas, kas izmisīgi centīsies piekukuļot mājas saimnieku? Noskaidrosim arī kādas dāvanas labāk nedāvināt, lai visa dzīve nepaskrietu gar acīm. Vakariņa izskaņā, mājinieki sagādās emocijām bagātu priekšnesumu, kas līdz asarām novedīs slavenos viesus!

Otrais vakars zvaigžņoto trijotni aizvedīs ciemos pie kūku cepējas Olgas ģimenes. Atklāsim, kas iekārtots šīs mājas garāžā un ko par to domā slavenības. Neizpaliks arī sarunas par interesantākajām dāvanām, kuru dēļ pat ir zaudētas draudzības. Ko tādu Sanda uzdāvināja draudzenei, kas lika pārtraukt viņu draudzību? Slavenībām būs iespēja arī pārbaudīt savu dziedamo balsi, kuru mājas saimniekiem izdzirdot būs skaidrs, ka ir nepieciešami palīgrīki, lai tās uzlabotu. Kopā būšanas izskaņā notiks arī kāds Ziemassvētku brīnums, jo ciemos ieradīsies divi Ziemassvētku vecīši!

Ciemošanās noslēgumā ciemiņus uzņem pasākumu dekoratore Viola. Ierodoties, slavenības secinās, ka Gundega ir ragana! Kāpēc tā? Arī mazākās ģimenes atvases būs priecīgas, satiekot slavenos viesus, un tāpēc uzdos dažādus jautājumus, kurus visdrīzāk pieaugušie cilvēki viens otram nejautātu. Ziemassvētku kopības sajūtu radīs piparkūku cepšana un arī kāda jautra basketbola spēle. Uzzināsim, kurai slavenībai garšo jēla mīkla un dzirdēsim stāstu arī par kādu lielu izgāšanos. Par svētku pārsteigumiem būs parūpējušies arī mazie rezgaļi, kas slavenībām liks no sajūsmas aizturēt elpu. Viss rezumēsies tajā, ka taps vēl nedzirdēts hīts, kas aizraus jebkuru klausītāju. Ziemassvētku vakara noslēgumā būs arī kāda piņķerīga spēle, kas ļoti iepriecinās mājas saimnieku Jāni. Vai sievai Violai tas neradīs greizsirdību?

Kopā ar savējiem iesāksim svētku nedēļu silti, ģimeniski un gaiši!

Publicitātes foto

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas