Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

''Vakariņš ar savējiem'' slavenības ar savu ģimeni iepazīstinās Mairis no ''Boksa akadēmijas''

Šonedēļ “Vakariņš ar savējiem” viesos dodas ļoti atraktīva kompānija - horeogrāfs Agris Daņiļevičs, uzņēmējs un šefpavārs Andris Rūmītis un digitālā satura autore Sindija Bokāne. Pirmajā vakarā viņi dosies uz Birzgales pagasta vienu no skaistākajām vietām “Saules”, kur saimnieko Ieva. Vakariņš būs harmonisks, mierpilns un bagāts ar izklaidēm. Slavenībām būs iespēja iestādīt pašiem savu koku, nodoties īpašām mūzikas skaņām, kā arī izveidot lavandas skrubi. Andris Rūmītis pat atzīsies, ka dzimšanas dienas ballītēs viņš nejūtas tik gaidīts, kā te “Saulēs” pie Ievas.

Tālāk trijotne dosies pie boksera Maira, kuru TV skatītāji iepazinuši šovā “Boksa Akadēmija” kuram viesus palīdzēs uzņemt māsu bērni Roberts un Sidnija! Vakariņš solās būt tiešām jautrs! Turklāt ja jau viesības notiek pie boksera, bez jaudīga treniņa neiztikt, taču vislielākais pārsteigums vēl tikai sekos - divas no slavenībām izrādīsies radinieki! Kuri tie būs?

Slavenības nonāks arī vienā no skaistākajām Zemgales pilsētām - Bauskā, kur viņus sagaidīs Ieva un Raitis - ar mūziku un mākslu saistīts pārītis, ļaujot baudīti patiesi muzikālu un radošām nodarbēm piesātinātu ballīti. Viens no interesantākajiem pavērsieniem būs tieši tas, ka “Vakariņš ar savējiem” šis nedēļas viesiem būs iespēja satikt citu latviešu slavenību vienā no izklaidēm. Un tas būs neviens cits, kā mūziķis Igo. Šoreiz gan izklaide kopā ar Igo nebūs saistīta ar mūziku, bet gan ar mākslu. Kura no slavenībām nedēļas ballītes tūres izskaņā viesus uzņems pie sevis mājās, ļaujot Latvijas ģimenēm justies kā savējiem? To skatieties aizraujošajā šovā “Vakariņš ar savējiem” no pirmdienas, 21. novembra līdz ceturtdienai, 24. novembrim, plkst. 19:20 kanālā 360TV un internetā 1188 Play.


''Vakariņš ar savējiem''. Foto:publicitātes foto

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas