Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Vakariņš ar savējiem" viesos dodas Žanna Dubska, Baiba Vītiņa un Kaspars Zāle

Kārtīgas ballītes un Latvijā zināmas slavenības, atgriežas Tavās mājās ar svaigu jaunumu – šova “Vakariņš ar savējiem” piektās sezonas virtuves saimnieka loma pārņem pasākumu vadītājs, mūziķis un īstens savējais – Nauris Brikmanis. Jauno sezonu iesāks Rīgā, kur stiliste Žanna Dubska, aktieris Kaspars Zāle un TV šovu vadītāja Baiba Vītiņa ciemosies pie trīs latgalietēm – Viktorijas, Daigas un Daces.

Vakariņš būs latgaliešu noskaņās, jo visas trīs meitenes ir no Latgales un ļoti ar to lepojas. Tiesa, Žanna Dubska pamanīsies nedaudz izblamēties un dāmas nodēvēs par “čangaļiem”, taču nelielais pārpratums nebūs šķērslis, lai baudītu īstu šmakovkas ballīti, grādīgo noskalojot ar vecmāmiņas marinētiem gurķīšiem. Jautrus mirkļus sagādās spēle “Ledlauzis,” kas ļaus tuvāk iepazīt slavenības un izaicinās atbildēt uz atklātiem jautājumiem par savu privāto dzīvi. Žanna pastāstīs, cik neveiklu brīdi piedzīvojusi, visu acu priekšā paliekot bez svārkiem, Kaspars Zāle pārsteigs, atklājot, ka ir beidzis amatniecības vidusskolu un viņa gara darbs šobrīd rotā Aglonas Baziliku. Tikmēr Baiba Vītiņa viesīs skaidrību par saviem tetovējumiem un to patieso nozīmi. Sarunas ne reizi vien ievirzīsies visai pikantā gultnē, ļaujot uzzināt, kura no slavenībām ir greizsirdīga, bet kura ļāvusies mīlas priekiem Islandes ledājos?

No kontrastu pilnās latgaliešu viesmīlības “Vakariņš ar savējiem” pirmā nedēļa aizvedīs pie Maskačkas karaļa Ulda Rīgā, kurš galdā cels roltonus un uzprasīsies uz bezmaksas stila konsultāciju no pašas Žannas Dubskas. Savukārt īsta rokeru ģimene slavenības izaicinās trakā braucienā ar sniega močiem, kādā citā vakarā zvaigznes pēc filmēšanas kārtīgi izpērsies pirtī un baudīs skaistumkopšanas procedūras. Gaisā lidos arī amora bultas - šoreiz tās trāpīs kādai no ģimenes meitām, pie kuras viesosies slavenības. Viņa ieskatīsies aktierī Kasparā Zālē un, lieki laiku netērējot, centīsies noskaidrot, cik nopietns kavalieris viņš varētu būt. Vai jūtas būs abpusējas? Jo kā izrādās – aktieris šobrīd bauda brīva vīrieša statusu.

Sirsnīga ciemošanās, jautri vakari un slavenības, kuras ir kā savējie – jaunā “Vakariņš ar savējiem” sezona ienāk Tavās mājās!

Vairāk skaties:

Žanna Dubska viesošanos iesāk ar nepieklājīgām rupjībām
Vakariņu saimniece atklāj kādu noslēpumu, kas pamatīgi šokē slavenības

Žanna Dubska, Baiba Vītiņa un Kaspars Zāle Foto: 1188play ekrānšāviņš

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas