Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Veselības horoskops: kas jāņem vērā katrai horoskopa zīmei?

AUNS

Auna zīme cilvēka ķermenī valda pār galvu un seju. Auni ir enerģiski, un parasti uz to norāda arī viņu izskats un augums. Šie cilvēki bieži vien ir spēcīgas miesas būves, labi veidoti, starp citu, nereti profilā atgādina aunu. Tipiskam Aunam raksturīga laba veselība. Bet, ja Auns tomēr nonāk ārsta uzraudzībā, tad ir slikts pacients, jo nemīl ieklausīties viņa padomos un norādījumos. Drīzāk Auns pats ārstēs sevi vai, kas vēl ticamāk, noliegs savu slimību līdz pēdējam. Aunam ir divi veselības stāvokļi: vai nu viņš jūtas lieliski, vai ir smagi slims. Visbiežāk Auns nodara sev pāri, strādādams līdz spēku izsīkumam, un tad viņam piemetas galvassāpes. Auna zīmē dzimušo vājākā vieta organismā ir galva, tāpēc arī viņiem ir tendence uz biežām galvassāpēm. Aunam būtu jāizvairās no saaukstēšanās, caurvēja, angīnas, uztraukumiem, sejas muskuļu sasprindzinājuma. Tā kā Auns ļoti baidās no fiziskām sāpēm, tad viņš vilcinās cik vien var, lai neietu pie zobārsta. Tas bieži vien izraisa zobu slimības un infekcijas. Aunam būtu arī jāseko savai redzei, jāraugās, lai lasot vienmēr būtu labs apgaismojums. Tāpat lielu uzmanību jāpievērš arī pareizam uzturam un veselīgam dzīves veidam. Īpaši Auna zīmes sievietēm ieteicams ieturēt diētu, lietot uzturā vairāk augļu un dārzeņu, dzert sulas. Savukārt vīriešiem jāvairās no pārmērīgas alkohola lietošanas, jo tas var novest viņus pie impotences. Auniem vispār šī kaite ir diezgan raksturīga. Kaut arī Auns skaitās veselības zīme, tomēr arī viņam nepieciešams nepārtraukti sekot savai formai un trenēties. Šai zīmei vairāk nekā citām raksturīga ātra novecošana, neraugoties uz to, ka viņš var nodzīvot ilgus gadus. Ieteicama paškontrole.

VĒRSIS

Vērsis ķermenī valda pār kaklu un rīkli, tie viņam arī visvairāk jāsargā. Vērsis reti kad sūdzas par savu veselību, un apkārtējie var nezināt, ka viņš ir ļoti smagi slims. Viņš sāpes pacieš bez vaimanām. Arī Vērsis līdzīgi Aunam mīl pats cīnīties ar slimībām, ilgi vilcinās, līdz dodas pie ārsta. Tomēr, nonācis tā rokās, izpildīs visus norādījumus precīzi, bez iebildumiem. Vērsis ir pacietīgs un paklausīgs pacients. Veselība viņam ir pat stiprāka nekā Aunam. Bet pēc izskata arī Vērsis ir labi veidots, bet nedaudz tendēts uz apaļumu. Sievietes parasti izceļas ar stipriem, kupliem matiem. Vērsis dzīvē izceļas ar pārmērībām – daudz strādā, tad tikpat plaši atpūšas. Viņš dzīvē vadās pēc principa – visu vai neko! Tāpēc arī mēdz sev neko neatteikt, daudz dzer, pīpē un veido neskaitāmus mīlas sakarus. Tas viss, protams, atstāj nelabvēlīgu iespaidu uz Vērša veselību. Lielākā daļa viņa slimību tieši ir saistītas ar pārmērībām. Tāpat Vērsim raksturīgas depresijas, skumīgs garastāvoklis. Pēc dabas viņš ir pesimists. Starp citu, viņš lieliski pats varētu kontrolēt savu veselību, pat neļaut sev saslimt vai, tieši otrādi, – neļaut izveseļoties. Galvenokārt Vērsis mēdz slimot ar hepatītu, tuklumu, diabētu, kakla sāpēm, smadzeņu iekaisumiem, nervu slimībām, alerģijām, pārslodzes izraisītām slimībām, šizofrēniju, depresiju. Viena no vājākajām vietām Vērša ķermenī ir kakls. Viņiem būtu ieteicams nēsāt siltu šalli pat vasarā un regulāri pārbaudīties pie ārsta. Izvairieties no aukstiem dzērieniem un saaukstēšanās, turiet kājas siltumā, nesēdiet caurvējos! Vērsim ļoti svarīgi labi izgulēties un pēc darba atpūsties pie dabas. Daudzi Vērši mīl smēķēt un nespēj atradināties no šī nelāgā paraduma. Starp Vērša zīmes pārstāvjiem sastopams visvairāk homoseksuālistu. Tā kā Vērša pretējā zīme ir Skorpions, tad arī tā atstājusi zināmu iespaidu uz viņu, diemžēl šoreiz negatīvu – Vērsim iespējamas dzimumorgānu saslimšanas, īpaši jau Vēršu sievietēm.

DVĪŅI

Dvīnis cilvēka organismā valda pār kaklu, plaušām un pleciem. Šīs zīmes pārstāvjiem raksturīgs slaids, pat kalsns augums, un viņiem nedraud aptaukošanās. Sava kalsnuma dēļ Dvīņi nereti mēdz salt. Kopumā ņemot, Dvīņiem ir samērā laba veselība. Pati lielākā Dvīņu problēma ir tā, ka viņi nemāk atslābināties, tāpēc cieš no bezmiega. Īpaši grūti viņiem aizmigt pēc lielas slodzes. Šī paša iemesla dēļ viņiem iespējamas nervu pārslodzes. Dvīņiem jāmācās atslābināties!!! Merkūrija iespaidā Dvīņiem iespējami runas defekti un garīgs atpalikums. Visbiežāk sastopamās slimības ir šādas: astma, plevrīts, plaušu slimības, nervu slimības, alerģija (no zālēm), saaukstēšanās. Tāpat nav izslēgtas arī galvassāpes un reimatisms, artrīts vai kuņģa slimības. Ar Dvīņiem biežāk nekā ar citiem gadās dažādi nelaimes gadījumi. Sargieties no traumām un neriskējiet bez iemesla! Dvīņi ir sabiedrības cilvēki, tāpēc, ilgstoši uzturoties vienatnē, var sākt slikti justies un pat saslimt. Garlaicība ir viņu lielākais ienaidnieks. Dvīņiem nav ieteicams aizrauties ar gaļas ēdienu lietošanu. Dvīņiem jāuzmanās no saindēšanās ar ēdienu un zālēm. Nevajadzētu nodarboties ar ārstēšanos mājas apstākļos. Lai pasargātu sevi no saslimšanas, Dvīnim būtu jāievēro šādas lietas – jāseko savai veselībai, pēc iespējas vairāk jāuzturas svaigā gaisā un jāsauļojas. Tāpat ieteicams izvairīties no visa veida stresiem darbā un mājās, kā arī daudz uzturēties sabiedrībā, bet tikai sev patīkamu cilvēku lokā.

VĒZIS

Vēzis cilvēka organismā atbild par krūtīm un vēderu. Tāpēc Vēži mīl labi paēst, kaut arī nav resni pēc uzbūves. Drīzāk viņi ir nedaudz nīkulīgi savā izskatā, slaiki un vienmēr it kā norūpējušies. Vēži nepanes fiziskas sāpes, parasti slimo ar visām bērnu slimībām. Vislielākās problēmas sagādā viņu jūtīgā nervu sistēma. Tā kā Vēži ir garastāvokļa cilvēki un viņu oma mainās pa sekundēm, tad itin bieži viņu nervi nespēj turēt tādu slodzi. Lielākā daļa Vēža slimību ir tā saucamās psihosomastiskās, uz iedomu pamata radušās. Tas atkarīgs no Vēža biežajiem depresijas stāvokļiem. Šajā gadījumā nekādi ārsti nepalīdzēs, jums pašam jārūpējas par sevi. Mainiet savus paradumus, ievērojiet diētu, neguliet pārāk ilgi un vairāk uzturieties sev patīkamā sabiedrībā. Neesiet grūtsirdīgs! Sievietēm Vēžiem iespējamas migrēnas un sāpes menstruāciju laikā. Viņām nav ieteicami aborti, bet dzemdības nesagādās ne sāpes, ne sarežģījumus. Bērnus – Vēžus nekādā gadījumā nedrīkst baidīt vai ieslēgt tumšā istabā. Tāpat jāseko, lai viņi pārāk ilgi negulētu un nelietotu daudz šķidruma, īpaši pubertātes periodā. Vēzim jebkurā vecumā nav ieteicams ēst ātri, neregulāri, jo viņam draud saslimšana ar kuņģa čūlu. Pats galvenais, Vēzim būtu jārūpējas, lai viņš vienmēr būtu aizņemts un viņam neatliktu laika žēloties par sevi un likteni. Tieši depresijas laikā viņš ir nespējīgs pretoties slimībām. Viņš nedrīkst pakļauties savām vājībām, bet pilnmēness laikā nav ieteicams ilgi gulēt. Nelietojiet alkoholu! Visvairāk sargājamās vietas un līdz ar to iespējamās saslimšanas – kuņģis, aknas, urīnpūslis, zarnas. Tāpat Vēžiem mēdz būt pamazināts asinsspiediens. Lai kaut nedaudz izsargātos no visām minētajām problēmām, Vēzim ieteicams vairāk uzturēties svaigā gaisā, īpaši ūdens tuvumā, jo tas nomierina viņa nervus. Noteikti jānodarbojas ar sportu. Tāpat svarīgi ieturēt diētu, regulāri gulēt, labi atpūsties, iet siltās zāļu vannās. Savukārt depresiju varētu ārstēt ar nelielu devu hipnozes vai magnētisma seansiem.

LAUVA

Lauva cilvēka ķermenī valda pār sirdi, asinsriti. Tipiska Lauva parasti labi izskatās, kaut arī nejūtas vesels. Visbiežāk daba ir apveltījusi Lauvu ar labu veselību, viņa vaigi vienmēr zied gluži kā rozes un acis spīd. Tomēr nereti tieši Lauva ir tas, kurš sabojā savu veselību ar kaitīgiem ieradumiem, kuru viņam netrūkst. Pat ja saslimst, Lauva tomēr ātri izveseļojas. Viņu ķermenis ir lieliski veidots. Lauvas ir dzīvespriecīgi, un jau tas vien palīdz viņiem izbēgt no slimībām. Viņi lepojas ar savu labo veselību gluži tā, it kā tas būtu viņu nopelns. Zināmā mērā tā arī ir, jo Lauva nodarbojas ar sportu un seko savam ķermenim. Tomēr par ļaunu nāk tas, ka Lauva pārāk paļaujas uz savu veselību un mēdz bez vajadzības riskēt, sak, viņam jau nekas nenotikšot. Pārvērtējot savus spēkus, Lauva nereti savārgst, jo organisms jau nav visu varens. Visbiežāk viņš vienkārši pārpūlas. Pati neaizsargātākā vieta viņa ķermenī ir sirds. Emocionāla spriedze atstāj lielu negatīvu iespaidu uz sirdsdarbību, tai skaitā arī asinsriti. Šajā sakarā iespējamas tādas saslimšanas kā anēmija, leikēmija, artrīts, angīna, podagras, nervu depresijas, asins izplūdumi (īpaši acī), spazmas, apdegumi un vasaras raibumi. Lauvām patīk labi paēst, iedzert un arī uzsmēķēt. Viņiem grūti turēties pretī jebkura veida kārdinājumiem. Protams, ka tas atstāj iespaidu uz veselību. Visas Lauvas kaites un slimības ir īsas, bet samērā asas un ar augstu temperatūru. Lauvas labāk ārstēt dabiski, ar zāļu tējām un homeopātiski. Viņam par labu nāks tējas, sulas, vitamīni, maizes - kartupeļu diēta, augļi un ķiploki lielā daudzumā. Lauvas veselību tāpat var ietekmēt gan aizvainots pašlepnums, gan neatbildēta mīlestība, tāpēc apkārtējiem jābūt saudzīgiem pret šo zvēru karali. Labākās zāles viņam ir saskaņa, mīla un glaimi. Pats galvenais Lauvai būtu regulēt savu enerģiju, neriskēt, mest pie malas smēķēšanu un nelietot alkoholu. Kritiskākais vecums – ap piecdesmit gadiem.

JAUNAVA

Cilvēka organismā Jaunava valda pār vēdera dobumu un iekšējiem orgāniem. Pēc izskata Jaunavas ir vai nu skaistas, vai, tieši pretēji – neglītas, nereti pat nepareizi veidotas un parasti nav pārāk garas. Fiziskā ziņā viņas dažreiz ir nedaudz atpalikušas, jo vēlu attīstās. Tomēr, sasniedzot pusaudžu gadus, Jaunavas panāk savus vienaudžus. Jaunavas zīmē dzimušie vīrieši ir veselīgi. Viņi vienmēr ievēro diētu un gādā par savu ķermeni, regulāri trenējot to. Nogurumu Jaunavai visbiežāk izraisa pārliekā strādāšana un tai sekojošā nervu pārslodze. Tomēr Jaunava jau nav tā, kuru sastapsiet ārsta uzgaidāmajā telpā. Viņa reti slimo un vēl retāk iet pie ārsta, labāk gaida, līdz slimība pāriet. Plaušas un muskuļi Jaunavām nav pārāk labi attīstīti, toties lieliskā nervu sistēma un pašsavaldīšanās palīdz Jaunavai tikt galā ar šīm nepilnībām. Jaunavām raksturīgais pedantisms izraisa viņās bailes no netīrības, mikrobiem, saslimšanas. Šā iemesla dēļ Jaunavas reizēm atsakās no seksuāliem kontaktiem. Jaunavas uzskata, ka, nododamās pasaulīgiem priekiem, ir izpelnījušās dieva dusmas un līdz ar to slimību. Jaunavai iespējamas biežas vēdera sāpes un zarnu spazmas, no kuriem gan uz laiku var atbrīvoties, bet ne izārstēties. Tas tāpēc, ka šīs vainas pārsvarā izraisa nervi, uztraukumi. Galvenais, ko Jaunavai būtu jāievēro, ir pareizs uzturs, diēta un jāseko, lai regulāri izietu vēders. Jaunavai vajadzētu daudz laika pavadīt svaigā gaisā, ieviešot regulāras pastaigu reizes pirms gulētiešanas.

SVARI

Svari cilvēka organismā valda pār nierēm un jostasvietu. Svaru ārējais veidols nereti ir visai mānīgs. Viņi izskatās labi paēduši un veselīgi, tomēr kopumā kā zīme ir diezgan slimīgi. Svaru vīrieši parasti ir skaisti un stalti, augumā padevušies. Bet sievietes slaidas, ar juteklisku muti, lielām acīm un vijīgiem matiem. Svari ir veseli tik ilgi, kamēr dzīvo harmonijā ar apkārtējiem. Viņi nespēj pretoties slimībām. Svaru galvenie ienaidnieki ir aukstums un drēgnums. Ja viņi ir saslimuši, tad mīl, ka par tiem rūpējas gluži kā par bērniem. Reizēm viņi pat ir gatavi simulēt, lai tikai izpelnītos līdzjūtību. Svaru veselības spogulis ir ādas krāsa, īpaši ap acīm. Nevienai zīmei nav tik nelabvēlīga alkohola ietekme kā Svariem. Viņiem īpaši jāvairās no tā lietošanas, jo iespējama pat saindēšanās. Tāpat Svariem jāizvairās no asiem ēdieniem ar dažādām specijām. Kaitīgi lietot etiķi, skābes, citrusus, sāļus. Svaru vispārējo fizisko stāvokli pasliktina nervu pārslodzes, uztraukumi. Viņu nervu sistēma nav pārāk spēcīga. Reizēm šie nervu uztraukumi padara Svarus par īstiem īgņām, kuri izjūt nepatiku pret viduvējiem cilvēkiem, pret dzīves ikdienu, pelēcību. Reizēm Svariem ir slikta asinsrite, zems asins spiediens un enerģija zem normas. Tāpat iespējama saslimstība ar radikulītu, reimatismu. Viņiem nepieciešams turēt kājas siltumā. Svariem ieteicams dzīvot vienmērīgā, labāk siltā klimatā, patīkamā atmosfērā, lai apkārt būtu ziedi ( īpaši rozes ) un acij tīkami priekšmeti. Tāpat svarīgi, lai Svariem apkārt būtu mīloši cilvēki un attiecībās ar viņiem valdītu harmonija. Nevajadzētu strādāt profesijās, kas saistītas ar nervu pārslodzi un saskarsmi ar ķimikālijām. Svariem ieteicams spēlēt tenisu un slidot. Bet vismaz reizi vai divas mēnesī būtu ieteicams ļaut sevi izmasēt.

SKORPIONS

Skorpions cilvēka ķermenī valda pār pūsli un dzimumorgāniem. Veselības jautājumos, tāpat kā visos citos, viņš uzskata sevi par lielu gudrinieku un nepakļaujas citu ieteikumiem apmeklēt ārstu. Viņiem ir milzīga izturība, un pēc slimības viņi ātri atkopjas. Skorpioni parasti cenšas valdīt gan par savām emocijām, gan sejas vaibstiem. Arī viņu izskats atstāj bezkaislīga cilvēka iespaidu, bet tas ir mānīgs, jo īstenībā taču Skorpioni ir jūtīgi, tikai to slēpj. Pēc izskata viņi ir plecīgi, ar biezām uzacīm un aukstām acīm. Viņi mīl labi paēst, tāpēc nereti ir apaļīgi. Skorpioni neuzticas ārstiem un cenšas paši tikt galā ar savu slimību. Viņi ir pacietīgi un izturīgi, un to spēja pretoties slimībām ir augstāka nekā citām zīmēm. Skorpioni ir ilgdzīvotāji. Skorpioni daudz strādā un bieži nodara pāri savam organismam, neļaudami sev pietiekoši izgulēties un atpūsties. Viņi ilgstoši var iztikt bez ērtībām, miega un ēdiena. Skorpiona veselība zināmā mērā tik tiešām atrodas viņa paša rokās. Viņš var vai nu izdziedēt sevi, vai arī pakļaut slimībai. Jau no dzimšanas Skorpions apveltīts ar pašizārstēšanās spējām un lielu dzīves spēku. Viņi slimo reti, bet smagi. Visbiežāk Skorpionam sāp kakls, sirds, mugura, kājas vai asiņo deguns. Iespējama arī vēnu paplašināšanās. Tā kā viņi nicina baiļu sajūtas, tad nereti ir pārgalvīgi, kā rezultātā iespējamas traumatiskas situācijas. Skorpionam īpaši jāsargās no ugunsgrēkiem un sprādzieniem. Skorpiona dzīves enerģija ir tik spēcīga, ka viņam dzimstot nepieciešama lielāka papildu enerģija. Ja ņem vērā fizikas nezūdamības likumu, tad iespējams, ka arī Skorpiona radinieku nāve vienu gadu pirms vai pēc viņa dzimšanas ir saistīta ar to, ka nepieciešama liela enerģija, lai dzimtu Skorpions. Un otrādi –, kad Skorpions aiziet no dzīves, atbrīvotās enerģijas paliek tik daudz, ka pietiek kādas jaunas radības nākšanai pasaulē. Tāpēc gadu pirms vai pēc viņa nāves piedzimst jauns radinieks. Tomēr tie ir tikai interesanti pieņēmumi.

STRĒLNIEKS

Strēlnieks organismā valda pār gurniem un augšstilbiem. Parasti viņi ir sportiska izskata cilvēki, ar ātrām kustībām, enerģiskiem žestiem un vaļsirdīgu izturēšanos. Reizēm viņus var saukt par neveikliem, jo viņu kustībām, gaitai trūkst iznesības. Strēlnieki ļoti rūpējas par savu izskatu un veselību, un pat jau gados vecs Strēlnieks izcelsies ar labu fizisko stāju un teicami attīstītiem muskuļiem. Tas tāpēc, ka viņš ciena aktīvu dzīves veidu. Tomēr ir iespējams arī otrs Strēlnieku tips – drukns, ar noslieci uz aptaukošanos vecumdienās. Kopumā Strēlnieki ir veselīgi. Viņi piekopj veselīgu dzīves veidu, maz dzer un laicīgi iet gulēt. Strēlniekam ir visas iespējas nodzīvot līdz sirmam vecumam un sevišķi neslimot, kā arī saglabāt veselo saprātu un teicamu atmiņu. Bet pie viena nosacījuma, ka Strēlnieks pats apzināti nebojās savu veselību! Visbiežāk saslimšanas iespējamas gurnos, plaušās, plecos, rokās un zarnās. Bieži vien, pateicoties savai mūžīgai steigai, Strēlnieki nonāk avārijās. Bet, neskatoties uz saslimšanu, Strēlnieks tomēr ilgi nepaliek gultā, jo neticami ātri izveseļojas. Strēlnieki ir tendēti uz aptaukošanos, cieš no ļumbago. Ir gadījumi, ka viņu kājām vai rokām ir seši pirksti. Strēlniekam var kaitēt pārliekā strādāšana, jo viņa nervu sistēma ir nestabila. Tomēr, kopumā ņemot, viņš ir tā zīme, kurai vismazāk būtu jāuztraucas par savu veselību.

MEŽĀZIS

Mežāži kļūst stiprāki proporcionāli savam vecumam. Viņi ir izturīgi un spēj pretoties slimībām. Viņiem ir attīstīts pašaizsardzības instinkts. Lielākās problēmas viņiem sagādā biežās depresijas. Tas, kas citiem liekas sīkums, viņiem jau ir pasaules gals. Mežāži pēc dabas ir pesimisti, un tas atstāj nelabvēlīgu iespaidu uz viņu veselību. Mežāzis var lieliski pretoties slimībai, ja vien to laicīgi pamana. Diemžēl visbiežāk viņš tomēr laikus neatklāj slimību. Katru sīkāko vainiņu viņš jau uzskata par fatālu, jo mēdz pārspīlēt. Vārīgākās vietas ķermenī – ceļi, gurni, kauli, muskuļi, āda un asinsrite. Ādu būtu jāsaudzē īpaši, vienmēr to kopjot, lietojot atbilstošus krēmus un ievērojot nepieciešamo higiēnu. Organismā bieži ir par daudz kalcija, tāpēc iespējami zobakmeņi, pat lieki kauliņi. Iespējama arī skleroze un ar to saistītā dzirdes pasliktināšanās. Mežāzis pārāk sevi ierobežo ēšanas ziņā, lietojot vienveidīgu ēdienu. Var iestāties hormonāls deficīts, mierīgi varat lietot vairāk treknu ēdienu, nebaidieties no pārēšanās. Lietojiet uzturā augļus un dārzeņus, kā arī vitamīnus. Mežāzis ir pakļauts tādām slimībām kā saaukstēšanās, ekzēmas, vēnu varikoze, artrīts, asinsvadu sašaurināšanās. Lai no visa tā izvairītos, nepieciešams ievērot diētu, variējot ēdienus, maz lietot sāli, vairāk uzturēties svaigā gaisā – saulainā klimatā vai kalnos, valkāt siltu apakšveļu, izvairīties no caurvēja, ne pārāk daudz gulēt un atļauties pāris masāžas kursu mēnesī. Mežāzim nepieciešama paškontrole un veselīgs dzīves veids. Viņam jācenšas aizmirst par nepatikšanām darbā un mazāk jānervozē. Bet, atnākot mājās, mazāk jākomandē tuvinieki.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs cilvēka ķermenī valda pār lieliem un potītēm, kā arī par asinsrites sistēmu. Nereti šā iemesla dēļ viņam ir aukstas rokas un kājas, jo asinis lēnām riņķo. Zodiaka sistēmā Ūdensvīrs skaitās ilgdzīvotājs. Viņš visu uztver no filozofiskā viedokļa, arī saslimšanas. Klasisks Ūdensvīrs ir skaists, labi veidots, slaids, visbiežāk gaišmatains un pelēkām acīm. Vīriešiem nereti ir sievišķīgas auguma aprises, bet sievietēm – zēniskas. Viņiem ir izcili veidota piere, trijstūra veida seja un lielas, skaistas acis. Āda ir gandrīz caurspīdīga un pakļauta dažādām alerģijām, saules apdegumiem. Sejas vaibsti ir smalki un atgādina eņģeli. Viņiem ir maiga balss un skaidra runa. Rokas spiediens stingrs. Viņi atstāj domās nogrimuša cilvēka iespaidu. Viņu kustības ir nesteidzīgas, bet seju rotā smaids. Ūdensvīrs ir nepaklausīgs pacients. Viņam apnīk ārstēšana, un jau pēc dienas viņš no tās atsakās. Ūdensvīram patīk pārmaiņas, tāpēc viņš nodarbojas ar eksperimentiem savā dzīvē. Te viņš ēd kā negausis, te atkal badojas. Te viņš aktīvi darbojas, te atkal atpūšas uz nebēdu. Šāds dzīves veids atstāj pēdas arī Ūdensvīra veselībā. Bieži vien viņam ir slikts miegs. Vājās vietas ķermenī – ikri, plaukstas, kauli mēdz viegli lūzt, bet locītavas izmežģīties. Var būt traucēta viņa asins apmaiņa. Ūdensvīram bieži vien kļūst nelabi lielā karstumā, nāk ģībonis. Tāpat iespējami traucējumi kuņģī un zarnās. Nav izslēgtas arī smagas infekciju slimības. Savārdzis Ūdensvīrs spēkus atgūst svaigā gaisā. Viņš mīl sportu un medības, ja vēl viņš ievērotu dienas režīmu, tad būtu pavisam veselīgs. Viņam ļoti kaitīga ir smēķēšana. Ūdensvīram nepieciešami vitamīni, svaigs gaiss – spēles dabā, ne pārāk sēdošs darbs un dzīves veids. Tāpat viņiem svarīga apstākļu maiņa un laiks, ko viņi pavada sev tīkamu cilvēku sabiedrībā. Ieteicams reizi pa reizei pārbaudīt savu veselību un izdarīt asins analīzes.

ZIVIS

Zivis cilvēka organismā valda pār pēdām. Zivīm raksturīgs slaids un lokans augums. Sievietēm ir sievišķīgas formas, maiga āda, izteiksmīga mute un skaistas krūtis. Viņām piedēvē īpašu pievilcību, un, kad viņas sajūt sev pievērstus vīriešu skatienus, tās kļūst vēl jaukākas. Zivis ir ļoti jūtīgas un bieži slimo. Viņu veselība patiešām ir vārga, un pat neliela vēja pūsmiņa var izsaukt viņām iesnas un klepu. Viņām jāsargājas no kāju apaukstēšanas, jo tā ir viņu vājākā vieta. Saslapinot kājas, Zivis ir slimas, kā likts. Parasti jau Zivis pašas rūpējas par savu veselību, jo ir jau pieradušas, ka tā ir vāja. Līdzīgi kā Jaunavas, viņas meklē slimības simptomus un jau laicīgi ieņem visus nepieciešamos profilakses pasākumus. Bieži vien viņas maldina pašas sevi, iedomājoties, ka ir slimas vai ar visām enciklopēdijā minētajām slimībām. Tas tāpēc, ka viņas tik daudz lasa medicīnisko literatūru. Parasti Zivis saslimst pēkšņi un diezgan smagi. Viņu vājākās vietas organismā ir pēdas, plaukstas, vēnas, plaušas. Viņām iespējams reimatisms, polipi, palielinātas mandeles, audzēji. Vairāk nekā citas zodiaka zīmes Zivs ir pakļauta šizofrēnijai. Zivis ir diezgan izvēlīgas ēdienos un nereti kļūst par veģetāriešiem. Zivīm svarīgi sekot, lai telpās būtu labs apgaismojums, jo viņu redze nav pārāk laba. Nedrīkst to noslogot, un reizēm ir jāpārbaudās pie ārsta. Tā kā Zivis ir lielas mistiķes, tad viņas, iespējams, var pašas sevi ārstēt, tāpat viņas pakļaujas hipnozei. Viņām svarīga labvēlīga pašiedvesma. Sliktākais ir tad, ja Zivs sāk žēloties par likteni un nonāk depresijā, jo tad viņa tikai pati spēj izkļūt no šī stāvokļa…, ja vien grib. Zivs ir viegli ietekmējama un pakļaujas nelabvēlīgai ietekmei, piemēram, sāk smēķēt tikai tāpēc, ka tā dara draugi. Zivij nepieciešams silts, sauss klimats, viņa nedrīkst uzturēties drēgnās telpās. Kājas jātur siltumā un sausumā un tās jāvanno. Vairāk laika jāveltī atpūtai kalnos vai pie jūras un jānodarbojas ar sportu. Degunu ieteicams skalot ar jūras sāļiem.

Izlasi arī:

Veselības horoskops, Image by Comfreak from Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas