Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Viedais pārvadāšanas konteiners – revolucionārs jaunums transporta un loģistikas jomā

Vieda loģistika, Also Latvia, Photo by Cup of Couple from Pexels

Vieda loģistika, Also Latvia, Photo by Cup of Couple from Pexels

Transporta un loģistikas pakalpojumu jomā svarīgākais ir uzticēto kravu nogādāt galā sveiku un veselu, laikā un bez bojājumiem. Tas nav tik vienkāršs uzdevums, kā varbūt izklausās, jo mūsdienās loģistikas nozarei ir jāsaskaras ar daudziem izaicinājumiem. Uztraukums par iespējamiem preces bojājumiem pārvadāšanas laikā, ātrums un operativitāte, iespēja precīzi izsekot preces ceļu, datu drošība, pārliecība, ka preci saņems tikai un vienīgi persona, kam ir tādas tiesības … loģistikas jomas profesionāļu dzīvi nudien ir grūti nosaukt par mierīgu!

Viedais konteiners Dolly+ - risinājums īpaši vērtīgu preču drošai pārvadāšanai

Sevišķi svarīgi visi šie apsvērumi kļūst tad, ja pārvietojamā prece ir ļoti vērtīga, specifiska un tās pārvadāšanas procesā jāievēro īpašas prasības. Piemēram, augsta līmeņa elektronikas iekārtas, juvelierizstrādājumi, unikāli mākslas priekšmeti, medikamenti.

Tieši šādām situācijām lielisku risinājumu piedāvā uzņēmuma “ALSO Latvia” pavisam svaigais jaunums – “Dolly+ Smart & Secure”. Tā nav vis klonētā aita, uz ko varbūt vedina domāt pirmās asociācijas ar nosaukumu, bet gan viedais pārvadāšanas konteiners. Šis revolucionārais tehnoloģiju jaunums ne tikai pasargās jūsu vērtīgās preces pret zādzībām un bojājumiem transportēšanas laikā, bet arī ļaus precīzi izsekot tās atrašanās vietu reālajā laikā. Ierīcē iestrādātā kodu sistēma nodrošina to, ka atvērt konteineru un piekļūt precei varēs tikai persona, kam piešķirtas tādas tiesības.

Bet tās vēl nav visas viedā konteinera priekšrocības! Vai esat padomājuši par to, ka transportējot klēpjdatoru, planšetdatoru vai citu ierīci no punkta A uz punktu B bez nepārtrauktas uzraudzības, procesa gaitā no tās var tikt nozagti konfidenciāli dati? Izmantojot Dolly+, tas nebūs iespējams. Datoru un citu ierīču transportēšana viedajā konteinerā ir absolūti droša pateicoties elektroniskajai atslēgai, atrašanās vietas sensoram un īpašai “Smart & Secure” lietotnei.

Viedā konteinera svarīgākās priekšrocības

Atšķirībā no tradicionālākiem pārvadāšanas veidiem, viedais konteiners nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības:

  • Aizsardzību pret zādzībām pārvadāšanas laikā
  • Mazāk bojājumu pārvadāšanas laikā
  • Piekļuves tiesību digitālu pārvaldību
  • Pārvadāšanas konteinera un preču uzticamu izsekošanu
  • Visaptverošu datu pieejamību padziļinātai analīzei un optimizēšanai

Iesaistot savos biznesa procesos “Smart & Secure” risinājumu, gan loģistikas uzņēmumu menedžeri un vadītāji, gan arī preču saņēmēji varēs naktīs gulēt mierīgi, jo tie garantē pilnīgi drošu un jebkurā posmā kontrolējamu vērtīgās preces nokļūšanu gala mērķī.

Ērts, izdevīgs un videi draudzīgs risinājums

Dolly+ konteinera tehniskie parametri nodrošina iespēju īstenot produkta piegādes ķēdi bez lieka iepakojuma daudzuma, tai pat laikā nesabojājot iekšā esošās preces. Tādējādi pārvadāšanas konteinerā var ievietot vairāk preču, nodrošinot gan ekonomiskāku, gan ērtāku, gan videi draudzīgāku risinājumu.

Dolly+ konteineram ir standarta izmēri un tas ir vienkārši integrējams uzņēmuma esošajā loģistikas procesā. Vienā kravas automašīnā ietilpst 24 “Smart & Secure” konteineri – ļoti labs rādītājs tik drošam transportēšanas veidam.

Sekojot ALSO biznesa risinājumu pakalpojumu tradīcijām, viedo konteineru izmantošana tiek piedāvāta arī kā pakalpojums. Proti, ja klients nav pārliecināts, vai viedais konteiners viņam būs nepieciešams regulāri, viņš var to nevis iegādāties, bet izmantot šo drošo pārvadāšanas veidu tikai atsevišķos īpašos gadījumos.

Viedo pārvadāšanas konteineru var izmantot arī kā drošu mobilo noliktavu. Piemēram, veikali vai skolas var droši glabāt pārvadāšanas konteinerā aprīkojumu, līdz ierodas atbildīgais darbinieks ar piekļuves tiesībām.

Ja ziņa par šo jauno viedo tehnoloģiju jūs ieinteresējusi un jums šķiet, ka tā varētu būt noderīga jūsu biznesā, aicinām negaidīt ilgi, bet sazināties ar “ALSO Latvia” speciālistiem!


Vieda loģistika, Also Latvia, Photo by Cup of Couple from Pexels

Vieda loģistika, Also Latvia, Photo by Cup of Couple from Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas