Kārtot pēc:

Atrasti 144 ieraksti

0 Vairāk
Firma "Azimuts" dibināta 1991. gada 28. novembrī. Jau 25 gadus firmas specializācija ir visa veida ģeodēziskie darbi, t.i., topogrāfisko plānu izgatavošana projektēšanas vajadzībām, robežplānu izg...
0 Vairāk
"Alfa Ģeo" - Mērniecība, Ģeodēzija, Topogrāfija, Karjeru projekti, Derīgo izrakteņu ieguves projekti, Robežu uzmērīšana ,Komunikāciju izpildshēmas. Būvasis , Nodošana ekspluatācijā ,Dīķu projektu i...
0 Vairāk
Latvijasmernieks.lv" – ir viens no OU Reaalprojekt grupas uzņēmumiem, kas ir vadošā projektēšanas un mērniecības uzņēmumu grupa Baltijā. Augstākājā kvalitātē veicam visu veidu mērniecības pakalpoju...
5.0 0 Vairāk
Mērniecība, mērnieki Balvos. Ģeodēzija, kartogrāfija, ģeodēziskie un topogrāfiskie darbi, zemes robežu uzmērīšana, robežu plāni, topogrāfiskā uzmērīšana.
0 Vairāk
SIA „Latīpašums - mērniecības birojs” dibināts 2003.gadā. Vadošie speciālisti ir ar vairāk kā 20 gadu pieredzi mērniecības jomā. Piedāvājam kadastrālo uzmērīšanu, ģeodēzisko uzmērīšanu un zemes ier...
0 Vairāk
"Mērnieks MMR" SIA mērniecības birojs. Kvalitatīvi mērnieka pakalpojumi. Topogrāfija . Mērniecības pakalpojumi Cēsīs. Robežu uzmērīšana, Izpildmērījumi, Zemes ierīcības projekti, Ģeodēzija.
0 Vairāk
Mūsu firmā strādā mērnieki un zemes ierīkotāji, kuri veiksmīgi nokārtoja sertificēšanas eksāmenus un ir ieguvuši sertifikātus ģeodēzijā, zemes ierīcībā un kadastrālajā uzmērīšanā.
0 Vairāk
Piedāvājam būvasu, komunikāciju trašu nospraušanu, topogrāfiju Izpildmērījumus, ģeotehnisko izpēti. Darbus veicam visā Latvijas teritorijā. Pieredze lielu un sarežģītu objektu izstrādē.
0 Vairāk
Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (LĢIA) ir vadošā iestāde valsts politikas īstenošanā ģeodēzijas, kartogrāfijas un ģeotelpiskās informācijas jomā.
0 Vairāk
SIA "Vidzemes mērnieks" nodarbojas ar topogrāfiskajiem, inženierģeodēziskajiem darbiem, apakšzemes komunikāciju apsekošanu un digitālo uzmērīšanu, izmantojot modernākās mūsdienu tehnoloģijas.
0 Vairāk
SIA „Baltex Group” ir plaša profila uzņēmums, kurš darbojas būvju projektēšanā, inženierizpētes un energoefektivitātes pakalpojumu sniegšanā.
0 Vairāk
"Vinoko" mērnieks piedāvā mērniecības pakalpojumus visā Latvijā. Piedāvājam plašu mērniecības pakalpojumu klāstu, kā arī nestandarta risinājumus un individuālu pieeju katra klienta prasībām.
Ielādēt vēl...
1188.lv