ATLAIDE

Rīgas Zoodārza filiāles „Cīruļi” apmeklējums maijā lētāks

Coupon is valid from 5/7/18 to 5/31/18
This offer is ended
Offer is valid till 5/31/18
Sent 443 coupons

„Cīruļos” apciemo lūšus, aļņus, lāčus, vilkus, kiangus, Latvijas zilās govis un vēl daudzus citus savvaļas un mājdzīvniekus.
Nekas „Cīruļos” nenotiek bez galveno dispečeru lāču saimes ziņas, tāpēc vispirms jāiet sasveicināties ar viņiem. Pēc tam laiku var veltīt gan lūšu, gan arī āpšu ģimenei. Tad var doties tālāk vērot zirgu radinieku kiangu dzīves ikdienu. Šeit 35 hektāru lielā aplokā mitinās pasaulē lielākais nebrīvē mītošo kiangu ganāmpulks. Tālāk aļņi, vilki un plēsīgie putni. Varbūt kādam uzmanīgam vērotājam palaimējas ieraudzīt Latvijā retāko vardi – mazo un zaļo Eiropas kokvardi, kas „Cīruļu” mitrajās pļavās un dīķos dzīvo itin lielā skaitā.
Bez tam šeit mīt arī vesela virkne dažādu mājdzīvnieku – noslēpumiem un leģendām apvītās Latvijas zilās govis, elegantās Romanovas aitas ar nesaskaitāmiem mazuļiem, mājas lamas, kam aprīļa sākumā piedzimis mazulis, un plīša zvēriņiem līdzīgās alpakas, kā arī nedaudz komiskās Hailandes šķirnes govis.
„Cīruļi” ir jauka atpūtas vieta ģimenei, kur lieliski pavadīt laiku iepazīstot dzīvo dabu un pēc steigas pilnās darba nedēļas apstādināt laiku un izbaudīt to. Te ir arī ērtas un omulīgas piknika vietas (arī grupām – jāpiesaka iepriekš).
Kā nokļūt?: Brauciet pa Liepājas lielceļu līdz 154. km. Tad sekojiet norādei ceļa malā!
Pastaiga pa „Cīruļu” takām aizņems vairākas stundas, tāpēc velciet piemērotu apģērbu un ērtus apavus. Jauku atpūtu no ikdienas steigas!

Izdrukā kuponu un pērc Rīgas zoodārza filiāles „Cīruļi” ieejas biļeti ar krietnu atlaidi no pamatcenas:
pieaugušajam – 3,00 €
bērnam, pensionāram un studentam – 2,00 €.
• Viens kupons derīgs līdz 5 ieejas biļešu iegādei;
• Kupons derīgs Rīgas Zoodārza filiālē „Cīruļi”, Aizputes nov., Kalvenes pag.;
• Atlaides netiek summētas;
• Viens lietotājs drīkst izdrukāt neierobežotu daudzumu kuponu;
• Piedāvājums spēkā no 2018. gada 7. maija līdz 31. maijam.

Izmanto arī citus Rīgas Zooloģiskā dārza un filiāles Cīruļi īpašos maija piedāvājumus ar uzziņu dienestu 1188!

* Helio Media Ltd. is not responsible for the content, quality and conditions of the offer. Full responsibility for the offer is carried out by the service provider.