- 57 %

Tropu mēnesis Zoodārzā par 57% lētāk!

Coupon is valid from 2/4/19 to 2/28/19
This offer is ended
Offer is valid till 2/28/19
Sent 2745 coupons

Nu jau par Rīgas Zooloģiskā dārza stabilu tradīciju kļuvis gada aukstākajā laikā rīkot gada siltāko pasākumu - Tropu mēnesi Zoodārzā! Šī gada aktuālā tematika saistīta ar dzīvnieku attīstību no olas līdz ... (kas nu kurā gadījumā izaugs)! Pētīsim kā vairojas dažādu grupu dzīvās radības. Cik daudzveidīgas ir olas? Kas dēj olas? Kas notiek pēc tam, kad dzīvnieks ir izšķīlies? Un vēl, un vēl...

Aktīvākā rosīšanās Tropu mājā notiks sestdienās un svētdienās, kad no plkst. 12.00-15.00 apmeklētāji varēs risināt uzdevumus, spēlēt spēles, iepazīt dažādu dzīvnieku olas, kā arī sarunās ar zoodārza speciālistiem noskaidrot dažādus dzīvnieku vairošanās noslēpumus.

Izmanto Zoodārza īpašo februāra  piedāvājumu.Sadarbībā ar uzziņu dienestu 1188, Rīgas Zoodārzs ir sarūpējis siltas atlaides Tropu mēneša apmeklējumam: 57% atlaide ieejas biļetei no pamatcenas.

Izdrukā vai uzrādi viedtālrunī īpašo uzziņu dienesta 1188 bezmaksas kuponu .

  • 1 pieaugušajam,bērnam (4-18 gadi), studentam, pensionāram tikai 3,00 €;
  • Kupons derīgs no 2019. gada 4. februāra līdz 28. februārim (ieskaitot);
  • Ar vienu kuponu drīkst iegādāties līdz 5 ieejas biļetēm;
  • Atlaides nesummējas;
  • Kupona kodu drīkst uzrādīt arī telefonā;
  • Viens lietotājs drīkst izdrukāt neierobežotu daudzumu kuponu.
* Helio Media Ltd. is not responsible for the content, quality and conditions of the offer. Full responsibility for the offer is carried out by the service provider.