You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

15 idejas Tava uzņēmuma video stāstam

Idejas Tava uzņēmuma video, foto: Pixabay

Idejas Tava uzņēmuma video, foto: Pixabay

Video izmantošana Tavā mārketingā šobrīd ir būtiskāka nekā jebkad agrāk un ne velti - patērētāju viedokli un pircēju uzmanību, kā arī lēmumus par pakalpojuma vai preces iegādi arvien vairāk ietekmē cilvēku tiešsaistes paradumi un dzīve interneta vidē. Video ir veids, kas visefektīvāk strādā gan sociālajos medijos, gan interneta rakstos, kā arī mājaslapās. Ne velti zīmoli arvien vairāk velta uzmanību tieši video formātam – tas ne tikai piesaista patērētāju uzmanību, bet arī tiek biežāk atrādīts meklēšanas rezultātos interneta meklētājos un sociālajos tīklos nekā cita formāta saturs. Video būtiski ietekmē Tava uzņēmuma redzamību interneta vidē – tas ir ne tikai vizuāli pamanāmāks, bet meklētājprogrammas to rāda augstākās pozīcijās, līdz ar to ļoti lielā mērā nosaka arī uzņēmuma konkurētspēju cīņā par klientiem.

Lūk, esam sagatavojuši virkni ideju, kas palīdzēs tev izlemt, kāda veida video Tu varētu veidot par savu uzņēmumu.

Idejas, par ko veidot uzņēmuma video

1. Demonstrē savu produktu vai pakalpojumu. Ja šis ir tavs pirmais video, tad produkta demonstrācija ir lielisks veids, ar ko sākt. Savukārt, ja tev jau ir produkta demonstrācijas video, tad vari nākamo veidot no atšķirīga skatupunkta – parādīt, kā tavu produktu lieto pircēji, ko par to domā darbinieki utt. un vēlāk vari veidot jaunu podukta demonstrācijas video, balstoties uz viņu teikto.

Tāpat arī produktu demonstrēšanā vari veidot īsās video formas. Īsie 10 -15 sekunžu video – lieliski noderēs, piemēram, kādas atsevišķas funkcijas nodemonstrēšanai – šie videoklipi lieliski piemēroti sociālajiem medijiem, kā arī Youtube reklāmām pirms videoklipa.

2. Uzņēmuma darbinieka intervija. Veic interviju ar darbinieku par konkrētu tēmu, kas tavai auditorijai varētu šķist interesanta. Piemēram, Tu vari aicināt uzņēmuma vadītājam pastāstīt par to, kas viņu iedvesmojis vedot uzņēmumu, kādas ir tendences nozarē un kā uzņēmums tām seko, taču tam nav obligāti jābūt tieši vadītājam – tikpat labi Tu vari intervēt veikalu pārdevējus par jautājumiem, kas viņām sagādā prieku un gandarījumu savā darbā, Tu vari jautāt produktu izstrādātājam, lai pastāsta, kā viņi atrisina izaicinošas dizaina problēmas utt. Tu vari demonstrēt sevi kā ekspertu vai līderi savā nozarē, sniedzot interviju par problēmu, kuru risina Tavs produkts, vai par produkta inovācijām.

3. Klientu atsauksmju video. Liela daļa lietotāju uzticas atsauksmēm un citu lietotāju pieredzei. Izmanto to un veido īsas video atsauksmes no klientiem, kuras vari ievietot savos sociālajos tīklos, mājaslapā un izmantot kampaņās – tas padarīs komunikāciju ar klientiem daudz personiskāku.

4. How-to jeb mācību video. Ja Tavam produktam ir uzlabotas funkcijas, izveido mācību video – Tu vari kopīgot šo video saturu ar esošajiem klientiem, kā arī izmantot to kā mārketinga saturu pārdošanas piltuves vidū vai apakšā.

5. Biežāk uzdoto jautājumu video. Pacel savu “Biežāk uzdotie jautājumi” mājaslapas sadaļu jaunā līmenī – Atbildes uz jautājumiem, ko klienti visbiežāk uzdod par tavu produktu, izveido video formātā. Šī būs lieliska klientu pieredze saskarē ar tavu uzņēmumu, kā arī tas dos mājaslapai pievienoto vērtību.

6. Priekšrocību un vērtības video. Parādi sava produkta priekšrocības un īpašo vērtību attiecībā pret citiem līdzīgiem produktiem. Šis var būt stāsts par atšķirīgu pieeju biznesam, ražošanai vai konkrētām produkta īpašībām, bet tikpat labi – tas var būt stāsts, kas akcentē emocionālo pusi un uzņēmuma filosofiju. Vari apsvērt arī dažādu produktu salīdzināšanas video, bet šeit gan uzmanies – nebūs labais tonis, ja sāksi klaji nomelnot konkurentu.

7. Uzņēmuma kā darba vides parādīšana palīdz ieskatīties “aiz priekškara” – tas ir īpaši svarīgi, ja laiku pa laikam saskaries ar darbinieku atlases jautājumiem. Potenciālais darbinieks mūsdienās arvien biežāk vēlas uzzināt vairāk par savu nākamo darba devēju. Rādi pozitīvu vidi, parādi sevi kā uzticamu darba devēju. Tu vari arī iekļaut kolēģu intervijas, iepazīstinot jautrā veidā ar viņu hobijiem un parādot lielisku komandas garu. Šāda veida video ļoti noderēs darbinieku “vervēšanas” procesā.

8. Ražošanas procesa video. Ja ir iespējams, parādi, kā Tavs produkts tiek ražots vai kā tiek sniegts pakalpojums. Nav nepieciešams atklāt firmas noslēpumu vai slepenas detaļas – rādi galvenos procesa elementus un pastāsti par tiem. Noteikti būs iespējas arī pievērst uzmanību un izcelt kādu īpašu detaļu, piemēram, unikālu materiālu.

9. Sezonas video. Izmanto svētku laiku vai gadalaiku priekšrocības – ieraksti savu darbinieku apsveikuma video svētku laikā vai aktualizē produkta pielietojumu konkrētajā sezonā.

10. Mītus graujošais video. Vai Tavā nozarē ir iesakņojušies kādi konkrēti mīti, kas rada izaicinājumus pārdošanas procesā? Ja tā – apsver iespēju izveidot mītus graujošu video, kas pierādītu patiesību un Tavu viedokli. Parādi, kā tavs produkts vai pakalpojums pārvar šos sķēršļus.

11. TOP10 saraksta video. Šķiet ļoti vienkārši, tomēr cilvēkiem patīk dažādi topi un saraksti. Kāpēc gan neizveidot šādu sarakstu video formātā? Vari būt drošs – interneta lietotājiem tas ļoti ies pie sirds, īpaši ja tiks kombinēts ar kādu atbilstošu bloga rakstu vai publikāciju.

12. Uzņēmuma jaunumu paziņošana video. Iespējams, Tavs uzņēmums ir mainījis adresi, atvēris jaunu filiāli, radījis jaunu produktu – tas ir lielisks iemesls par to runāt! Izveido īsu ziņojumu, kuru varēsi izmantot gan sociālajos tīklos, gan TV reklāmā, gan arī e-pasta izsūtnēs klientiem. Pārliecinies, ka enerģija, ko rada šis video, ir optimistiska!

13. Produkta vai īpašā piedāvājuma video. Tev ir īpašs piedāvājums saviem esošajiem vai potenciālajiem klientiem? Informē viņus par to, izmantojot īsu videoklipu vai videografiku, ko vari pievienot savu sociālo mediju ziņām, epastiem vai reklāmām Youtube. Izcel sava piedāvājuma dažus galvenos punktus un pastāsti klientiem, kā viņi var to iegūt.

14. Pateicības video. Tu vari izveidot īpašu pateicības video savam klientam, ko vari pievienot, piemēram epastam, lai pateiktos saviem klientiem! Īpaši šāda mijiedarbība atmaksāsies, ja runa ir par VIP klientiem – tas rada ļoti personisku attieksmi un viņš to noteikti atcerēsies, kad nākamreiz vēlēsies izmantot Tavus pakalpojumus.

15. Citas radošas idejas. Tu vari veidot vēl neskaitāmus dažādu veidu video – atliek vien pieiet radoši. Piemēram, Tu vari veidot ielūgumus uz vebināru vai kādu konkrētu pasākumu, Tu vari radīt konkursa paziņojumus u.c.

Mēs ticam, ka vislabākie un uzticamākie padomi ir jāmeklē pie savas jomas profesionāļiem. Ja Tu meklē iespējas veidot video reklāmu – uzfilmēt video, izveidot video grafiku un pat izveidot kampaņas internetā vai televīzijā, droši sazinies ar mums! - info@1188.lv

Izlasi arī:


Idejas Tava uzņēmuma video, foto: Pixabay

Idejas Tava uzņēmuma video, foto: Pixabay

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas