Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Jaunķemeri (Kūrorta RC) - Rīgas SAO

Show past schedules
6:25 AM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
7:30 AM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Spuņciems-Lielupe-Rīga 7018 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
48km
1h 5min
6:50 AM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
7:55 AM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Spuņciems-Lielupe-Rīga 7018 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
48km
1h 5min
7:10 AM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
8:30 AM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Valteri-Spice-Rīga 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
45km
1h 20min
9:10 AM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
10:30 AM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Valteri-Spice-Rīga 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
45km
1h 20min
10:10 AM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
11:30 AM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Valteri-Spice-Rīga 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
45km
1h 20min
12:10 PM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
1:30 PM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Valteri-Spice-Rīga 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
45km
1h 20min
1:10 PM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
2:30 PM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Valteri-Spice-Rīga 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
45km
1h 20min
3:10 PM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
4:30 PM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Valteri-Spice-Rīga 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
45km
1h 20min
4:10 PM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
5:30 PM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Valteri-Spice-Rīga 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
45km
1h 20min
6:10 PM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
7:30 PM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Valteri-Spice-Rīga 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
45km
1h 20min
7:10 PM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
8:30 PM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Valteri-Spice-Rīga 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
45km
1h 20min
9:30 PM Jaunķemeri (Kūrorta RC)
10:50 PM Rīgas SAO
Jaunķemeri-Valteri-Spice-Rīga 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.50
45km
1h 20min