Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Piekļūstama transportlīdzekļa pieteikšana

Pielāgotus transportlīdzekļus personas ar funkcionāliem traucējumiem, grūtnieces un personas ar maziem bērniem (tai skaitā ar bērnu ratiņiem) var pasūtīt 36 stundas pirms brauciena, piezvanot uz pārvadātāja norādīto tālruņa numuru.

Jelgavas AO - Rīgas SAO

Show past schedules
6:25 AM Jelgavas AO
7:25 AM Rīgas SAO
Auce-Rīga 7933 SIA NORMA-A
€2.50
44km
1h
6:45 AM Jelgavas AO
7:50 AM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
1h 5min
7:10 AM Jelgavas AO
8:10 AM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
1h
7:35 AM Jelgavas AO
8:30 AM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
7:45 AM Jelgavas AO
8:45 AM Rīgas SAO
Ezere-Ruba-Priedula-Auce-Rīga 7933 SIA NORMA-A
€2.50
44km
1h
7:55 AM Jelgavas AO
8:55 AM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
1h
8:45 AM Jelgavas AO
9:50 AM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
1h 5min
9:00 AM Jelgavas AO
9:56 AM Rīgas SAO
Ezere-Ruba-Auce-Rīga 7933 SIA NORMA-A
€2.50
44km
56min
9:35 AM Jelgavas AO
10:30 AM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
10:00 AM Jelgavas AO
10:55 AM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
10:25 AM Jelgavas AO
11:20 AM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
10:45 AM Jelgavas AO
11:40 AM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
11:15 AM Jelgavas AO
12:10 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
11:35 AM Jelgavas AO
12:30 PM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
12:00 PM Jelgavas AO
12:55 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
12:15 PM Jelgavas AO
1:10 PM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
12:40 PM Jelgavas AO
1:35 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
1:00 PM Jelgavas AO
1:55 PM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
1:50 PM Jelgavas AO
2:45 PM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
2:00 PM Jelgavas AO
2:55 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
2:30 PM Jelgavas AO
3:25 PM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
2:40 PM Jelgavas AO
3:35 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
3:20 PM Jelgavas AO
4:15 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
3:40 PM Jelgavas AO
4:35 PM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
4:20 PM Jelgavas AO
5:15 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
4:35 PM Jelgavas AO
5:40 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
1h 5min
4:50 PM Jelgavas AO
5:45 PM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
5:00 PM Jelgavas AO
5:55 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
5:35 PM Jelgavas AO
6:30 PM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
6:25 PM Jelgavas AO
7:20 PM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min
6:55 PM Jelgavas AO
7:50 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
7:20 PM Jelgavas AO
8:15 PM Rīgas SAO
Ruba-Auce-Rīga 7933 SIA NORMA-A
€2.50
44km
55min
7:42 PM Jelgavas AO
8:40 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
58min
8:30 PM Jelgavas AO
9:25 PM Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.50
44km
55min
9:55 PM Jelgavas AO
10:50 PM Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.50
44km
55min