Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Jelgavas AO

Show past schedules
6:00 AM Rīgas SAO
6:55 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
7:20 AM Rīgas SAO
8:15 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
7:35 AM Rīgas SAO
8:30 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
8:10 AM Rīgas SAO
9:05 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
8:25 AM Rīgas SAO
9:20 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
8:35 AM Rīgas SAO
9:30 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
8:40 AM Rīgas SAO
9:40 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
1h
8:50 AM Rīgas SAO
9:45 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
9:40 AM Rīgas SAO
10:35 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
10:15 AM Rīgas SAO
11:10 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
10:50 AM Rīgas SAO
11:45 AM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
11:00 AM Rīgas SAO
12:00 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Jaunbērze-Dobele 7377 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
1h
11:15 AM Rīgas SAO
12:10 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
11:30 AM Rīgas SAO
12:25 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
12:10 PM Rīgas SAO
1:05 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
12:25 PM Rīgas SAO
1:20 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
12:50 PM Rīgas SAO
1:45 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
1:10 PM Rīgas SAO
2:05 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
1:25 PM Rīgas SAO
2:20 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
1:40 PM Rīgas SAO
2:35 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
1:50 PM Rīgas SAO
2:45 PM Jelgavas AO
Rīga-Auce-Ruba 7933 SIA NORMA-A
€2.40
44km
55min
2:20 PM Rīgas SAO
3:15 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
2:35 PM Rīgas SAO
3:30 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
2:55 PM Rīgas SAO
3:50 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
3:10 PM Rīgas SAO
4:05 PM Jelgavas AO
Rīga-Auce-Priedula-Ruba-Ezere 7933 SIA NORMA-A
€2.40
44km
55min
3:35 PM Rīgas SAO
4:30 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
4:00 PM Rīgas SAO
4:55 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
4:30 PM Rīgas SAO
5:25 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
5:00 PM Rīgas SAO
6:00 PM Jelgavas AO
Rīga-Auce 7933 SIA NORMA-A
€2.40
44km
1h
5:15 PM Rīgas SAO
6:10 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
5:30 PM Rīgas SAO
6:35 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
1h 5min
5:40 PM Rīgas SAO
6:35 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
5:55 PM Rīgas SAO
7:00 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
1h 5min
6:00 PM Rīgas SAO
6:55 PM Jelgavas AO
Rīga-Auce-Ruba-Ezere 7933 SIA NORMA-A
€2.40
44km
55min
6:10 PM Rīgas SAO
7:05 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
6:20 PM Rīgas SAO
7:20 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
1h
6:45 PM Rīgas SAO
7:40 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
7:15 PM Rīgas SAO
8:10 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
7:40 PM Rīgas SAO
8:35 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
8:00 PM Rīgas SAO
8:50 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
50min
8:10 PM Rīgas SAO
9:05 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
9:00 PM Rīgas SAO
9:55 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
55min
9:50 PM Rīgas SAO
10:40 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA DOBELES AUTOBUSU PARKS
€2.40
44km
50min
10:20 PM Rīgas SAO
11:15 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min
11:00 PM Rīgas SAO
11:55 PM Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.40
44km
55min