Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Liepājas AO

Show past schedules
6:45 AM Rīgas SAO
11:25 AM Liepājas AO
Rīga-Jelgava-Dobele-Saldus-Liepāja 7928 AS Nordeka
€8.70
225km
4h 40min
7:05 AM Rīgas SAO
10:35 AM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
€8.55
220km
3h 30min
9:15 AM Rīgas SAO
12:45 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
€8.55
220km
3h 30min
10:15 AM Rīgas SAO
1:45 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
€8.55
220km
3h 30min
11:05 AM Rīgas SAO
2:50 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
€8.55
220km
3h 45min
12:40 PM Rīgas SAO
4:25 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
€8.55
220km
3h 45min
1:10 PM Rīgas SAO
7:10 PM Liepājas AO
Rīga-Tukums-Sabile-Kuldīga-Liepāja 7939 AS Nordeka
€9.60
250km
6h
1:20 PM Rīgas SAO
4:50 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
€8.55
220km
3h 30min
1:55 PM Rīgas SAO
5:35 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
€8.55
219km
3h 40min
2:55 PM Rīgas SAO
6:35 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
€8.55
219km
3h 40min
3:55 PM Rīgas SAO
7:40 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
€8.55
220km
3h 45min
4:40 PM Rīgas SAO
9:10 PM Liepājas AO
Rīga-Jelgava-Dobele-Saldus-Liepāja 7928 AS Liepājas autobusu parks
€8.70
225km
4h 30min
4:45 PM Rīgas SAO
9:43 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Ezere-Vaiņode-Liepāja 7958 AS Liepājas autobusu parks
€9.95
259km
4h 58min
5:05 PM Rīgas SAO
8:20 PM Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS "Liepājas autobusu parks"
€8.55
217km
3h 15min
6:20 PM Rīgas SAO
9:55 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
€8.55
219km
3h 35min
7:00 PM Rīgas SAO
10:15 PM Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS "Liepājas autobusu parks"
€8.55
217km
3h 15min
7:40 PM Rīgas SAO
11:20 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
€8.55
219km
3h 40min
8:30 PM Rīgas SAO
11:35 PM Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
€8.55
219km
3h 5min
Unfortunately there are no pending schedules at this day.