Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Minskas centrālā AO

Show past schedules
8:50 AM Rīgas SAO
8:10 PM Minskas centrālā AO
Rīga-Minska 8512 Minskas autobusu parks Nr.2
€20.00
11h 20min
12:45 PM Rīgas SAO
10:15 PM Minskas centrālā AO
Rīga-Panevēža / Panevēža-Minska 226 AS Lux Express Estonia
€15-29
476km
9h 30min
10:00 PM Rīgas SAO
8:00 AM Minskas centrālā AO
Rīga-Viļņa-Minska 8505 Minskas autobusu parks Nr.2
€20.00
10h
10:25 PM Rīgas SAO
8:20 AM Minskas centrālā AO
Rīga-Viļņa-Minska 8505 SIA "Norma A"
9h 55min
10:50 PM Rīgas SAO
8:30 AM Minskas centrālā AO
Rīga-Panevēža / Panevēža-Minska 226 AS Lux Express Estonia
€15-29
476km
9h 40min