Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Ventspils AO

Show past schedules
7:10 AM Rīgas SAO
10:35 AM Ventspils AO
Rīga-Talsi-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
€7.85
200km
3h 25min
8:40 AM Rīgas SAO
11:45 AM Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
€7.55
192km
3h 5min
9:25 AM Rīgas SAO
1:25 PM Ventspils AO
Rīga-Tukums-Talsi-Ventspils 7948 AS "NORDEKA"
€7.85
201km
4h
10:40 AM Rīgas SAO
1:40 PM Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
192km
3h
11:20 AM Rīgas SAO
2:20 PM Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
192km
3h
12:20 PM Rīgas SAO
3:30 PM Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
€7.55
192km
3h 10min
1:40 PM Rīgas SAO
4:50 PM Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
€7.55
192km
3h 10min
3:00 PM Rīgas SAO
5:55 PM Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
191km
2h 55min
4:00 PM Rīgas SAO
7:00 PM Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
192km
3h
5:00 PM Rīgas SAO
8:00 PM Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
191km
3h
6:10 PM Rīgas SAO
10:02 PM Ventspils AO
Rīga-Tukums-Talsi-Ventspils 7948 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.90
203km
3h 52min
7:00 PM Rīgas SAO
9:55 PM Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
192km
2h 55min
8:20 PM Rīgas SAO
11:20 PM Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
193km
3h
10:40 PM Rīgas SAO
2:05 AM Ventspils AO
Rīga-Tukums-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
€7.95
204km
3h 25min