Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Ventspils AO - Rīgas SAO

Show past schedules
5:30 AM Ventspils AO
8:30 AM Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
192km
3h
6:30 AM Ventspils AO
9:40 AM Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
193km
3h 10min
7:20 AM Ventspils AO
10:20 AM Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
189km
3h
8:05 AM Ventspils AO
11:15 AM Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 AS "NORDEKA"
€7.55
191km
3h 10min
9:50 AM Ventspils AO
2:05 PM Rīgas SAO
Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga 7948 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.90
203km
4h 15min
10:00 AM Ventspils AO
1:00 PM Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
190km
3h
11:30 AM Ventspils AO
2:30 PM Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 AS "NORDEKA"
€7.55
191km
3h
1:10 PM Ventspils AO
4:18 PM Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 AS "NORDEKA"
€7.55
191km
3h 8min
3:00 PM Ventspils AO
6:10 PM Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
191km
3h 10min
3:35 PM Ventspils AO
7:50 PM Rīgas SAO
Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga 7948 AS "NORDEKA"
€7.85
203km
4h 15min
4:25 PM Ventspils AO
7:25 PM Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
€7.55
191km
3h
5:55 PM Ventspils AO
9:00 PM Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 AS "NORDEKA"
€7.55
191km
3h 5min
7:45 PM Ventspils AO
11:05 PM Rīgas SAO
Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga 7948 AS "NORDEKA"
€7.85
200km
3h 20min