Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Jēkabpils - Rīga

Show past schedules
3:40 AM Jēkabpils (Kurzemes iela)
5:54 AM Rīgas SAO
Rēzekne-Malta-Rīga 7452 SIA "NORMA-A"
€5.70
139km
2h 14min
4:50 AM Krustpils
7:16 AM Rīga Pasažieru
Krustpils - Rīga 821 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h 26min
5:47 AM Jēkabpils (Kurzemes iela)
8:09 AM Rīgas SAO
Preiļi-Aglona-Rīga 7899 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
€5.70
139km
2h 22min
5:50 AM Jēkabpils (Kurzemes iela)
8:15 AM Rīgas SAO
Dagda-Rīga 7556 SIA "Daugavpils autobusu parks"
€5.70
139km
2h 25min
6:20 AM Krustpils
8:20 AM Rīga Pasažieru
Zilupe - Rīga 815 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h
6:20 AM Jēkabpils AO
8:42 AM Rīgas SAO
Jēkabpils-Rīga 7010 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
€5.70
141km
2h 22min
7:21 AM Krustpils
9:00 AM Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 703 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€5.10
1h 39min
8:05 AM Jēkabpils AO
10:27 AM Rīgas SAO
Jēkabpils-Rīga 7010 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
€5.70
141km
2h 22min
8:52 AM Krustpils
10:55 AM Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 817 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h 3min
9:50 AM Jēkabpils AO
12:02 PM Rīgas SAO
Rēzekne-Rīga 7992 SIA "NORMA-A"
€5.70
141km
2h 12min
10:11 AM Jēkabpils (Kurzemes iela)
12:30 PM Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 AS "NORDEKA"
€5.70
140km
2h 19min
12:00 PM Jēkabpils AO
2:22 PM Rīgas SAO
Jēkabpils-Rīga 7010 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
€5.70
141km
2h 22min
3:03 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
5:30 PM Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 AS "NORDEKA"
€5.70
139km
2h 27min
3:20 PM Jēkabpils AO
5:42 PM Rīgas SAO
Jēkabpils-Rīga 7010 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
€5.70
141km
2h 22min
4:10 PM Jēkabpils AO
6:35 PM Rīgas SAO
Rēzekne-Rīga 7992 SIA "NORMA-A"
€5.70
141km
2h 25min
5:23 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
7:45 PM Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 AS "NORDEKA"
€5.70
140km
2h 22min
6:09 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
8:40 PM Rīgas SAO
Preiļi-Rīga 7981 AS "NORDEKA"
€5.70
140km
2h 31min
6:16 PM Krustpils
8:16 PM Rīga Pasažieru
Zilupe - Rīga 807 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h
7:07 PM Krustpils
9:08 PM Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 809 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h 1min
8:04 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
10:30 PM Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 AS "NORDEKA"
€5.70
140km
2h 26min