Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Liepāja - Grobiņa

3:15 AM Liepājas AO
3:25 AM Grobiņa
Liepāja-Aizpute-Saldus-Rīga 7957 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
10min
3:45 AM Liepājas AO
3:57 AM Grobiņa
Liepāja-Vaiņode-Ezere-Saldus-Rīga 7958 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
12min
4:10 AM Liepāja (Ķempes iela)
4:38 AM Grobiņa
Liepāja-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.40
17km
28min
4:30 AM Liepājas AO
4:38 AM Grobiņa
Liepāja-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
8min
5:10 AM Liepāja (Ķempes iela)
5:48 AM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.40
17km
38min
5:40 AM Liepājas AO
5:48 AM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
8min
5:40 AM Liepāja (Kuršu iela)
6:05 AM Grobiņas lauktehnika
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņas lauktehnika-Bārta-Kalēti-Priekule 6905 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
25min
5:45 AM Liepājas AO
5:56 AM Grobiņa
Liepāja-Durbes centrs-Bunka-Krote-Priekule 6870 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
11min
5:45 AM Liepāja (Kuršu iela)
6:05 AM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Dunalka-Cīrava 5337 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
20min
5:50 AM Liepāja (Kuršu iela)
6:12 AM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Vērgales centrs 5124 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
22min
6:00 AM Liepājas AO
6:11 AM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Dobele-Jelgava-Rīga 7928 AS Nordeka
€1.15
11km
11min
6:00 AM Liepāja (Ķempes iela)
6:38 AM Grobiņa
Liepāja-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.40
17km
38min
6:03 AM Siena tirgus
6:37 AM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa-Iļģi 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
34min
6:05 AM Siena tirgus
6:38 AM Grobiņa (Namiķa iela)
Liepāja-Lidosta-A/S Grobiņa 5301 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
33min
6:10 AM Liepājas AO
6:18 AM Grobiņa
Liepāja-Priekule-Vaiņode-Vībiņi 6700 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
8min
6:15 AM Liepājas AO
6:27 AM Grobiņa
Liepāja-Kuldīga-Sabile-Tukums-Rīga 7939 AS Nordeka
€1.15
10km
12min
6:25 AM Liepājas AO
6:33 AM Grobiņa
Liepāja-Paplaka-Priekule-Kalēti-Vienība 6902 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
8min
6:25 AM Liepājas AO
6:38 AM Grobiņa
Liepāja-Skrunda-Kuldīga-Ventspils 7585 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
13min
6:30 AM Liepājas AO
6:38 AM Grobiņa
Liepāja-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
8min
6:35 AM Liepāja (Ķempes iela)
7:13 AM Grobiņa
Liepāja-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.40
17km
38min
6:40 AM Liepājas AO
6:51 AM Grobiņa
Liepāja-Grobiņa-Ploce-Apriķi-Aizpute 6300 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
11min
6:43 AM Siena tirgus
7:14 AM Grobiņas lauktehnika
Siena tirgus-Dubeņi-A/S Grobiņa 6904 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
31min
6:45 AM Liepājas AO
6:56 AM Grobiņa
Liepāja-Pāvilosta-Ventspils 7699 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
11min
6:50 AM Liepājas AO
7:05 AM Grobiņa (Namiķa iela)
Liepāja-Grobiņa (Namiķa iela)-Otaņķi-Nīcas centrs 6907 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
15min
7:05 AM Liepājas AO
7:13 AM Grobiņa
Liepāja-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
8min
7:10 AM Liepājas AO
7:20 AM Grobiņa
Liepāja-Aizpute-Saldus-Rīga 7957 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
10min
7:30 AM Siena tirgus
8:04 AM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa-Iļģi 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
34min
7:40 AM Liepāja (Kuršu iela)
8:02 AM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Vērgales centrs-Pāvilosta 6768 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
22min
7:42 AM Siena tirgus
8:20 AM Skola
Liepāja-Lidosta-Skola 5301 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
38min
7:50 AM Liepāja (Kuršu iela)
8:15 AM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Dunalka 5343 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
25min
8:00 AM Liepājas AO
8:15 AM Grobiņa
Liepāja-Durbes centrs-Padone 6910 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
15min
8:05 AM Liepājas AO
8:14 AM Grobiņa
Liepāja-Aizpute-Kuldīga-Sabile-Talsi 7512 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
9min
8:05 AM Liepājas AO
8:17 AM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Dobele-Jelgava-Rīga 7928 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
12min
8:07 AM Siena tirgus
8:40 AM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
33min
8:10 AM Liepāja (Kuršu iela)
8:30 AM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Priekule-Vaiņode-Internātskola 5350 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
20min
8:21 AM Siena tirgus
8:55 AM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa-Iļģi 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
34min
8:35 AM Liepājas AO
8:43 AM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
8min
9:00 AM Liepāja (Kuršu iela)
9:15 AM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Tīsi-Aizpute-Kuldīga 5114 AS Liepājas autobusu parks
€0.85
14km
15min
9:10 AM Siena tirgus
9:43 AM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
33min
9:30 AM Liepājas AO
9:38 AM Grobiņa
Liepāja-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
8min
9:40 AM Siena tirgus
10:11 AM Grobiņas lauktehnika
Siena tirgus-Dubeņi-A/S Grobiņa 6904 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
31min
10:00 AM Liepājas AO
10:08 AM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
8min
10:33 AM Siena tirgus
11:01 AM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
28min
10:40 AM Liepāja (Kuršu iela)
11:02 AM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Pāvilosta 6768 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
22min
10:45 AM Liepājas AO
10:55 AM Grobiņa
Liepāja-Aizpute-Skrunda-Kuldīga 7402 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
10min
10:57 AM Siena tirgus
11:28 AM Grobiņas lauktehnika
Siena tirgus-Dubeņi-A/S Grobiņa 6904 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
31min
11:00 AM Liepāja (Kuršu iela)
11:20 AM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Priekule-Vaiņode 5350 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
20min
11:25 AM Liepāja (Kuršu iela)
11:56 AM Grobiņa
Liepāja-Durbes centrs-Vecpils 6916 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
31min
11:30 AM Liepāja (Kuršu iela)
11:53 AM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Paplaka-Priekule-Vaiņode 5350 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
23min
11:40 AM Liepājas AO
11:53 AM Grobiņa
Liepāja-Vērgales centrs-Pāvilosta-Ventspils 7699 Pašvaldības SIA Ventspils reiss
€1.15
10km
13min
11:40 AM Liepājas AO
11:56 AM Grobiņa
Liepāja-Durbes centrs-Vecpils 6916 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
16min
11:45 AM Liepājas AO
11:53 AM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Paplaka-Priekule-Vaiņode 5350 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
8min
11:46 AM Siena tirgus
12:24 PM Skola
Liepāja-Lidosta-Skola 5301 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
38min
11:55 AM Liepāja (Kuršu iela)
12:23 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Dunalka-Kazdanga 6813 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
28min
11:59 AM Siena tirgus
12:27 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
28min
12:00 PM Liepāja (Kuršu iela)
12:24 PM Grobiņas lauktehnika
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņas lauktehnika-Bārta-Kalēti-Priekule 6905 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
24min
12:05 PM Liepāja (Kuršu iela)
12:31 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Vērgales centrs-Grāvīši 5016 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
26min
12:10 PM Liepājas AO
12:23 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Dunalka-Kazdanga 6813 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
13min
12:15 PM Liepājas AO
12:24 PM Grobiņas lauktehnika
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņas lauktehnika-Bārta-Kalēti-Priekule 6905 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
9min
12:20 PM Liepājas AO
12:31 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Vērgales centrs-Grāvīši 5016 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
11min
12:25 PM Liepājas AO
12:33 PM Grobiņa
Liepāja-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
8min
12:37 PM Siena tirgus
1:05 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
28min
12:40 PM Liepājas AO
12:50 PM Grobiņa
Liepāja-Saldus 7251 SIA Sabiedriskais autobuss
€1.15
10km
10min
1:05 PM Liepājas AO
1:13 PM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
8min
1:05 PM Siena tirgus
1:36 PM Grobiņas lauktehnika
Siena tirgus-Dubeņi-A/S Grobiņa 6904 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
31min
1:15 PM Siena tirgus
1:49 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa-Iļģi 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
34min
1:30 PM Liepāja (Kuršu iela)
1:53 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Priekule-Vaiņode-Vībiņi 6700 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
23min
1:45 PM Liepājas AO
1:53 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Priekule-Vaiņode-Vībiņi 6700 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
8min
1:45 PM Liepāja (Kuršu iela)
2:08 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Paplaka-Priekule-Gramzda-Kalēti-Vienība 5365 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
23min
1:45 PM Liepāja (Kuršu iela)
2:13 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Dunalka-Aizpute 5344 AS Liepājas autobusu parks
€0.85
15km
28min
1:48 PM Siena tirgus
2:21 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
33min
2:00 PM Liepājas AO
2:08 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Paplaka-Priekule-Gramzda-Kalēti-Vienība 5365 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
8min
2:00 PM Liepāja (Kuršu iela)
2:30 PM Grobiņa (Namiķa iela)
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa (Namiķa iela)-Otaņķi-Nīcas centrs 6907 AS Liepājas autobusu parks
€0.85
15km
30min
2:15 PM Liepājas AO
2:30 PM Grobiņa (Namiķa iela)
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa (Namiķa iela)-Otaņķi-Nīcas centrs 6907 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
15min
2:20 PM Liepājas AO
2:34 PM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Nordeka
€1.15
13km
14min
2:45 PM Liepājas AO
2:58 PM Grobiņa
Liepāja-Skrunda-Kuldīga-Zlēkas-Ventspils 7585 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
13min
2:45 PM Liepāja (Kuršu iela)
3:11 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Durbes centrs-Bunka-Krote-Priekule 6870 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
26min
2:45 PM Liepāja (Kuršu iela)
3:11 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Ploce-Apriķi-Aizpute 6300 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
26min
2:45 PM Siena tirgus
3:16 PM Grobiņas lauktehnika
Siena tirgus-Dubeņi-A/S Grobiņa 6904 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
31min
2:51 PM Siena tirgus
3:29 PM Skola
Liepāja-Lidosta-Skola 5301 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
38min
3:00 PM Liepājas AO
3:11 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Ploce-Apriķi-Aizpute 6300 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
11min
3:00 PM Liepājas AO
3:11 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Durbes centrs-Bunka-Krote-Priekule 6870 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
11min
3:04 PM Siena tirgus
3:37 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
33min
3:10 PM Liepāja (Kuršu iela)
3:40 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Durbes centrs-Vecpils-Aizpute 6801 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
30min
3:25 PM Liepājas AO
3:40 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Durbes centrs-Vecpils-Aizpute 6801 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
15min
3:35 PM Liepājas AO
3:45 PM Grobiņa
Liepāja-Aizpute-Kuldīga-Veģi-Talsi 7512 AS Talsu autotransports
€1.15
10km
10min
3:42 PM Siena tirgus
4:15 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
33min
3:45 PM Liepāja (Kuršu iela)
4:11 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Vērgales centrs-Pāvilosta 6768 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
26min
4:00 PM Liepājas AO
4:11 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Vērgales centrs-Pāvilosta 6768 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
11min
4:00 PM Liepāja (Kuršu iela)
4:15 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Tīsi-Aizpute 5114 AS Liepājas autobusu parks
€0.85
14km
15min
4:20 PM Siena tirgus
4:54 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa-Iļģi 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
34min
4:25 PM Liepājas AO
4:36 PM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Nordeka
€1.15
13km
11min
4:25 PM Liepāja (Kuršu iela)
4:50 PM Grobiņas lauktehnika
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņas lauktehnika-Bārta-Kalēti-Priekule 6905 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
25min
4:30 PM Liepāja (Kuršu iela)
4:52 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Vērgales centrs 5124 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
22min
4:45 PM Liepāja (Kuršu iela)
5:08 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Paplaka-Priekule-Aizvīķi 5340 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
23min
4:58 PM Siena tirgus
5:31 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
33min
5:00 PM Liepājas AO
5:08 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Paplaka-Priekule-Aizvīķi 5340 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
8min
5:05 PM Liepāja (Kuršu iela)
5:33 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Kazdanga-Cildi 6813 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
28min
5:15 PM Liepāja (Kuršu iela)
5:45 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela) -Līguti-Padone 6910 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
30min
5:20 PM Liepājas AO
5:33 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Kazdanga-Cildi 6813 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
13min
5:20 PM Siena tirgus
5:51 PM Grobiņas lauktehnika
Siena tirgus-Dubeņi-A/S Grobiņa 6904 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
31min
5:25 PM Liepāja (Kuršu iela)
5:48 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Dunalka-Aizpute 5344 AS Liepājas autobusu parks
€0.85
15km
23min
5:30 PM Liepājas AO
5:45 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela) -Līguti-Padone 6910 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
15min
5:45 PM Liepājas AO
5:56 PM Grobiņa
Liepāja-Pāvilosta-Ventspils 7699 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
10km
11min
5:45 PM Liepāja (Kuršu iela)
6:08 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Priekule-Vaiņode-Vībiņi-Kalni 6817 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
23min
5:50 PM Siena tirgus
6:24 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa-Iļģi 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
34min
6:00 PM Liepājas AO
6:08 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Priekule-Vaiņode-Vībiņi-Kalni 6817 AS Liepājas autobusu parks
€0.80
10km
8min
6:05 PM Liepājas AO
6:13 PM Grobiņa
Liepāja-Aizpute-Kuldīga-Sabile-Talsi 7512 AS Talsu autotransports
€1.15
10km
8min
6:14 PM Siena tirgus
6:42 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
28min
6:25 PM Liepājas AO
6:36 PM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Nordeka
€1.15
13km
11min
6:30 PM Liepāja (Kuršu iela)
6:52 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Vērgales centrs-Pāvilosta 6768 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
22min
7:00 PM Liepāja (Kuršu iela)
7:20 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Priekule-Vaiņode-Internātskola 5350 AS Liepājas autobusu parks
€0.95
15km
20min
7:00 PM Siena tirgus
7:31 PM Grobiņas lauktehnika
Siena tirgus-Dubeņi-A/S Grobiņa 6904 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
15km
31min
7:25 PM Liepāja (Kuršu iela)
7:50 PM Grobiņas lauktehnika
Liepāja (kuršu iela)-Grobiņas lauktehnika-Bārta-Kalēti-Purmsāti 6905 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
25min
7:45 PM Liepājas AO
7:56 PM Grobiņa
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Nordeka
€1.15
13km
11min
7:50 PM Liepāja (Kuršu iela)
8:13 PM Grobiņa
Liepāja (Kuršu iela)-Grobiņa-Dunalka-Aizpute 5344 AS Liepājas autobusu parks
€0.85
15km
23min
7:55 PM Siena tirgus
8:23 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
28min
8:15 PM Liepājas AO
8:28 PM Grobiņa
Liepāja-Vērgales centrs-Pāvilosta-Ventspils 7699 Pašvaldības SIA Ventspils reiss
€1.15
10km
13min
9:01 PM Siena tirgus
9:29 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
14km
28min
10:07 PM Siena tirgus
10:47 PM Grobiņa (Zirgu iela)
Siena tirgus-Lidosta-Grobiņa 6912 AS Liepājas autobusu parks
€0.90
19km
40min