Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Jaunavas zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 24. augusta līdz 1. septembrim, skaitās pirmās dekādes Jaunavas. Pirmās dekādes Jaunava nenovērtē sevi, tāpēc var justies dzīvē nepilnvērtīgi. Neticība sev var būt pretrunā ar vēlmi cilvēkos tomēr parādīt savas spējas, radošo potenciālu. Vienmēr dzīvē tiecas pēc pilnveidošanās, nekad nav apmierināta ar sasniegto. Dzīvē mīl skaisto, bet nereti pārāk nododas darbam, nepaspēdama izbaudīt pārējo. Var gadīties, ka pati sev uzliek dažādus ierobežojumus, baidās no lielām pārmaiņām, nezināmas nākotnes. Reizēm savus talantus aprok jau bērnībā, uzskatot, ka tāpat neko nesasniegs. Nevajadzētu būt tik nopietnai attieksmei pret dzīvi, tad veiksies labāk. Otrās dekādes Jaunavas zīmē dzimušo raksturojums Tās Jaunavas, kuras dzimušas laikā no 2. – 11. septembrim, skaitās otrās dekādes Jaunavas. Šie cilvēki ir mainīgi pēc dabas, viņiem grūti kontrolēt savas emocijas. Tas gan vairāk attiecas uz iekšējo būtību. Šo Jaunavu raksturs tomēr ir jauks, viņas nav ambiciozas. Tie ir cilvēki, kas grib nest citiem labumu. Parasti šīs dekādes Jaunavas veiksmīgi darbojas finanšu jomā, var sasniegt augstu sociālo stāvokli, darbs viņu dzīvē ieņem lielu lomu. Tomēr tas nenozīmē, ka viņas būtu mantrausīgas. Māk līdzi just cilvēkiem, palīdzēt viņiem. Trešās dekādes Jaunavas zīmē dzimušo raksturojums Tās Jaunavas, kuras savas dzimšanas dienas svin laikā no 12. – 22. septembrim, skaitās trešās dekādes Jaunavas Trešās dekādes Jaunavas ir spēcīgas personības, bet tas nenozīmē, ka viņu raksturs ir stiprs. Viņām varētu būt daudz talantu un spēju, bet traucē kautrība, neticība saviem spēkiem, lai tās realizētu dzīvē. Jaunava labāk iet uz visu gatavu, nekā pati kaut ko veido. Viņa visu dzīvi ir norūpējusies par savu materiālo stāvokli, tāpēc dara visu, no finanšu aspekta raugoties. Daudz un neatlaidīgi strādā, baidoties zaudēt jau reiz iegūto.

Darbs

Jau no agras bērnības Jaunava sāk domāt par izglītību un iespējamo nākamo profesiju. Viņa uzskata, ka dzīve ir nopietna, tāpēc grib mācīties un strādāt, nepārtraukti sevi pilnveidojot. Jaunavas mēdz iedziļināties detaļās, sīkumos, analizējot jebkuru situāciju, reizēm pat līdz pedantismam. Jaunavas ir teicami darbinieki neatkarīgi no profesijas izvēles. Kaut arī viņas labprātāk strādā vienatnē, tomēr lieliski prot iejusties arī kolektīvā. Jaunavām var uzticēt vissarežģītāko darbu, un tas tiks izpildīts ar vislielāko pienākuma un atbildības sajūtu. Jaunava ar vislielāko prieku ķersies pie jebkura darba un nesavtīgi palīdzēs arī citiem. Tomēr viņa to nedarīs godkāres dēļ, bet gan tāpēc, ka necieš nekārtību nevienā dzīves jomā. Jaunava uzskata, ka neviens nepaveiks darbu labāk par viņu. Tieši tāpēc Jaunava bieži kritizē citus un necieš, ja kāds iztirzā pašas sliktās īpašības. Šīs zīmes pārstāvji ir korekti pret augstākstāvošām personām un stingri pret padotajiem. Itin bieži Jaunava netiek novērtēta pēc nopelniem un saņem mazāk, nekā pelnījusi. Tomēr, lai cik grūti arī klātos, Jaunava nekad nežēlosies un netieksies pēc paaugstinājuma vai algas pielikuma. Naudas lietās Jaunavas ir ļoti uzmanīgas. Viņas prot krāt un taupīt nebaltām dienām. Jaunavas reti riskē un vispār pārāk netic veiksmei. Pateicoties savam pedantismam, metodiskai un skaidrai domāšanai, Jaunavas dzīvē bieži vien kļūst par literātiem, mediķiem, grāmatvežiem, dizaineriem, pulksteņmeistariem vai fermeriem. Tomēr Jaunavas kroņa profesija ir sekretārs. Jaunavas tiek uzskatītas par sabiedrības "darba pleciem". Viņas mīl darbu un velta tam visu savu dzīvi.

Bērni

Ar bērniņu – Jaunavu vecākiem problēmu nebūs, viņu ir viegli audzināt. Viņš nekad nerunās pretī, neizraisīs konfliktus, būs paklausīgs un ļoti kārtīgs. Bērniņš nav prasīgs un iztiks ar mazumiņu, viņš lieliski prot piemēroties apstākļiem. Šis bērns uzdos vecākiem daudz jautājumu, jo viņa attīstībā lielu lomu ieņem sarunas. No rotaļlietām viņš labprātāk izvēlēsies tās, kas liek padomāt un attīsta spriešanas spējas. Starp citu, katru mantiņu viņš noliks tur, kur paņēmis, jo ir kārtīgs, pat pedantisks. Jau no mazotnes Jaunavā attīstīta augsta atbildības sajūta, varat uzticēt viņam kādu darbiņu un esiet droši, ka tas tiks paveikts. Viņš jums būs labs palīgs mājas darbos. Skolā Jaunava ātri kļūst par pasniedzēju mīluli, jo ievēro disciplīnu un pilda visus mājas darbus. Jaunavai ir labas analītiķa spējas, un viņš arī prot izmantot savus talantus. Zināšanu ieguve viņam ir pats svarīgākais, lai neizjustu mazvērtības kompleksu. Vecākiem būtu jāregulē savs bērns, lai tas labi attīstītos, izbaudītu bērnības priekus un nebūtu pārāk nopietns. Bieži gadās, ka Jaunava kaut ko izplāno, bet tā arī nekad nepaveiks, jo praktiska rīcība vairs nav viņa stiprā puse. Viņš ir vairāk domātājs, idejas autors. Jaunavai jāmācās aizstāvēt savas intereses un, ja vajadzīgs, runāt pretī. Tā kā Jaunavas ir ļoti kritiskas, tad nereti tās arī skolas laikā nemaz neatrod sev otro pusīti, bet gadās arī, ka neatrod vispār. Jūtu gammai Jaunavas dvēselē ierādīta īpaša vieta, tās nedrīkst aizskart un apsmiet. Vecāku uzmanības apliecinājums un glāstu valoda mazajai Jaunavai nepieciešami kā vitamīni, jo bez tiem viņa izaugs nejūtīga. Šie bērni ir pārāk lieli reālisti un netic brīnumiem un pasakām.

Laulība

Iespējams, ka Jaunava tā arī nekad neapprecas, jo ir ļoti izvēlīga, pretrunīga, vēsa un sarežģīta persona. Jaunavu sievietes ir jūtīgas, asprātīgas, gādīgas, uzticamas un labas sievas. Viņām patiktu, ja vīrs būtu zinātnieks, skolotājs vai ārsts. Bieži vien vīra karjeras dēļ upurē savējo. Jaunavas vīrieši pārāk rūpējas par savu veselību, dzīvokļa tīrību. Par laulības dzīves intīmo pusi Jaunavas pārāk neinteresējas. Jaunavai nepieciešams iejūtīgs partneris, tāds, kas pārāk neaizraujas ar romantiku, tāds, kuru var cienīt.​

Veselība

Cilvēka organismā Jaunava valda pār vēdera dobumu un iekšējiem orgāniem. Pēc izskata Jaunavas ir vai nu skaistas, vai, tieši pretēji – neglītas, nereti pat nepareizi veidotas un parasti nav pārāk garas. Fiziskā ziņā viņas dažreiz ir nedaudz atpalikušas, jo vēlu attīstās. Tomēr, sasniedzot pusaudžu gadus, Jaunavas panāk savus vienaudžus. Jaunavas zīmē dzimušie vīrieši ir veselīgi. Viņi vienmēr ievēro diētu un gādā par savu ķermeni, regulāri trenējot to. Nogurumu Jaunavai visbiežāk izraisa pārliekā strādāšana un tai sekojošā nervu pārslodze. Tomēr Jaunava jau nav tā, kuru sastapsiet ārsta uzgaidāmajā telpā. Viņa reti slimo un vēl retāk iet pie ārsta, labāk gaida, līdz slimība pāriet. Plaušas un muskuļi Jaunavām nav pārāk labi attīstīti, toties lieliskā nervu sistēma un pašsavaldīšanās palīdz Jaunavai tikt galā ar šīm nepilnībām. Jaunavām raksturīgais pedantisms izraisa viņās bailes no netīrības, mikrobiem, saslimšanas. Šā iemesla dēļ Jaunavas reizēm atsakās no seksuāliem kontaktiem. Jaunavas uzskata, ka, nododamās pasaulīgiem priekiem, ir izpelnījušās dieva dusmas un līdz ar to slimību. Jaunavai iespējamas biežas vēdera sāpes un zarnu spazmas, no kuriem gan uz laiku var atbrīvoties, bet ne izārstēties. Tas tāpēc, ka šīs vainas pārsvarā izraisa nervi, uztraukumi. Galvenais, ko Jaunavai būtu jāievēro, ir pareizs uzturs, diēta un jāseko, lai regulāri izietu vēders. Jaunavai vajadzētu daudz laika pavadīt svaigā gaisā, ieviešot regulāras pastaigu reizes pirms gulētiešanas.

Ēdienkarte

Uzskata, ka visnotaļ nepieciešama mēra izjūta, analītiskās spējas viņai palīdz pareizi izvēlēties diētu. Dārzeņi jāēd vārīti, tikai nepārvārīti. Derīgas auzu pārslas un makaroni. Kā garšvielas var lietot ķimenes, piparmētru, kanēli, cigoriņus. Veselību labvēlīgi ietekmē augu novārījumi. Brokastīs jābūt gaļas pīrādziņiem (liesa malta liellopu gaļa) un biezpienam. Rītos labāk dzert mežrožu paauglīšu tēju. Neder konservi, dzīvnieku tauki, saldumi.

Savietojamība

Jaunavas kopdzīve būs laimīga ar Vērsi un Mežāzi. Vislabākā ir Jaunavas savienība ar Vērsi. Abas šīs Zemes zīmes ir praktiskas pēc dabas, ar vienādiem uzskatiem un ļoti līdzīgi domājošas. Drošākais pamats viņu attiecībām ir stabila un laimīga ģimenes dzīve. Zināmi mīnusi ir tie, ka Vērsis ir emocionālāks un šajā savienībā var būt cietējs, ja Jaunava nepievērsīs tam lielāku uzmanību. Savukārt Vērsim būtu jāpārvar savs slinkums. Šajā savienībā būtu jāizvairās no ikdienas rutīnas. Biežāk jāapmeklē kādi pasākumi, vairāk vienam ar otru jādalās. Tomēr neskatoties arī uz mīnusiem, šī ir ideāla savienība. Arī finansiālajā ziņā viņiem problēmu nebūs. Jaunava var labi sadzīvot arī ar Mežāzi, bet šajā savienībā lielāks ieguvējs būs Mežāzis. Neļaujiet viņam uz sava rēķina taisīt karjeru. Arī viņiem ir kopīgas domas par budžeta veidošanu, un starp abiem pastāv spēcīgas fiziskas attiecības. Šajā savienībā Jaunavai būtu jāizvairās no tai piemītošās tieksmes kritizēt. Meklējiet kopīgus draugus un pielāgojieties viens otram cik vien varat. Parasti mīlestība šo cilvēku starpā uzplaukst acumirklī. Viņi ciena viens otra uzskatus, un labprāt sapņo par komfortu. Abi pēc dabas ir uzticīgi, tāpēc greizsirdības scēnas nav gaidāmas. Draudzība iespējama ar Vērsi, Jaunavu, Mežāzi. Savukārt sekss ar Vērsi, Jaunavu, Mežāzi. Bet Jaunavas sievietei arī ar Svariem, Skorpionu un Ūdensvīru. Darbā labi sastrādāsieties ar Vērsi, Dvīņiem, Vēzi, Jaunavu un Mežāzi.